Heren Veteranen E

1e in poule Heren Veteranen 3e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
4
Cartouche H35E
3
Bleiswijk/Waddinxveen HA
4
Roomburg H35C
4
Voorne/Forcial HA
1
Ypenburg H35A
3
Klein Zwitserland H35E
5
hdm H35F
0
Schoonhoven H35A
4
HDS H35A
0
Groen-Geel H35B
Zondag 13 september
5
Roomburg H35C
1
Ypenburg H35A
9
Klein Zwitserland H35E
1
Rotterdam H35E
3
Bleiswijk/Waddinxveen HA
2
hdm H35F
7
Voorne/Forcial HA
4
Schoonhoven H35A
2
Krimpen H35A
7
HDS H35A
1
Groen-Geel H35B
1
Cartouche H35E
Zondag 6 september
1
Rotterdam H35E
2
Roomburg H35C
0
hdm H35F
2
Groen-Geel H35B
3
Schoonhoven H35A
3
Bleiswijk/Waddinxveen HA
6
Cartouche H35E
1
Krimpen H35A
3
Ypenburg H35A
2
Voorne/Forcial HA
0
HDS H35A
4
Klein Zwitserland H35E

Wedstrijdschema

Thuis
27-09-2020 14:30
Veld: KG2
Nr. 467609
Fluitdiensten: H35G (Marcel Heuvelink, Edwin de Jonge), HEREN VET G
Thuis
04-10-2020 14:30
Veld: KG2
Nr. 467617
Uit
11-10-2020 10:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 467621
Thuis
25-10-2020 12:00
Veld: KG6
Nr. 467628
Uit
01-11-2020 14:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 467632
Thuis
08-11-2020
Nr. 467639
Uit
15-11-2020
Nr. 467650
Thuis
22-11-2020
Nr. 467651
Thuis
07-03-2021
Nr. 492159
Uit
14-03-2021
Nr. 493437
Thuis
21-03-2021
Nr. 493442
Uit
28-03-2021
Nr. 493447
Let op: Reserve tenue
Uit
11-04-2021
Nr. 493456
Thuis
18-04-2021
Nr. 493461
Uit
25-04-2021
Nr. 493466
Thuis
16-05-2021
Nr. 493472
Uit
30-05-2021
Nr. 493479
Thuis
06-06-2021
Nr. 493482
Uit
13-06-2021
Nr. 493488

Poule stand (1e in poule Heren Veteranen 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland H35E330016209
2.Cartouche H35E321011507
3.Roomburg H35C321011607
4.HDS H35A320111606
5.Voorne/Forcial HA3111131104
6.Bleiswijk/Waddinxveen HA31119904
7.Groen-Geel H35B31113504
8.hdm H35F31027503
9.Ypenburg H35A310251003
10.Rotterdam H35E310251103
11.Schoonhoven H35A301271501
12.Krimpen H35A300331600

Teambegeleiders (2)

Spelers (21)

Fluit dienst

Zondag 27 september
16:15
H35GAlecto H35C
Fluitdiensten: H35E (Alexander Thole, Michiel de Rijk), HEREN VET E
Veld: KG2

Team resultaten

Kleinhdm HYpenbSchooHDS HVoornRotteRoombKrimpGroenCartoBleis
Klein Zwitserland H35E9 - 1
hdm H35F5 - 00 - 2
Ypenburg H35A1 - 33 - 2
Schoonhoven H35A3 - 3
HDS H35A0 - 44 - 0
Voorne/Forcial HA7 - 4
Rotterdam H35E1 - 2
Roomburg H35C5 - 14 - 4
Krimpen H35A2 - 7
Groen-Geel H35B1 - 1
Cartouche H35E6 - 14 - 3
Bleiswijk/Waddinxveen HA3 - 2