Jongens D13

2e in poule Sub-topklasse Jongens D Poule Reserve

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule Sub-topklasse Jongens D Poule Reserve)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cartouche JD12129034419027
2.Klein Zwitserland JD12127324716024
3.Victoria JD12106223725020
4.HGC JD12126064147018
5.Rotterdam JD12103252637011
6.Leiden JD1212228244908
7.Berkel-Rodenrijs JD1210118144004

Team resultaten

BerCarHGCKleLeiRotVic
Berkel-Rodenrijs JD120 - 53 - 40 - 90 - 22 - 51 - 1
Cartouche JD123 - 25 - 13 - 14 - 34 - 03 - 1
HGC JD126 - 34 - 32 - 65 - 43 - 45 - 7
Klein Zwitserland JD121 - 23 - 05 - 17 - 03 - 34 - 0
Leiden JD124 - 10 - 70 - 42 - 22 - 41 - 5
Rotterdam JD120 - 62 - 51 - 43 - 3
Victoria JD124 - 15 - 12 - 27 - 35 - 4