M018-6
6e in poule Zuid-Holland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
6
Klein Zwitserland MO18-6
5
Feijenoord MO18-1
5
Berkel-Rodenrijs MO18-8
1
Rotterdam MO18-12
1
Gouda MO18-4
1
Derby MO18-3
1
Leonidas MO18-4
1
Ommoord MO18-5
Zondag 17 maart
3
Ommoord MO18-5
2
Klein Zwitserland MO18-6
Zaterdag 16 maart
3
Ommoord MO18-5
4
Berkel-Rodenrijs MO18-8
1
Derby MO18-3
2
Leonidas MO18-4
2
Feijenoord MO18-1
3
Gouda MO18-4
Zaterdag 9 maart
2
Leonidas MO18-4
1
Berkel-Rodenrijs MO18-8
2
Derby MO18-3
1
Feijenoord MO18-1
3
Rotterdam MO18-12
2
Gouda MO18-4
Zaterdag 2 maart
2
Klein Zwitserland MO18-6
3
Leonidas MO18-4
0
Berkel-Rodenrijs MO18-8
4
Derby MO18-3
1
Gouda MO18-4
4
Ommoord MO18-5
0
Feijenoord MO18-1
6
Rotterdam MO18-12
Wedstrijdschema
Gouda MO18-4
MO18-6
Uit
06-04-2024
16:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1204330
Locatie: Groenhovenpark (P - Groenheuvel), Gouda
MO18-6
Derby MO18-3
Thuis
13-04-2024
15:50
Veld: KG2
Nr. 1204336
Fluitdiensten: D2 (Claire Wareman, Marijn Verbruggen), DAMES 2
Rotterdam MO18-12
MO18-6
Uit
20-04-2024
Nr. 1204323
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
MO18-6
Berkel MO18-8
Thuis
11-05-2024
Nr. 1204338
Leonidas MO18-4
MO18-6
Uit
25-05-2024
Nr. 1204342
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
MO18-6
Ommoord MO18-5
Thuis
01-06-2024
Nr. 1204347
Poule stand (6e in poule Zuid-Holland - B)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ommoord MO18-5 | 8 | 5 | 2 | 1 | 24 | 13 | 0 | 17 |
2. | Leonidas MO18-4 | 9 | 4 | 4 | 1 | 17 | 15 | 0 | 16 |
3. | Gouda MO18-4 | 9 | 4 | 2 | 3 | 24 | 19 | 0 | 14 |
4. | Derby MO18-3 | 9 | 4 | 2 | 3 | 22 | 18 | 0 | 14 |
5. | Berkel-Rodenrijs MO18-8 | 9 | 4 | 2 | 3 | 27 | 28 | 0 | 14 |
6. | Klein Zwitserland MO18-6 | 8 | 4 | 1 | 3 | 21 | 22 | 3 | 10 |
7. | Rotterdam MO18-12 | 7 | 2 | 0 | 5 | 18 | 19 | 0 | 6 |
8. | Feijenoord MO18-1 | 9 | 0 | 1 | 8 | 16 | 35 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (16)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Ommoo | Berke | Rotte | Feije | Leoni | Gouda | Derby | Klein | |
Ommoord MO18-5 | 3 - 4 | 4 - 1 | 2 - 0 | 5 - 2 | 3 - 2 | |||
Berkel-Rodenrijs MO18-8 | 2 - 2 | 5 - 1 | 7 - 2 | 0 - 4 | 2 - 2 | |||
Rotterdam MO18-12 | - | 3 - 4 | 3 - 2 | 2 - 3 | ||||
Feijenoord MO18-1 | 0 - 6 | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||||
Leonidas MO18-4 | 1 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | 3 - 3 | |||
Gouda MO18-4 | 1 - 4 | 9 - 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | ||||
Derby MO18-3 | 2 - 1 | 1 - 2 | 4 - 1 | 2 - 3 | ||||
Klein Zwitserland MO18-6 | 2 - 1 | 6 - 5 | 2 - 3 | 1 - 4 |