Jongens A1

1e in poule Topklasse Jongens A regulier Poule A
3e in poule Plaatsing Super A / Top Play-offs Zuid-Holland Jongens A Poule B
Bekijk begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland JA1148423721028
2.Schiedam JA1147342924024
3.Victoria JA2147253635023
4.Leiden JA1146264832020
5.Berkel-Rodenrijs JA1145453234019
6.HUDITO JA1145274136017
7.HDS JA1145452631316
8.Ypenburg JA1142111185407
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HGC JA121014303
2.Leonidas JA121013303
3.Klein Zwitserland JA121011203

Team resultaten

BerHDSHUDKleLeiSchVicYpe
Berkel-Rodenrijs JA12 - 22 - 40 - 13 - 23 - 21 - 11 - 1
HDS JA11 - 32 - 10 - 23 - 24 - 22 - 24 - 1
HUDITO JA14 - 45 - 02 - 21 - 20 - 22 - 48 - 1
Klein Zwitserland JA12 - 44 - 03 - 22 - 12 - 25 - 08 - 2
Leiden JA17 - 23 - 36 - 32 - 22 - 38 - 28 - 1
Schiedam JA13 - 11 - 14 - 31 - 12 - 00 - 32 - 3
Victoria JA23 - 23 - 22 - 32 - 34 - 31 - 27 - 2
Ypenburg JA11 - 40 - 22 - 33 - 01 - 20 - 30 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Plaatsing Super A / Top Play-offs Zuid-Holland Jongens A Poule B".