Jongens A2

7e in poule Jongens A regulier 1e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 30 november
1
Kieviten JA1
4
Forescate JA1
1
Gouda JA1
2
Rotterdam JA2
8
Pijnacker JA1
3
IJssel JA1
Zaterdag 23 november
3
Leiden JA2
3
Pijnacker JA1
1
Klein Zwitserland JA2
1
Rotterdam JA2
4
IJssel JA1
5
Kieviten JA1
7
Forescate JA1
1
Gouda JA1
Zaterdag 16 november
2
Kieviten JA1
1
Leiden JA2
5
Gouda JA1
2
IJssel JA1
2
Rotterdam JA2
3
Forescate JA1
5
Pijnacker JA1
0
Klein Zwitserland JA2

Wedstrijdschema

Uit
07-03-2020
Nr. 299986
Thuis
14-03-2020
Nr. 299990
Thuis
21-03-2020
Nr. 299993
Uit
28-03-2020
Nr. 299995
Thuis
04-04-2020
Nr. 300002
Uit
18-04-2020
Nr. 300007
Thuis
09-05-2020
Nr. 308494
Thuis
16-05-2020
Nr. 308497
Uit
06-06-2020
Nr. 308501

Poule stand (7e in poule Jongens A regulier 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate JA15500235015
2.Kieviten JA154011712012
3.Pijnacker JA153112112010
4.Leiden JA25311169010
5.Rotterdam JA25212101107
6.Gouda JA1510482003
7.Klein Zwitserland JA2501451401
8.IJssel JA15005122900

Begeleiders (3)

Spelers (15)

Team resultaten

IJsseRottePijnaLeideKleinKieviGoudaFores
IJssel JA14 - 5
Rotterdam JA21 - 32 - 3
Pijnacker JA18 - 35 - 02 - 6
Leiden JA23 - 36 - 1
Klein Zwitserland JA21 - 11 - 2
Kieviten JA12 - 13 - 11 - 4
Gouda JA15 - 21 - 20 - 3
Forescate JA17 - 07 - 1