KZ STUDS HJ2

6e in poule Heren Jong Senioren lentecompetitie 3e klasse A
3e in poule Heren Jong Senioren herfstcompetitie 3e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 22 mei
Leonidas HJ2
Cartouche HJ2
Noordwijk HJ1-O
Leiden-Leidse Studs HJ5
2
Zoetermeer HJ1
2
Victoria HJ3
4
Forescate HJ1
4
Roomburg HJ2
1
Ring Pass Delft HJ2
1
HDS HJ1
Zondag 15 mei
9
Victoria HJ3
3
Ring Pass Delft HJ2
3
Roomburg HJ2
2
Zoetermeer HJ1
4
Cartouche HJ2
2
Forescate HJ1
3
Noordwijk HJ1-O
4
Leonidas HJ2
HDS HJ1
Klein Zwitserland HJ2
Zondag 8 mei
1
Zoetermeer HJ1
2
Cartouche HJ2
3
Leonidas HJ2
2
Leiden-Leidse Studs HJ5
Forescate HJ1
Noordwijk HJ1-O
2
Klein Zwitserland HJ2
1
Victoria HJ3
1
Ring Pass Delft HJ2
8
Roomburg HJ2
Zondag 1 mei
Leiden-Leidse Studs HJ5
HDS HJ1
Zondag 24 april
2
Noordwijk HJ1-O
2
Zoetermeer HJ1
Leiden-Leidse Studs HJ5
HDS HJ1
3
Leonidas HJ2
5
Forescate HJ1
4
Cartouche HJ2
1
Ring Pass Delft HJ2
1
Roomburg HJ2
1
Klein Zwitserland HJ2

Wedstrijdschema

Thuis
29-05-2022 14:30
Veld: KG4
Nr. 712371
Fluitdiensten: HJ1, HEREN JONG 1
Uit
12-06-2022 13:00
Rabo veld (Zandveld)
Nr. 712378
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate HJ175112815016
2.Leonidas HJ275112412016
3.Cartouche HJ275111914016
4.Roomburg HJ284223022014
5.Victoria HJ384133218013
6.Klein Zwitserland HJ273311412012
7.Leiden-Leidse Studs HJ56213161407
8.Noordwijk HJ1-O6213151507
9.Zoetermeer HJ19126152105
10.Ring Pass Delft HJ29126144405
11.HDS HJ1601542401
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ypenburg HJ1 (O)109015211027
2.Leiden-Leidse Studs HJ3108024511024
3.Klein Zwitserland HJ2105142620016
4.Leonidas HJ3103161861010
5.Pollux HJ110217163607
6.Waddinxveen HJ110118163404

Teambegeleiders (1)

Spelers (17)

Fluit dienst

Zondag 29 mei
12:45
HJ1Victoria HJ1
Fluitdiensten: HJ2 (Floris Verheggen, Joost Jongenelen), HEREN JONG 2
Veld: KG4

Team resultaten

RoombLeideLeoniHDS HZoeteVictoRing CartoForesNoordKlein
Roomburg HJ25 - 13 - 24 - 11 - 1
Leiden-Leidse Studs HJ56 - 2 - 2 - 3
Leonidas HJ23 - 26 - 0 - 3 - 5
HDS HJ11 - 40 - 91 - 2 -
Zoetermeer HJ11 - 30 - 32 - 26 - 11 - 2
Victoria HJ36 - 39 - 30 - 3
Ring Pass Delft HJ21 - 82 - 21 - 10 - 75 - 1
Cartouche HJ23 - 24 - 14 - 2
Forescate HJ14 - 43 - 14 - 1 - 3 - 2
Noordwijk HJ1-O - 3 - 43 - 02 - 23 - 4
Klein Zwitserland HJ21 - 11 - 02 - 13 - 3
WaddiLeoniYpenbPolluLeideKlein
Waddinxveen HJ14 - 41 - 44 - 11 - 41 - 4
Leonidas HJ35 - 30 - 123 - 20 - 132 - 1
Ypenburg HJ1 (O)5 - 011 - 15 - 02 - 14 - 3
Pollux HJ11 - 06 - 21 - 41 - 52 - 5
Leiden-Leidse Studs HJ32 - 15 - 03 - 27 - 15 - 1
Klein Zwitserland HJ24 - 14 - 11 - 31 - 12 - 0