Jongens A2

6e in poule Jongens A regulier 1e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 7 maart
1
Gouda JA1
2
Klein Zwitserland JA2
2
IJssel JA1
3
Leiden JA2
2
Rotterdam JA2
3
Kieviten JA1
2
Forescate JA1
0
Pijnacker JA1

Wedstrijdschema

Thuis
04-04-2020 14:00
Veld: KG2
Nr. 300002
Uit
18-04-2020
Nr. 300007
Thuis
09-05-2020 10:20
Veld: KG1
Nr. 308494
Thuis
16-05-2020
Nr. 308497
Uit
06-06-2020
Nr. 308501

Poule stand (6e in poule Jongens A regulier 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate JA16600255018
2.Kieviten JA165012014015
3.Leiden JA264111911013
4.Pijnacker JA163122114010
5.Rotterdam JA26213121407
6.Klein Zwitserland JA2611471504
7.Gouda JA1610592203
8.IJssel JA16006143200

Begeleiders (3)

Spelers (15)

Team resultaten

IJsseRottePijnaLeideKleinKieviGoudaFores
IJssel JA12 - 34 - 5
Rotterdam JA21 - 32 - 32 - 3
Pijnacker JA18 - 35 - 02 - 6
Leiden JA23 - 36 - 1
Klein Zwitserland JA21 - 11 - 2
Kieviten JA12 - 13 - 11 - 4
Gouda JA15 - 21 - 20 - 31 - 2
Forescate JA17 - 02 - 07 - 1