Jongens A3

1e in poule Jongens A regulier 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 7 maart
2
Ommoord JA1
2
Nieuwkoop JA1
0
Victoria JA3
11
Klein Zwitserland JA3

Wedstrijdschema

Uit
18-04-2020 17:25
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 298023
Let op: Reserve tenue
Uit
09-05-2020
Nr. 308378
Thuis
16-05-2020
Nr. 308379
Uit
06-06-2020
Nr. 308383
Let op: Reserve tenue

Poule stand (1e in poule Jongens A regulier 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland JA35500316015
2.Nieuwkoop JA153111715010
3.Ommoord JA152219908
4.Victoria JA35122132205
5.Rapid JA241127804
6.HUDITO JA2502371402
7.Leiden JA4502381802

Begeleiders (3)

Spelers (15)

Team resultaten

HUDITVictoRapidOmmooNieuwLeideKlein
HUDITO JA21 - 22 - 5
Victoria JA35 - 20 - 11
Rapid JA22 - 22 - 0
Ommoord JA12 - 22 - 23 - 2
Nieuwkoop JA13 - 24 - 2
Leiden JA44 - 42 - 5
Klein Zwitserland JA32 - 17 - 36 - 0