J018-3
Uitslag
Zaterdag 13 april
3
Forescate JO18-2
1
Klein Zwitserland JO18-3
6
Bleiswijk JO18-1
1
HGC JO18-2
2
Zoetermeer JO18-3
2
Berkel-Rodenrijs JO18-3
3
Roomburg JO18-2
4
HCRB/Gouda JO18-2
Zaterdag 6 april
1
Klein Zwitserland JO18-3
8
Bleiswijk JO18-1
1
HCRB/Gouda JO18-2
3
Zoetermeer JO18-3
3
Berkel-Rodenrijs JO18-3
3
Forescate JO18-2
0
HGC JO18-2
5
Roomburg JO18-2
Zaterdag 23 maart
4
Berkel-Rodenrijs JO18-3
1
Klein Zwitserland JO18-3
3
Forescate JO18-2
5
HCRB/Gouda JO18-2
4
Roomburg JO18-2
4
Bleiswijk JO18-1
0
Zoetermeer JO18-3
1
HGC JO18-2
Wedstrijdschema
JO18-3
HGC JO18-2
Thuis
11-05-2024
15:50
Veld: KG1
Nr. 1202470
Fluitdiensten: H2, HEREN 2
Berkel JO18-3
JO18-3
Uit
18-05-2024
Nr. 1333928
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
JO18-3
Zoetermeer JO18-3
Thuis
25-05-2024
17:00
Veld: KG5
Nr. 1202474
EIGEN REGELING
Uit
01-06-2024
Nr. 1202478
Locatie: Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal', Reeuwijk
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Bleiswijk JO18-1 | 11 | 9 | 2 | 0 | 42 | 13 | 0 | 29 |
2. | HCRB/Gouda JO18-2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 25 | 21 | 0 | 21 |
3. | Roomburg JO18-2 | 11 | 4 | 4 | 3 | 35 | 21 | 0 | 16 |
4. | Forescate JO18-2 | 11 | 4 | 2 | 5 | 36 | 31 | 0 | 14 |
5. | Zoetermeer JO18-3 | 11 | 4 | 2 | 5 | 19 | 24 | 0 | 14 |
6. | HGC JO18-2 | 11 | 4 | 0 | 7 | 13 | 30 | 0 | 12 |
7. | Berkel-Rodenrijs JO18-3 | 10 | 3 | 4 | 3 | 24 | 26 | 3 | 10 |
8. | Klein Zwitserland JO18-3 | 10 | 0 | 1 | 9 | 10 | 38 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Alphen JO18-2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 22 | 5 | 0 | 15 |
2. | Noordwijk JO18-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | 8 | 0 | 10 |
3. | HDM JO18-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | 11 | 0 | 6 |
4. | HGC JO18-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 14 | 0 | 6 |
5. | Klein Zwitserland JO18-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 9 | 0 | 4 |
6. | Cartouche JO18-5 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 17 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (2)
Mariette
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (19)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Bleis | HCRB/ | Berke | Zoete | Roomb | Klein | HGC J | Fores | |
Bleiswijk JO18-1 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 1 | 6 - 1 | 3 - 2 | ||
HCRB/Gouda JO18-2 | 1 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 3 - 2 | 4 - 3 | |||
Berkel-Rodenrijs JO18-3 | 0 - 4 | 1 - 1 | 5 - 1 | 4 - 1 | 3 - 3 | |||
Zoetermeer JO18-3 | 1 - 6 | 1 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 0 - 1 | 3 - 2 | ||
Roomburg JO18-2 | 4 - 4 | 3 - 4 | 1 - 4 | 2 - 0 | 10 - 1 | 4 - 1 | ||
Klein Zwitserland JO18-3 | 1 - 8 | 1 - 3 | 0 - 3 | 1 - 1 | 3 - 4 | |||
HGC JO18-2 | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 5 | 0 - 5 | 1 - 0 | 2 - 1 | ||
Forescate JO18-2 | 3 - 5 | 11 - 4 | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 1 |
Carto | Noord | Alphe | HDM J | Klein | HGC J | |
Cartouche JO18-5 | 3 - 2 | 0 - 3 | ||||
Noordwijk JO18-2 | 3 - 0 | 5 - 2 | ||||
Alphen JO18-2 | 5 - 1 | 4 - 1 | 6 - 0 | |||
HDM JO18-3 | 1 - 2 | 4 - 0 | ||||
Klein Zwitserland JO18-3 | 1 - 1 | 2 - 5 | 1 - 2 | |||
HGC JO18-2 | 4 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 |