J014-3
5e in poule Zuid-Holland - A
1e in poule Zuid-Holland - A
4e in poule Zuid-Holland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
0
Forescate JO14-2
7
Rijswijk JO14-1
0
HDM JO14-3
4
Ypenburg JO14-1
4
Noordwijk JO14-1
3
Klein Zwitserland JO14-3
Zaterdag 16 maart
1
HDM JO14-3
4
Noordwijk JO14-1
4
Rijswijk JO14-1
1
Ypenburg JO14-1
1
Klein Zwitserland JO14-3
2
Forescate JO14-2
Zaterdag 9 maart
5
Rijswijk JO14-1
2
Klein Zwitserland JO14-3
2
Ypenburg JO14-1
2
Noordwijk JO14-1
3
Forescate JO14-2
2
HDM JO14-3
Zaterdag 2 maart
2
Noordwijk JO14-1
1
Forescate JO14-2
1
Klein Zwitserland JO14-3
4
Ypenburg JO14-1
1
HDM JO14-3
3
Rijswijk JO14-1
Wedstrijdschema
JO14-3
HDM JO14-3
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KG1
Nr. 1304099
Ypenburg JO14-1
JO14-3
Uit
13-04-2024
12:15
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304104
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
Let op:
Reserve tenue
JO14-3
Rijswijk JO14-1
Thuis
20-04-2024
10:20
Veld: KG2
Nr. 1304105
Forescate JO14-2
JO14-3
Uit
25-05-2024
Nr. 1304109
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
JO14-3
Noordwijk JO14-1
Thuis
01-06-2024
Nr. 1304111
HDM JO14-3
JO14-3
Uit
08-06-2024
Nr. 1304114
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Rijswijk JO14-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 19 | 4 | 0 | 12 |
2. | Noordwijk JO14-1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 12 | 7 | 0 | 10 |
3. | Ypenburg JO14-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 7 | 0 | 7 |
4. | Forescate JO14-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 12 | 0 | 6 |
5. | Klein Zwitserland JO14-3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 7 | 15 | 0 | 0 |
6. | HDM JO14-3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 14 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Klein Zwitserland JO14-3 | 5 | 5 | 0 | 0 | 23 | 4 | 0 | 15 |
2. | HDM JO14-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 21 | 3 | 0 | 12 |
3. | Cartouche JO14-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 6 | 0 | 6 |
4. | Spijkenisse JO14-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 21 | 0 | 6 |
5. | Forcial JO14-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 19 | 0 | 3 |
6. | HDS JO14-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | 25 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HDM JO14-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 18 | 6 | 0 | 12 |
2. | Noordwijk JO14-1 | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 7 | 0 | 8 |
3. | Kieviten JO14-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 14 | 9 | 0 | 7 |
4. | Klein Zwitserland JO14-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 12 | 0 | 7 |
5. | HGC JO14-2 | 5 | 1 | 3 | 1 | 13 | 18 | 0 | 6 |
6. | Leiden JO14-3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 8 | 21 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (4)
Claire
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (17)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Ypenb | HDM J | Rijsw | Noord | Klein | Fores | |
Ypenburg JO14-1 | 2 - 2 | |||||
HDM JO14-3 | 0 - 4 | 1 - 3 | 1 - 4 | |||
Rijswijk JO14-1 | 4 - 1 | 5 - 2 | ||||
Noordwijk JO14-1 | 4 - 3 | 2 - 1 | ||||
Klein Zwitserland JO14-3 | 1 - 4 | 1 - 2 | ||||
Forescate JO14-2 | 3 - 2 | 0 - 7 |
Forci | HDS J | HDM J | Spijk | Klein | Carto | |
Forcial JO14-2 | 0 - 7 | 2 - 4 | 1 - 6 | |||
HDS JO14-2 | 0 - 3 | 0 - 6 | ||||
HDM JO14-3 | 7 - 0 | 1 - 0 | ||||
Spijkenisse JO14-1 | 6 - 5 | 0 - 1 | 0 - 6 | |||
Klein Zwitserland JO14-3 | 10 - 2 | 3 - 0 | ||||
Cartouche JO14-3 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 3 |
HDM J | Noord | Leide | Klein | Kievi | HGC J | |
HDM JO14-3 | 0 - 1 | 3 - 1 | 8 - 2 | |||
Noordwijk JO14-1 | 1 - 2 | 2 - 2 | 3 - 3 | |||
Leiden JO14-3 | 2 - 6 | 0 - 3 | ||||
Klein Zwitserland JO14-3 | 0 - 1 | 4 - 2 | 3 - 3 | |||
Kieviten JO14-1 | 5 - 1 | 5 - 1 | ||||
HGC JO14-2 | 3 - 3 | 2 - 1 |