Dames Veterinnen B

5e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 10 november
2
hdm DB
3
Bennebroek DA
1
Cartouche DB
1
Roomburg DA
4
Rood-Wit DB
2
Alliance DA
2
Forescate DA
6
Qui Vive DA
2
Leiden DA
0
Bloemendaal DB
Zondag 3 november
3
Alliance DA
1
Alecto DB
3
Leiden DA
0
Cartouche DB
1
Bennebroek DA
6
Rood-Wit DB
Zondag 27 oktober
1
Alecto DB
2
Bennebroek DA
3
Forescate DA
2
Alliance DA
3
Cartouche DB
1
Bloemendaal DB
2
Rood-Wit DB
2
Roomburg DA
Zondag 20 oktober
2
Qui Vive DA
2
Bennebroek DA

Wedstrijdschema

Thuis
17-11-2019 09:30
Veld: KG2
Nr. 206360
Fluitdiensten: DA, DAMES VET. A, Noortje van Es / Stephanie Henderson
Uit
24-11-2019 11:00
Veld 3 - Youth Academy veld (Waterveld)
Nr. 206369
Uit
08-03-2020
Nr. 206368
Thuis
15-03-2020
Nr. 206378
Uit
22-03-2020
Nr. 206384
Let op: Reserve tenue
Thuis
29-03-2020
Nr. 206389
Uit
05-04-2020
Nr. 206393
Thuis
19-04-2020
Nr. 206401
Thuis
10-05-2020
Nr. 206407
Uit
17-05-2020
Nr. 206413
Thuis
24-05-2020
Nr. 206419
Uit
07-06-2020
Nr. 206426
Thuis
14-06-2020
Nr. 206432

Poule stand (5e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rood-Wit DB97113911022
2.Leiden DA9711226022
3.Qui Vive DA96122014019
4.Bennebroek DA95131919016
5.Klein Zwitserland DB85032116015
6.Roomburg DA8431158015
7.Cartouche DB94231718014
8.hdm DB93241411011
9.Forescate DA93151935010
10.Alliance DA9207132106
11.Bloemendaal DB910872103
12.Alecto DB900963200

Begeleiders (1)

Spelers (24)

Fluit dienst

Zondag 17 november
12:45
DJ2Wateringseveld (O)
Fluitdiensten: DB (Monique Bergers, Nienke Smid), DAMES VET. B
Veld: KG2

Team resultaten

AlectCartoKleinRood-hdm DQui VBloemForesRoombLeideBenneAllia
Alecto DB0 - 50 - 30 - 21 - 2
Cartouche DB4 - 12 - 03 - 23 - 11 - 1
Klein Zwitserland DB
Rood-Wit DB6 - 15 - 16 - 22 - 24 - 2
hdm DB1 - 02 - 03 - 42 - 3
Qui Vive DA1 - 00 - 42 - 2
Bloemendaal DB1 - 20 - 2
Forescate DA2 - 21 - 82 - 61 - 43 - 2
Roomburg DA3 - 00 - 13 - 2
Leiden DA3 - 00 - 22 - 03 - 1
Bennebroek DA1 - 65 - 11 - 2
Alliance DA3 - 10 - 21 - 50 - 1