Dames Veterinnen B

7e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Uit
08-03-2020
Nr. 206368
Thuis
15-03-2020
Nr. 206378
Uit
22-03-2020
Nr. 206384
Let op: Reserve tenue
Thuis
29-03-2020
Nr. 206389
Uit
05-04-2020
Nr. 206393
Thuis
19-04-2020
Nr. 206401
Thuis
10-05-2020
Nr. 206407
Uit
17-05-2020
Nr. 206413
Thuis
24-05-2020
Nr. 206419
Uit
07-06-2020
Nr. 206426
Thuis
14-06-2020
Nr. 206432

Poule stand (7e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rood-Wit DB119114913028
2.Leiden DA11731248024
3.Qui Vive DA117132419022
4.Bennebroek DA116232120020
5.Roomburg DA105412110019
6.Cartouche DB115242321017
7.Klein Zwitserland DB105052124015
8.hdm DB114251714014
9.Forescate DA114162236013
10.Alliance DA11308182809
11.Bloemendaal DB1120992606
12.Alecto DB11001173700

Begeleiders (1)

Spelers (24)

Team resultaten

AlectCartoKleinRood-hdm DQui VBloemForesRoombLeideBenneAllia
Alecto DB0 - 50 - 30 - 30 - 21 - 2
Cartouche DB4 - 12 - 03 - 23 - 11 - 16 - 2
Klein Zwitserland DB
Rood-Wit DB6 - 15 - 14 - 26 - 22 - 24 - 2
hdm DB1 - 02 - 03 - 42 - 3
Qui Vive DA2 - 11 - 00 - 42 - 2
Bloemendaal DB1 - 51 - 20 - 2
Forescate DA2 - 21 - 82 - 60 - 11 - 43 - 2
Roomburg DA3 - 00 - 11 - 13 - 2
Leiden DA3 - 00 - 22 - 03 - 11 - 1
Bennebroek DA1 - 01 - 65 - 11 - 2
Alliance DA3 - 13 - 10 - 21 - 50 - 1