Jongens A4

4e in poule 3e klasse Jongens A regulier Poule B
2e in poule 3e klasse Jongens A voorcompetitie Poule E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
5
Klein Zwitserland JA4
1
Voorhout JA1
4
Pijnacker JA2
2
Forescate JA2
Zaterdag 11 mei
5
Forescate JA2
0
Klein Zwitserland JA4
2
Voorhout JA1
0
Cartouche JA4
0
hdm JA4
4
Alecto JA2

Wedstrijdschema

Uit
25-05-2019 12:15
Veld: WATER
Nr. 19324
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, 'S-GRAVENHAGE - KG 4

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alecto JA21110104720031
2.Forescate JA2128044826024
3.Pijnacker JA2116324420021
4.Klein Zwitserland JA4114162235310
5.Voorhout JA111308203609
6.Cartouche JA411308235109
7.hdm JA411137254106
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria JA555002916015
2.Klein Zwitserland JA45302191909
3.Ypenburg JA25203141306
4.Leiden JA35203131206
5.Roomburg JA35203151806
6.Zoetermeer JA35104122403

Team resultaten

AleCarForhdmKlePijVoo
Alecto JA22 - 17 - 56 - 14 - 47 - 1
Cartouche JA42 - 53 - 54 - 23 - 42 - 75 - 3
Forescate JA21 - 47 - 15 - 25 - 03 - 55 - 0
hdm JA40 - 46 - 02 - 71 - 12 - 3
Klein Zwitserland JA41 - 22 - 31 - 43 - 30 - 55 - 1
Pijnacker JA23 - 48 - 04 - 22 - 21 - 24 - 0
Voorhout JA11 - 22 - 02 - 35 - 02 - 3
KleLeiRooVicYpeZoe
Klein Zwitserland JA43 - 23 - 5
Leiden JA37 - 12 - 1
Roomburg JA32 - 15 - 3
Victoria JA56 - 29 - 54 - 2
Ypenburg JA23 - 41 - 04 - 5
Zoetermeer JA32 - 83 - 22 - 5