KZ STUDS HJ1

10e in poule Heren Jong Senioren lentecompetitie 1e klasse A
1e in poule Heren Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 22 mei
Leiden-Leidse Studs HJ1
Victoria HJ2
DSHC HJ2
Ring Pass Delft HJ1
Leiden HJ2
Cartouche HJ1
2
Klein Zwitserland HJ1
4
Leonidas HJ1
1
Rotterdam HJ1
0
Schiedam HJ1
9
Rijswijk HJ1-O
0
Victoria HJ1
Zondag 15 mei
4
Cartouche HJ1
1
Rotterdam HJ1
1
Ring Pass Delft HJ1
7
Leiden HJ2
Schiedam HJ1
Leiden-Leidse Studs HJ1
6
Rijswijk HJ1-O
0
DSHC HJ2
0
Victoria HJ2
3
Klein Zwitserland HJ1
0
Victoria HJ1
3
Leonidas HJ1
Zondag 8 mei
5
DSHC HJ2
3
Victoria HJ1
7
Rotterdam HJ1
3
Ring Pass Delft HJ1
3
Leiden-Leidse Studs HJ1
5
Cartouche HJ1
0
Leiden HJ2
6
Rijswijk HJ1-O
1
Klein Zwitserland HJ1
5
Schiedam HJ1
4
Leonidas HJ1
4
Victoria HJ2
Zondag 1 mei
3
Rotterdam HJ1
0
Leiden-Leidse Studs HJ1
Zondag 24 april
Ring Pass Delft HJ1
Leiden-Leidse Studs HJ1
2
Schiedam HJ1
4
Leonidas HJ1
1
Victoria HJ1
2
Victoria HJ2
5
Rijswijk HJ1-O
0
Rotterdam HJ1
9
Cartouche HJ1
1
Klein Zwitserland HJ1
0
DSHC HJ2
1
Leiden HJ2

Wedstrijdschema

Thuis
22-05-2022 12:45
Veld: KG4
Nr. 722748
Fluitdiensten: H35D (Henk van Krevel, Herman Spil), HEREN VET. D
Thuis
29-05-2022 12:45
Veld: KG4
Nr. 722754
Fluitdiensten: HJ2 (Floris Verheggen, Joost Jongenelen), HEREN JONG 2
Uit
12-06-2022 14:30
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 722761
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
Let op: Reserve tenue

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rijswijk HJ1-O9810455025
2.Cartouche HJ186022914018
3.Leiden HJ285122318016
4.Rotterdam HJ194232422014
5.Leonidas HJ194232322014
6.DSHC HJ284221415014
7.Schiedam HJ184132013013
8.Victoria HJ283142318010
9.Leiden-Leidse Studs HJ16204101506
10.Klein Zwitserland HJ19207133106
11.Ring Pass Delft HJ17106103503
12.Victoria HJ19108113703
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland HJ1109015114324
2.Leonidas HJ1108024318024
3.Dopie HJ2106043527018
4.Dopie HJ310307212909
5.Ommoord HJ1-O10307132809
6.Ring Pass Delft HJ210109146103

Teambegeleiders (1)

Spelers (14)

Fluit dienst

Zondag 29 mei
14:30
HJ2Leiden (LOHC) HJ5
Fluitdiensten: HJ1, HEREN JONG 1
Veld: KG4

Team resultaten

RotteRijswDSHC SchieVictoLeideVictoLeideCartoKleinLeoniRing
Rotterdam HJ11 - 11 - 05 - 1 - 7 - 3
Rijswijk HJ1-O5 - 06 - 05 - 39 - 05 - 0
DSHC HJ20 - 15 - 33 - 21 - 1 -
Schiedam HJ11 - 1 - 1 - 22 - 4
Victoria HJ20 - 11 - 20 - 311 - 1
Leiden HJ24 - 40 - 64 - 2 - 2 - 1
Victoria HJ12 - 51 - 22 - 10 - 3
Leiden-Leidse Studs HJ10 - 3 - 2 - 13 - 03 - 5
Cartouche HJ14 - 11 - 29 - 14 - 2
Klein Zwitserland HJ14 - 21 - 31 - 52 - 40 - 1
Leonidas HJ11 - 54 - 42 - 42 - 3
Ring Pass Delft HJ11 - 41 - 7 - 1 - 2
VictoOmmooRing DopieDopieKleinLeoni
Victoria HJ5
Ommoord HJ1-O4 - 11 - 00 - 20 - 30 - 3
Ring Pass Delft HJ23 - 01 - 72 - 5 - 0 - 9
Dopie HJ30 - 44 - 23 - 41 - 31 - 6
Dopie HJ27 - 19 - 11 - 01 - 53 - 6
Klein Zwitserland HJ14 - 16 - 13 - 45 - 27 - 1
Leonidas HJ15 - 25 - 04 - 14 - 10 - 3