Heren Veteranen G

5e in poule Heren Veteranen 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
2
Alecto H35C
3
Bleiswijk H35B
2
Pijnacker H35B
0
Klein Zwitserland H35G
0
Forescate H35B
3
Voorhout H35A
4
Alecto H35B
1
Nieuwkoop H35A
Zondag 13 september
1
Voorhout H35A
1
Klein Zwitserland H35G
2
Forescate H35B
1
Ypenburg H35B
1
Bleiswijk H35B
3
Pijnacker H35B
Zondag 6 september
4
Klein Zwitserland H35G
3
Bleiswijk H35B
1
Alecto H35B
0
Forescate H35B
0
Ypenburg H35B
1
Voorhout H35A

Wedstrijdschema

Thuis
27-09-2020 16:15
Veld: KG2
Nr. 471397
Fluitdiensten: H35E (Alexander Thole, Michiel de Rijk), HEREN VET E
Uit
04-10-2020 13:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 471403
Thuis
11-10-2020 15:45
Veld: KG6
Nr. 471408
Uit
25-10-2020 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 471414
Let op: Reserve tenue
Thuis
01-11-2020
Nr. 471417
Thuis
15-11-2020
Nr. 471429
Uit
22-11-2020
Nr. 471430
Uit
07-03-2021
Nr. 492329
Thuis
14-03-2021
Nr. 495206
Thuis
21-03-2021
Nr. 495212
Uit
28-03-2021
Nr. 495215
Thuis
11-04-2021
Nr. 495220
Uit
18-04-2021
Nr. 495222
Thuis
25-04-2021
Nr. 495231
Uit
16-05-2021
Nr. 495236
Uit
06-06-2021
Nr. 495247
Let op: Reserve tenue
Thuis
13-06-2021
Nr. 495251

Poule stand (5e in poule Heren Veteranen 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pijnacker H35B330010209
2.Voorhout H35A32105107
3.HDS H35B220013106
4.Alecto H35B22005106
5.Klein Zwitserland H35G31115604
6.Bleiswijk H35B31027903
7.Forescate H35B31022503
8.Alecto H35C10012300
9.Ypenburg H35B20021300
10.Nieuwkoop H35A200211000
11.Berkel-Rodenrijs H35B200221200

Teambegeleiders (2)

Spelers (22)

Fluit dienst

Zondag 27 september
14:30
H35ERoomburg H35C
Fluitdiensten: H35G (Marcel Heuvelink, Edwin de Jonge), HEREN VET G
Veld: KG2

Team resultaten

HDS HKleinBleisYpenbAlectBerkeVoorhPijnaNieuwForesAlect
HDS H35B
Klein Zwitserland H35G4 - 3
Bleiswijk H35B1 - 3
Ypenburg H35B0 - 1
Alecto H35C2 - 3
Berkel-Rodenrijs H35B
Voorhout H35A1 - 1
Pijnacker H35B2 - 0
Nieuwkoop H35A
Forescate H35B2 - 10 - 3
Alecto H35B4 - 11 - 0