Jongens D3

4e in poule 2e klasse Jongens D lentecompetitie Poule B
6e in poule 1e klasse Jongens D tussencompetitie Poule G
4e in poule 1e klasse Jongens D voorcompetitie Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Thuis
09-03-2019 14:30
Veld: KG4
Nr. 53093
Fluitdiensten: JB4 (Guillaume Eidel, Max Schoenemann). 2x spelers JB4
Uit
16-03-2019 10:15
Veld: ZAND
Nr. 53003
Locatie: Sportp. Schweitzerdreef, MAASSLUIS - Veld 2
JD3
Schiedam JD2
Thuis
23-03-2019 11:30
Veld: KG4
Nr. 53094
Fluitdiensten: JA3 (Tom Luiten, Sebastian Smits). 2x spelers JA3
Thuis
30-03-2019 16:00
Veld: KG3
Nr. 53095
Fluitdiensten: JA1 (Mees van der Kamp, Hein van de Loo). 2x spelers JA1
Uit
06-04-2019
Nr. 52971
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
Uit
13-04-2019 14:30
Veld: SEMI
Nr. 53205
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT - DSW veld
Thuis
11-05-2019
Nr. 53096
Schiedam JD2
JD3
Uit
18-05-2019
Nr. 53532
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
Uit
25-05-2019
Nr. 53052
Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR
Thuis
01-06-2019
Nr. 53097

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cartouche JD400000000
2.Evergreen JD100000000
3.HGC JD300000000
4.Klein Zwitserland JD300000000
5.Ring Pass Delft JD200000000
6.Schiedam JD200000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pijnacker JD15500372015
2.Gouda JD15401177012
3.HCRB JD15203131506
4.Barendrecht JD15203122006
5.Berkel-Rodenrijs JD25203102106
6.Klein Zwitserland JD35005103400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate JD15401301012
2.Leiden JD25401217012
3.Noordwijk JD15401134012
4.Klein Zwitserland JD3520392506
5.hdm JD3510481603
6.HGC JD2500502800

Begeleiders (1)

Overige activiteiten

Zaterdag 23 maart
10:30 – 13:00
Wedstrijdtafel Zaterdag 2: Jongens D3

Team resultaten

CarEveHGCKleRinSch
Cartouche JD4
Evergreen JD1
HGC JD3
Klein Zwitserland JD3
Ring Pass Delft JD2
Schiedam JD2
BarBerGouHCRKlePij
Barendrecht JD10 - 34 - 3
Berkel-Rodenrijs JD24 - 25 - 20 - 6
Gouda JD17 - 06 - 3
HCRB JD14 - 10 - 10 - 6
Klein Zwitserland JD32 - 43 - 60 - 13
Pijnacker JD18 - 24 - 0
ForhdmHGCKleLeiNoo
Forescate JD15 - 010 - 03 - 0
hdm JD33 - 42 - 4
HGC JD20 - 120 - 20 - 4
Klein Zwitserland JD33 - 11 - 4
Leiden JD26 - 010 - 11 - 0
Noordwijk JD11 - 04 - 0