Jongens D13

7e in poule 1e klasse Jongens D Poule H (Combi A)
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 20 januari
4
Klein Zwitserland JD12
1
Berkel-Rodenrijs JD12
2
Klein Zwitserland JD12
4
hdm JD12
0
Berkel-Rodenrijs JD12
9
hdm JD12
2
Leiden JD12
2
Victoria JD12
3
Cartouche JD12
2
Leiden JD12
5
Victoria JD12
1
Cartouche JD12

Wedstrijdschema

Uit
03-02-2019 09:30
Nr. 35022
Locatie: Oostmeer, Sporthal de, BERKEL EN RODENRIJS - Veld 2. Zaalleiding: Berkel-Rodenrijs
Thuis
03-02-2019 10:10
Nr. 35060
Locatie: Oostmeer, Sporthal de, BERKEL EN RODENRIJS - Veld 2. Zaalleiding: Berkel-Rodenrijs
Uit
10-02-2019 09:30
Nr. 34441
Locatie: Zijde, Sporthal De, BERGSCHENHOEK - Veld 1. Zaalleiding: Rotterdam
Thuis
10-02-2019 10:10
Nr. 34420
Locatie: Zijde, Sporthal De, BERGSCHENHOEK - Veld 1. Zaalleiding: Rotterdam
Uit
17-02-2019 11:30
Nr. 34722
Locatie: Oranjeplein, Sporthal, 'S-GRAVENHAGE - Veld 1. Zaalleiding: Klein Zwitserland
Uit
17-02-2019 12:50
Nr. 34762
Locatie: Oranjeplein, Sporthal, 'S-GRAVENHAGE - Veld 1. Zaalleiding: Klein Zwitserland

Poule stand (7e in poule 1e klasse Jongens D Poule H (Combi A))

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm JD126600337018
2.Victoria JD1283412721013
3.Cartouche JD1264021216012
4.Berkel-Rodenrijs JD128305173409
5.Leiden JD128224191908
6.Rotterdam JD126114141804
7.Klein Zwitserland JD126114111804

Begeleiders (1)

Team resultaten

BerCarhdmKleLeiRotVic
Berkel-Rodenrijs JD120 - 91 - 23 - 22 - 3
Cartouche JD120 - 61 - 03 - 24 - 2
hdm JD126 - 03 - 25 - 3
Klein Zwitserland JD124 - 12 - 40 - 34 - 4
Leiden JD123 - 41 - 35 - 12 - 2
Rotterdam JD121 - 1
Victoria JD125 - 65 - 12 - 25 - 3