Dames Veterinnen B

7e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Thuis
19-04-2020
Nr. 206401
AFGELAST,
Thuis
10-05-2020
Nr. 206407
Uit
17-05-2020
Nr. 206413
Thuis
24-05-2020
Nr. 206419
Uit
07-06-2020 12:45
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 206426
Thuis
14-06-2020
Nr. 206432

Poule stand (7e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rood-Wit DB1210115113031
2.Leiden DA128312910027
3.Qui Vive DA127232520023
4.Bennebroek DA126332221021
5.Cartouche DB126242722020
6.Roomburg DA115512211020
7.Klein Zwitserland DB115062228015
8.hdm DB124351815015
9.Forescate DA124172238013
10.Alliance DA12309203309
11.Bloemendaal DB1221992607
12.Alecto DB12011173701

Begeleiders (1)

Spelers (24)

Team resultaten

AlectCartoKleinRood-hdm DQui VBloemForesRoombLeideBenneAllia
Alecto DB0 - 50 - 30 - 30 - 21 - 2
Cartouche DB4 - 12 - 03 - 23 - 11 - 16 - 2
Klein Zwitserland DB
Rood-Wit DB6 - 15 - 14 - 26 - 22 - 02 - 24 - 2
hdm DB1 - 01 - 12 - 03 - 42 - 3
Qui Vive DA2 - 11 - 00 - 42 - 2
Bloemendaal DB0 - 01 - 51 - 20 - 2
Forescate DA2 - 21 - 82 - 60 - 11 - 43 - 2
Roomburg DA3 - 00 - 11 - 11 - 13 - 2
Leiden DA3 - 00 - 22 - 03 - 11 - 15 - 2
Bennebroek DA1 - 01 - 65 - 11 - 2
Alliance DA3 - 13 - 10 - 21 - 50 - 1