J012-4
4e in poule Zuid-Holland - B
3e in poule Zuid-Holland - A
3e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
5
Roomburg JO12-3
1
Cartouche JO12-5
3
Forescate JO12-2
0
Alecto JO12-2
5
Klein Zwitserland JO12-4
1
Noordwijk JO12-1
Zaterdag 16 maart
1
Cartouche JO12-5
1
Klein Zwitserland JO12-4
0
Noordwijk JO12-1
3
Alecto JO12-2
1
Forescate JO12-2
2
Roomburg JO12-3
Zaterdag 9 maart
0
Alecto JO12-2
0
Roomburg JO12-3
2
Noordwijk JO12-1
2
Cartouche JO12-5
1
Klein Zwitserland JO12-4
3
Forescate JO12-2
Zaterdag 2 maart
2
Cartouche JO12-5
2
Alecto JO12-2
4
Roomburg JO12-3
3
Klein Zwitserland JO12-4
8
Forescate JO12-2
0
Noordwijk JO12-1
Wedstrijdschema
Alecto JO12-2
JO12-4
Uit
06-04-2024
10:10
Zetacom Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1303551
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
JO12-4
Roomburg JO12-3
Thuis
13-04-2024
10:20
Veld: KG2
Nr. 1303552
Forescate JO12-2
JO12-4
Uit
11-05-2024
14:05
2 Polytan Tokyo (Waterveld)
Nr. 1303556
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
JO12-4
Cartouche JO12-5
Thuis
25-05-2024
Nr. 1303559
Noordwijk JO12-1
JO12-4
Uit
01-06-2024
Nr. 1303562
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
JO12-4
Alecto JO12-2
Thuis
08-06-2024
Nr. 1303566
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Roomburg JO12-3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 5 | 0 | 10 |
2. | Forescate JO12-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 15 | 3 | 0 | 9 |
3. | Alecto JO12-2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 5 |
4. | Klein Zwitserland JO12-4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 | 9 | 0 | 4 |
5. | Cartouche JO12-5 | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | 10 | 0 | 3 |
6. | Noordwijk JO12-1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 18 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Berkel-Rodenrijs JO12-4 | 5 | 5 | 0 | 0 | 23 | 6 | 0 | 15 |
2. | Rotterdam JO12-4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 9 | 0 | 12 |
3. | Klein Zwitserland JO12-4 | 5 | 2 | 1 | 2 | 16 | 11 | 0 | 7 |
4. | Schiedam JO12-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 10 | 0 | 7 |
5. | Victoria JO12-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 16 | 20 | 0 | 3 |
6. | HDS JO12-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 27 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Rijswijk JO12-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 25 | 6 | 0 | 12 |
2. | HDM JO12-4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 19 | 8 | 0 | 12 |
3. | Klein Zwitserland JO12-4 | 5 | 3 | 0 | 2 | 30 | 8 | 0 | 9 |
4. | HDS JO12-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 13 | 12 | 0 | 6 |
5. | Cartouche JO12-4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 17 | 18 | 0 | 6 |
6. | HUDITO JO12-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 56 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (4)
Michelle
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Julian
Afgeschermd persoon
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Roomb | Noord | Klein | Fores | Carto | Alect | |
Roomburg JO12-3 | 4 - 3 | 5 - 1 | ||||
Noordwijk JO12-1 | 2 - 2 | 0 - 3 | ||||
Klein Zwitserland JO12-4 | 5 - 1 | 1 - 3 | ||||
Forescate JO12-2 | 1 - 2 | 8 - 0 | 3 - 0 | |||
Cartouche JO12-5 | 1 - 1 | 2 - 2 | ||||
Alecto JO12-2 | 0 - 0 |
Schie | Berke | HDS J | Victo | Rotte | Klein | |
Schiedam JO12-2 | 0 - 3 | 6 - 2 | 1 - 2 | |||
Berkel-Rodenrijs JO12-4 | 8 - 1 | 4 - 1 | ||||
HDS JO12-2 | 1 - 2 | 0 - 5 | ||||
Victoria JO12-3 | 10 - 0 | 2 - 3 | ||||
Rotterdam JO12-4 | 1 - 4 | |||||
Klein Zwitserland JO12-4 | 2 - 2 | 3 - 4 | 2 - 1 | 7 - 1 | 2 - 3 |
HDS J | HDM J | Rijsw | Klein | HUDIT | Carto | |
HDS JO12-3 | 3 - 1 | 2 - 3 | 1 - 2 | |||
HDM JO12-4 | 11 - 2 | 4 - 2 | ||||
Rijswijk JO12-2 | 5 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | |||
Klein Zwitserland JO12-4 | 1 - 2 | 19 - 0 | ||||
HUDITO JO12-2 | 1 - 6 | 1 - 11 | ||||
Cartouche JO12-4 | 2 - 7 | 2 - 6 | 9 - 0 |