Jongens A1

8e in poule Jongens A regulier Landelijk Poule I
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Thuis
18-04-2020
Veld: KG1
Nr. 282862
AFGELAST,
Uit
09-05-2020
Nr. 282867
Uit
16-05-2020
Nr. 282869
Thuis
21-05-2020 14:00
Veld: KG1
Nr. 282874
Uit
06-06-2020
Nr. 282879

Poule stand (8e in poule Jongens A regulier Landelijk Poule I)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Schaerweijde JA15500212015
2.Push JA15401149012
3.Leiden JA153111613010
4.Kampong JA15212191707
5.Nijmegen JA15131111106
6.Amsterdam JA1511371304
7.hdm JA1502361702
8.Klein Zwitserland JA1500582000

Begeleiders (2)

Spelers (16)

Team resultaten

hdm JSchaePush NijmeLeideKleinKampoAmste
hdm JA10 - 52 - 2
Schaerweijde JA13 - 05 - 04 - 0
Push JA12 - 12 - 41 - 0
Nijmegen JA12 - 22 - 2
Leiden JA12 - 54 - 2
Klein Zwitserland JA11 - 23 - 62 - 3
Kampong JA16 - 13 - 72 - 4
Amsterdam JA12 - 22 - 4