J014-5
4e in poule Zuid-Holland - B
4e in poule Zuid-Holland - A
2e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
1
Nieuwkoop JO14-1
2
Cartouche JO14-5
3
Gouda JO14-1
2
Klein Zwitserland JO14-5
Zaterdag 16 maart
4
Klein Zwitserland JO14-5
3
Nieuwkoop JO14-1
6
Catwijck JO14-1
1
Gouda JO14-1
Zaterdag 9 maart
4
Nieuwkoop JO14-1
6
Catwijck JO14-1
9
Cartouche JO14-5
0
Klein Zwitserland JO14-5
Zaterdag 2 maart
4
Catwijck JO14-1
5
Cartouche JO14-5
3
Gouda JO14-1
1
Nieuwkoop JO14-1
Wedstrijdschema
JO14-5
Catwijck JO14-1
Thuis
06-04-2024
13:20
Veld: KG5
Nr. 1303815
JO14-5
Cartouche JO14-5
Thuis
11-05-2024
Nr. 1303819
Nieuwkoop JO14-1
JO14-5
Uit
25-05-2024
14:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1303822
Locatie: Sportpark 'De Dulen', Nieuwkoop
Let op:
Reserve tenue
JO14-5
Gouda JO14-1
Thuis
01-06-2024
Nr. 1303823
Catwijck JO14-1
JO14-5
Uit
08-06-2024
14:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1303825
Locatie: Sportpark 'De Krom', Katwijk
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Cartouche JO14-5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 16 | 5 | 0 | 9 |
2. | Catwijck JO14-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 16 | 10 | 0 | 6 |
3. | Gouda JO14-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 9 | 0 | 6 |
4. | Klein Zwitserland JO14-5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 15 | 0 | 3 |
5. | Nieuwkoop JO14-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 9 | 15 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HDM JO14-6 | 5 | 5 | 0 | 0 | 29 | 8 | 0 | 15 |
2. | Berkel-Rodenrijs JO14-5 | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 5 | 0 | 12 |
3. | Cartouche JO14-5 | 5 | 3 | 0 | 2 | 16 | 20 | 0 | 9 |
4. | Klein Zwitserland JO14-5 | 5 | 1 | 0 | 4 | 11 | 14 | 0 | 3 |
5. | Nieuwkoop JO14-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 10 | 16 | 0 | 3 |
6. | Forescate JO14-4 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 23 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Barendrecht JO14-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 16 | 4 | 0 | 13 |
2. | Klein Zwitserland JO14-5 | 5 | 4 | 0 | 1 | 20 | 9 | 0 | 12 |
3. | HUDITO JO14-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 13 | 9 | 0 | 7 |
4. | HDS JO14-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 | 14 | 0 | 6 |
5. | Ring Pass Delft JO14-4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 14 | 0 | 5 |
6. | Goeree Overflakkee JO14-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 6 | 22 | 0 | 0 |
Spelers (17)
Felipe
Er zijn spelers geanonimiseerd
Overige activiteiten
Zaterdag 6 april
12:45 – 15:15
Wedstrijdtafel Jeugd 3: Klein Zwitserland JO14-5
Team resultaten
Nieuw | Klein | Gouda | Catwi | Carto | |
Nieuwkoop JO14-1 | 4 - 6 | 1 - 2 | |||
Klein Zwitserland JO14-5 | 4 - 3 | ||||
Gouda JO14-1 | 3 - 1 | 3 - 2 | |||
Catwijck JO14-1 | 6 - 1 | 4 - 5 | |||
Cartouche JO14-5 | 9 - 0 |
Berke | Nieuw | HDM J | Klein | Fores | Carto | |
Berkel-Rodenrijs JO14-5 | 1 - 3 | 2 - 0 | ||||
Nieuwkoop JO14-1 | 0 - 3 | 3 - 8 | 2 - 3 | |||
HDM JO14-6 | 3 - 2 | 9 - 1 | ||||
Klein Zwitserland JO14-5 | 1 - 2 | 2 - 1 | ||||
Forescate JO14-4 | 0 - 4 | 3 - 2 | 2 - 6 | |||
Cartouche JO14-5 | 1 - 6 | 1 - 6 | 5 - 4 |
Goere | HDS J | Ring | Klein | HUDIT | Baren | |
Goeree Overflakkee JO14-1 | 3 - 7 | 0 - 4 | ||||
HDS JO14-3 | 3 - 1 | 5 - 0 | 2 - 4 | |||
Ring Pass Delft JO14-4 | 3 - 2 | 1 - 1 | ||||
Klein Zwitserland JO14-5 | 5 - 0 | 3 - 2 | 1 - 2 | |||
HUDITO JO14-3 | 5 - 0 | 3 - 2 | ||||
Barendrecht JO14-2 | 6 - 0 | 1 - 1 | 3 - 2 |