Jongens D7

6e in poule Jongens D voorcompetitie 5e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule Jongens D voorcompetitie 5e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rijswijk JD45500266015
2.Cartouche JD753111514010
3.Rotterdam JD7521214907
4.Leiden JD652037706
5.Forescate JD4520361506
6.Klein Zwitserland JD7500532000

Teambegeleiders (5)

Spelers (16)

Team resultaten

RotteKleinLeideForesCartoRijsw
Rotterdam JD71 - 26 - 03 - 3
Klein Zwitserland JD70 - 32 - 3
Leiden JD61 - 21 - 2
Forescate JD42 - 11 - 4
Cartouche JD72 - 03 - 9
Rijswijk JD44 - 17 - 0