Jongens A3

1e in poule Jongens A regulier 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 30 november
3
Nieuwkoop JA1
2
Victoria JA3
2
Klein Zwitserland JA3
1
Rapid JA2
Maandag 25 november
2
Rapid JA2
2
HUDITO JA2
Zaterdag 23 november
7
Klein Zwitserland JA3
3
Nieuwkoop JA1
3
Ommoord JA1
2
Leiden JA4
Zaterdag 16 november
1
HUDITO JA2
2
Ommoord JA1
4
Nieuwkoop JA1
2
Rapid JA2
4
Leiden JA4
4
Victoria JA3

Wedstrijdschema

Uit
07-03-2020
Nr. 298010
Thuis
14-03-2020
Nr. 298011
Thuis
21-03-2020
Nr. 298014
Uit
28-03-2020
Nr. 298017
Let op: Reserve tenue
Uit
18-04-2020
Nr. 298023
Let op: Reserve tenue
Uit
09-05-2020
Nr. 308378
Thuis
16-05-2020
Nr. 308379
Uit
06-06-2020
Nr. 308383
Let op: Reserve tenue

Poule stand (1e in poule Jongens A regulier 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland JA34400206012
2.Nieuwkoop JA14301151309
3.Ommoord JA142117707
4.Victoria JA34121131105
5.Rapid JA241127804
6.HUDITO JA2502371402
7.Leiden JA4502381802

Begeleiders (3)

Spelers (15)

Team resultaten

HUDITVictoRapidOmmooNieuwLeideKlein
HUDITO JA21 - 22 - 5
Victoria JA35 - 2
Rapid JA22 - 22 - 0
Ommoord JA12 - 23 - 2
Nieuwkoop JA13 - 24 - 2
Leiden JA44 - 42 - 5
Klein Zwitserland JA32 - 17 - 36 - 0