Jongens C7

4e in poule Jongens C voorcompetitie 4e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 11 september
0
Zoetermeer JC4
12
Roomburg JC4
2
Berkel-Rodenrijs JC4
2
Klein Zwitserland JC7

Wedstrijdschema

JC7
Feijenoord JC1
Thuis
18-09-2021 17:40
Veld: KG2
Nr. 577299
Fluitdiensten: Tobias de Gans, JB1 (1x) + ouder JC7
Uit
25-09-2021 17:40
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 565113
Thuis
02-10-2021 15:50
Veld: KG2
Nr. 565114
Uit
09-10-2021 10:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 565115
Let op: Reserve tenue

Poule stand (4e in poule Jongens C voorcompetitie 4e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg JC4110012003
2.Pijnacker JC111007103
3.Berkel-Rodenrijs JC410102201
4.Klein Zwitserland JC710102201
5.Feijenoord JC110011700
6.Zoetermeer JC4100101200

Teambegeleiders (3)

Spelers (13)

Team resultaten

KleinFeijeBerkeZoeteRoombPijna
Klein Zwitserland JC7
Feijenoord JC1
Berkel-Rodenrijs JC42 - 2
Zoetermeer JC40 - 12
Roomburg JC4
Pijnacker JC1