J012-7
3e in poule Zuid-Holland - A
5e in poule Zuid-Holland - A
6e in poule Zuid-Holland - C
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
8
Rijswijk JO12-3
0
Cartouche JO12-7
2
Ypenburg JO12-2
5
Ring Pass Delft JO12-4
Zaterdag 16 maart
10
Ring Pass Delft JO12-4
2
Cartouche JO12-7
3
Klein Zwitserland JO12-7
3
Ypenburg JO12-2
Zaterdag 9 maart
1
Ring Pass Delft JO12-4
3
Klein Zwitserland JO12-7
4
Ypenburg JO12-2
5
Rijswijk JO12-3
Zaterdag 2 maart
2
Klein Zwitserland JO12-7
3
Cartouche JO12-7
2
Rijswijk JO12-3
0
Ring Pass Delft JO12-4
Wedstrijdschema
JO12-7
Rijswijk JO12-3
Thuis
06-04-2024
10:35
Veld: KG6
Nr. 1313125
Cartouche JO12-7
JO12-7
Uit
13-04-2024
12:10
Kunstgrasveld 4 (Waterveld)
Nr. 1313128
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
JO12-7
Ring Pass JO12-4
Thuis
20-04-2024
10:35
Veld: KG6
Nr. 1313129
Ypenburg JO12-2
JO12-7
Uit
25-05-2024
08:30
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1313131
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
Let op:
Reserve tenue
Rijswijk JO12-3
JO12-7
Uit
08-06-2024
Nr. 1313135
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Let op:
Reserve tenue
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Rijswijk JO12-3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 15 | 4 | 0 | 9 |
2. | Ring Pass Delft JO12-4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 16 | 9 | 0 | 6 |
3. | Klein Zwitserland JO12-7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | 7 | 0 | 4 |
4. | Cartouche JO12-7 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 20 | 0 | 3 |
5. | Ypenburg JO12-2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 9 | 13 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Westland JO12-2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 24 | 0 | 0 | 12 |
2. | Rijswijk JO12-3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 7 | 0 | 9 |
3. | Ring Pass Delft JO12-4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 15 | 11 | 0 | 6 |
4. | Cartouche JO12-7 | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 21 | 0 | 1 |
5. | Klein Zwitserland JO12-7 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 19 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Leonidas JO12-3 | 5 | 5 | 0 | 0 | 47 | 2 | 0 | 15 |
2. | Cartouche JO12-6 | 5 | 4 | 0 | 1 | 24 | 9 | 0 | 12 |
3. | Berkel-Rodenrijs JO12-7 | 5 | 2 | 0 | 3 | 14 | 21 | 0 | 6 |
4. | Pijnacker JO12-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | 20 | 0 | 6 |
5. | Zoetermeer JO12-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 18 | 0 | 6 |
6. | Klein Zwitserland JO12-7 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 37 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (4)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Klein | Ring | Carto | Ypenb | Rijsw | |
Klein Zwitserland JO12-7 | 2 - 3 | 3 - 3 | |||
Ring Pass Delft JO12-4 | 1 - 3 | 10 - 2 | |||
Cartouche JO12-7 | |||||
Ypenburg JO12-2 | 2 - 5 | 4 - 5 | |||
Rijswijk JO12-3 | 2 - 0 | 8 - 0 |
Klein | Ring | Carto | Rijsw | Westl | |
Klein Zwitserland JO12-7 | 0 - 6 | 2 - 2 | |||
Ring Pass Delft JO12-4 | 0 - 4 | ||||
Cartouche JO12-7 | 3 - 6 | 1 - 2 | |||
Rijswijk JO12-3 | 3 - 2 | 4 - 3 | 0 - 1 | ||
Westland JO12-2 | 8 - 0 | 11 - 0 |
Berke | Klein | Zoete | Pijna | Leoni | Carto | |
Berkel-Rodenrijs JO12-7 | 5 - 1 | 2 - 7 | ||||
Klein Zwitserland JO12-7 | 0 - 6 | 1 - 8 | ||||
Zoetermeer JO12-3 | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 8 | |||
Pijnacker JO12-2 | 5 - 0 | 4 - 2 | 1 - 4 | |||
Leonidas JO12-3 | 10 - 0 | 15 - 0 | 9 - 0 | |||
Cartouche JO12-6 | 4 - 0 | 1 - 5 |