Veteranen LB

6e in poule Overgangsklasse Heren Veteranen L lentecompetitie Poule A
8e in poule Overgangsklasse Heren Veteranen L herfstcompetitie Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
0
Zoetermeer HLA
7
Rood-Wit HLA
5
Xenios HLA
2
Leonidas HLA
4
Bloemendaal HLA
0
Cartouche HLA
0
hdm HLA
0
SCHC HLA
1
Klein Zwitserland HLB
0
Alecto HLA
5
Rotterdam/Victoria HLA
0
Overbos HLA
Zondag 12 mei
0
SCHC HLA
0
Alecto HLA
2
hdm HLA
4
Bloemendaal HLA
3
Cartouche HLA
1
Xenios HLA
8
Leonidas HLA
2
Zoetermeer HLA
11
Rood-Wit HLA
0
Rotterdam/Victoria HLA
1
Overbos HLA
4
Klein Zwitserland HLB

Wedstrijdschema

Thuis
26-05-2019 14:00
Veld: KG6
Nr. 51969
Fluitdiensten: HE (Pepino van Tol, Ewout Stoops), HEREN VET. E

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rood-Wit HLA101000605030
2.Bloemendaal HLA10901458027
3.Leonidas HLA106133420019
4.Cartouche HLA106132124019
5.hdm HLA105142416016
6.Klein Zwitserland hlb103341523012
7.Rotterdam/Victoria HLA103251534011
8.SCHC HLA102531419011
9.Xenios HLA103162133010
10.Alecto HLA103161227010
11.Zoetermeer HLA10136153906
12.Overbos HLA100010103800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rood-Wit HLA109106714028
2.Bloemendaal HLA107214812023
3.Leonidas HLA106133222019
4.hdm HLA106132825019
5.SCHC HLA105232518017
6.Xenios HLA104152531013
7.Rotterdam/Victoria HLA104152336013
8.Klein Zwitserland hlb103252118011
9.Alecto HLA103161726010
10.Cartouche HLA10208204106
11.Pinoké HLA10001056800

Fluit dienst

Zondag 26 mei
16:15
HEAlecto HC
Fluitdiensten: HLB (Koen Sisselaar, Arnoud Dikker), HEREN VET. LB
Veld: KG2

Team resultaten

AleBloCarhdmKleLeoOveRooRotSCHXenZoe
Alecto HLA1 - 21 - 63 - 22 - 1
Bloemendaal HLA3 - 04 - 00 - 35 - 05 - 011 - 1
Cartouche HLA2 - 01 - 103 - 03 - 1
hdm HLA2 - 43 - 11 - 44 - 00 - 01 - 2
Klein Zwitserland HLB1 - 00 - 32 - 41 - 71 - 1
Leonidas HLA0 - 11 - 13 - 18 - 2
Overbos HLA2 - 53 - 41 - 41 - 5
Rood-Wit HLA8 - 03 - 05 - 211 - 0
Rotterdam HLA0 - 61 - 11 - 35 - 02 - 23 - 2
SCHC HLA0 - 01 - 02 - 53 - 00 - 1
Xenios HLA1 - 52 - 35 - 22 - 03 - 33 - 1
Zoetermeer HLA2 - 50 - 53 - 30 - 71 - 33 - 3
AleBloCarhdmKleLeoPinRooRotSCHXen
Alecto HLA1 - 53 - 01 - 10 - 24 - 03 - 0
Bloemendaal HLA2 - 32 - 22 - 28 - 28 - 0
Cartouche HLA5 - 10 - 61 - 46 - 00 - 32 - 4
hdm HLA5 - 13 - 21 - 72 - 03 - 3
Klein Zwitserland HLB0 - 35 - 11 - 25 - 1
Leonidas HLA6 - 25 - 13 - 12 - 36 - 3
Pinoké HLA1 - 90 - 70 - 42 - 70 - 6
Rood-Wit HLA8 - 39 - 213 - 06 - 1
Rotterdam HLA3 - 13 - 11 - 91 - 0
SCHC HLA2 - 01 - 31 - 14 - 17 - 13 - 2
Xenios HLA2 - 32 - 16 - 11 - 82 - 2