Jongens A2

6e in poule Subtopklasse Jongens A regulier Poule B
4e in poule 1e klasse Jongens A voorcompetitie Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
2
Derby JA1
4
Klein Zwitserland JA2
4
HUDITO JA1
3
Rotterdam JA5
1
Victoria JA2
2
Cartouche JA2
10
Zoetermeer JA1
0
Roomburg JA2
Zaterdag 11 mei
5
Derby JA1
3
Victoria JA2
0
Cartouche JA2
0
HUDITO JA1
1
Rotterdam JA5
3
Zoetermeer JA1
0
Roomburg JA2
1
Klein Zwitserland JA2

Wedstrijdschema

Thuis
25-05-2019 09:00
Veld: KG2
Nr. 19314
Fluitdiensten: HB (Fedor Troe, Otto Patijn), HEREN VET. B

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zoetermeer JA11310125121031
2.Victoria JA2148244930026
3.HUDITO JA1136522917023
4.Rotterdam JA5146262929020
5.Cartouche JA2135442319019
6.Klein Zwitserland JA2135172430016
7.Derby JA1133462436013
8.Roomburg JA213011265301
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen JA153112010010
2.Dordrecht JA15311127010
3.Schiedam JA15302161209
4.Klein Zwitserland JA25203141506
5.HDS JA1512291505
6.Ypenburg JA1502382002

Begeleiders (1)

Spelers (2)

Fluit dienst

Zaterdag 25 mei
12:30
MC4Westland MC2
Fluitdiensten: JA2, / plus ouder MC4
Veld: KG2

Team resultaten

CarDerHUDKleRooRotVicZoe
Cartouche JA20 - 02 - 22 - 03 - 12 - 31 - 3
Derby JA12 - 22 - 52 - 40 - 01 - 15 - 33 - 1
HUDITO JA11 - 13 - 11 - 05 - 04 - 32 - 21 - 3
Klein Zwitserland JA20 - 13 - 01 - 42 - 10 - 15 - 0
Roomburg JA20 - 42 - 30 - 11 - 41 - 60 - 8
Rotterdam JA52 - 03 - 11 - 12 - 14 - 14 - 51 - 3
Victoria JA21 - 26 - 11 - 18 - 24 - 06 - 13 - 0
Zoetermeer JA14 - 33 - 32 - 18 - 310 - 02 - 14 - 1
AlpDorHDSKleSchYpe
Alphen JA15 - 43 - 1
Dordrecht JA13 - 11 - 2
HDS JA12 - 21 - 21 - 1
Klein Zwitserland JA21 - 43 - 43 - 1
Schiedam JA17 - 15 - 4
Ypenburg JA10 - 92 - 21 - 3