Dames Veterinnen B

5e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
3
hdm DB
4
Forescate DA
6
Rood-Wit DB
1
Alecto DB
3
Cartouche DB
2
Qui Vive DA
1
Bloemendaal DB
2
Bennebroek DA
3
Roomburg DA
2
Alliance DA
Zondag 8 september
0
Alecto DB
3
Bloemendaal DB
1
Alliance DA
5
Leiden DA
1
Qui Vive DA
0
hdm DB
1
Forescate DA
8
Rood-Wit DB
1
Bennebroek DA
2
Roomburg DA

Wedstrijdschema

Thuis
22-09-2019 12:45
Veld: KG2
Nr. 206317
Fluitdiensten: DA, Oda Heerema-Snoep/Sasha Vacher-Peelen, DAMES VET. A
Uit
29-09-2019 10:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 206321
Thuis
06-10-2019 10:30
Veld: KG1
Nr. 206330
Uit
13-10-2019
Nr. 206332
Uit
27-10-2019
Nr. 206342
Thuis
03-11-2019
Nr. 206348
Uit
10-11-2019
Nr. 206352
Thuis
17-11-2019
Nr. 206360
Uit
24-11-2019
Nr. 206369
Uit
08-03-2020
Nr. 206368
Thuis
15-03-2020
Nr. 206378
Uit
22-03-2020
Nr. 206384
Let op: Reserve tenue
Thuis
29-03-2020
Nr. 206389
Uit
05-04-2020
Nr. 206393
Thuis
19-04-2020
Nr. 206401
Thuis
10-05-2020
Nr. 206407
Uit
17-05-2020
Nr. 206413
Thuis
24-05-2020
Nr. 206419
Uit
07-06-2020
Nr. 206426
Thuis
14-06-2020
Nr. 206432

Poule stand (5e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rood-Wit DB220014206
2.Leiden DA22007206
3.Roomburg DA22005306
4.Bloemendaal DB21014203
5.Klein Zwitserland DB21014303
6.Qui Vive DA21013303
7.Bennebroek DA21013303
8.Cartouche DB21014503
9.Forescate DA210151103
10.hdm DB20023500
11.Alliance DA20023800
12.Alecto DB20021900

Begeleiders (1)

Spelers (2)

Fluit dienst

Zondag 22 september
14:30
DJ2Alphen DJ1
Fluitdiensten: DB (Jess van Rijswijk, Willemijn Hubert), DAMES VET. B
Veld: KG2

Team resultaten

AlectCartoKleinRood-hdm DQui VBloemForesRoombLeideBenneAllia
Alecto DB0 - 3
Cartouche DB3 - 2
Klein Zwitserland DB
Rood-Wit DB6 - 1
hdm DB3 - 4
Qui Vive DA1 - 0
Bloemendaal DB1 - 2
Forescate DA1 - 8
Roomburg DA3 - 2
Leiden DA
Bennebroek DA1 - 2
Alliance DA1 - 5