Jongens A1

8e in poule Jongens A regulier Landelijk Poule I
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Uit
06-06-2020 08:55
Nr. 282879
AFGELAST,

Poule stand (8e in poule Jongens A regulier Landelijk Poule I)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Schaerweijde JA15500212015
2.Push JA15401149012
3.Leiden JA153111613010
4.Kampong JA15212191707
5.Nijmegen JA15131111106
6.Amsterdam JA1511371304
7.hdm JA1502361702
8.Klein Zwitserland JA1500582000

Teambegeleiders (2)

Spelers (16)

Team resultaten

hdm JSchaePush NijmeLeideKleinKampoAmste
hdm JA10 - 52 - 2
Schaerweijde JA13 - 05 - 04 - 0
Push JA12 - 12 - 41 - 0
Nijmegen JA12 - 22 - 2
Leiden JA12 - 54 - 2
Klein Zwitserland JA11 - 23 - 62 - 3
Kampong JA16 - 13 - 72 - 4
Amsterdam JA12 - 22 - 4