Meisjes C12

3e in poule Meisjes C voorcompetitie 6e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 26 september
4
Klein Zwitserland MC12
1
Ypenburg MC7
Zaterdag 25 september
2
Cartouche MC8
5
Schiedam MC6
Zaterdag 18 september
1
Ypenburg MC7
7
HCRB MC3
4
Schiedam MC6
7
Ommoord MC7
Zaterdag 11 september
4
Klein Zwitserland MC12
1
Schiedam MC6
8
Ommoord MC7
1
Ypenburg MC7
2
HCRB MC3
0
Cartouche MC8

Wedstrijdschema

Uit
02-10-2021 12:45
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 567827
Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, ROTTERDAM
Let op: Reserve tenue
Thuis
10-10-2021 10:05
Veld: KG3
Nr. 567831

Poule stand (3e in poule Meisjes C voorcompetitie 6e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ommoord MC7330019709
2.HCRB MC3320111506
3.Klein Zwitserland MC1232019706
4.Cartouche MC831027803
5.Schiedam MC63102101303
6.Ypenburg MC7300331900

Teambegeleiders (5)

Spelers (15)

Team resultaten

KleinOmmooSchieYpenbCartoHCRB
Klein Zwitserland MC124 - 14 - 1
Ommoord MC78 - 1
Schiedam MC64 - 7
Ypenburg MC71 - 7
Cartouche MC82 - 5
HCRB MC32 - 0