KZ STUDS D025-1
Uitslag
Woensdag 15 mei
Barendrecht DO25-1
Leiden-Leidse Studs DO25-2
Zondag 12 mei
2
Alecto DO25-1
1
Victoria DO25-3
4
Klein Zwitserland DO25-1
2
Schiedam DO25-1
0
Voorhout DO25-1-O
2
Alphen DO25-1
2
DSHC DO25-2
8
Noordwijk DO25-1
3
Forescate DO25-1
1
Victoria DO25-1
Dinsdag 23 april
3
Leiden-Leidse Studs DO25-2
4
Forescate DO25-1
Zondag 21 april
1
Victoria DO25-3
4
Voorhout DO25-1-O
4
Victoria DO25-1
3
DSHC DO25-2
5
Alphen DO25-1
2
Barendrecht DO25-1
5
Noordwijk DO25-1
4
Klein Zwitserland DO25-1
2
Schiedam DO25-1
2
Alecto DO25-1
Wedstrijdschema
DO25-1
Alecto DO25-1
Thuis
26-05-2024
11:15
Veld: KG4
Nr. 1296469
Fluitdiensten: D3 (Marieke Bosman, Leonne Dieleman), DAMES 3
DSHC DO25-2
DO25-1
Uit
02-06-2024
Nr. 1296478
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, Delft
DO25-1
Forescate DO25-1
Thuis
09-06-2024
Nr. 1296480
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Victoria DO25-1 | 8 | 6 | 0 | 2 | 22 | 18 | 0 | 18 |
2. | Forescate DO25-1 | 8 | 5 | 3 | 0 | 27 | 16 | 0 | 18 |
3. | Noordwijk DO25-1 | 8 | 5 | 2 | 1 | 37 | 29 | 0 | 17 |
4. | Alphen DO25-1 | 8 | 4 | 2 | 2 | 30 | 21 | 0 | 14 |
5. | Voorhout DO25-1-O | 8 | 4 | 1 | 3 | 19 | 16 | 0 | 13 |
6. | Klein Zwitserland DO25-1 | 8 | 4 | 1 | 3 | 20 | 19 | 0 | 13 |
7. | Leiden-Leidse Studs DO25-2 | 7 | 3 | 2 | 2 | 22 | 14 | 0 | 11 |
8. | Schiedam DO25-1 | 8 | 2 | 2 | 4 | 26 | 27 | 0 | 8 |
9. | Alecto DO25-1 | 8 | 2 | 2 | 4 | 12 | 19 | 0 | 8 |
10. | Barendrecht DO25-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 17 | 20 | 0 | 7 |
11. | Victoria DO25-3 | 8 | 1 | 0 | 7 | 16 | 28 | 0 | 3 |
12. | DSHC DO25-2 | 8 | 0 | 2 | 6 | 12 | 33 | 0 | 2 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Klein Zwitserland DO25-1 | 10 | 6 | 4 | 0 | 29 | 15 | 0 | 22 |
2. | Barendrecht DO25-1 | 10 | 5 | 2 | 3 | 30 | 18 | 0 | 17 |
3. | Schiedam DO25-1 | 10 | 5 | 1 | 4 | 24 | 23 | 0 | 16 |
4. | Victoria DO25-1 | 10 | 4 | 2 | 4 | 30 | 25 | 0 | 14 |
5. | Leonidas DO25-1 | 10 | 2 | 3 | 5 | 18 | 31 | 0 | 9 |
6. | DSHC DO25-1 | 10 | 2 | 0 | 8 | 20 | 39 | 0 | 6 |
Teambegeleiders (4)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (21)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zondag 26 mei
13:30
D3
–
Wateringseveld D2-O
Fluitdiensten: DO25-1 (Zarah van Dorth, Ailin Goemans), DAMES JONG 1
Veld: KG6
Team resultaten
Alphe | Victo | Voorh | Victo | Baren | Fores | Alect | Noord | Leide | Klein | DSHC | Schie | |
Alphen DO25-1 | 3 - 4 | 5 - 2 | 2 - 2 | 4 - 3 | ||||||||
Victoria DO25-1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 4 - 3 | 4 - 2 | ||||||||
Voorhout DO25-1-O | 0 - 2 | 5 - 4 | 2 - 0 | 4 - 5 | ||||||||
Victoria DO25-3 | 1 - 4 | 0 - 4 | 3 - 4 | 0 - 4 | ||||||||
Barendrecht DO25-1 | 2 - 0 | 2 - 2 | - | 2 - 3 | ||||||||
Forescate DO25-1 | 4 - 4 | 3 - 1 | 3 - 2 | 3 - 0 | ||||||||
Alecto DO25-1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 4 - 4 | ||||||||
Noordwijk DO25-1 | 2 - 7 | 6 - 5 | 4 - 0 | 5 - 4 | ||||||||
Leiden-Leidse Studs DO25-2 | 3 - 4 | 4 - 1 | 4 - 4 | 6 - 1 | ||||||||
Klein Zwitserland DO25-1 | 4 - 3 | 0 - 1 | 0 - 0 | 4 - 2 | ||||||||
DSHC DO25-2 | 1 - 9 | 3 - 4 | 2 - 8 | 1 - 1 | ||||||||
Schiedam DO25-1 | 7 - 2 | 2 - 2 | 4 - 4 | 1 - 3 |
Victo | Baren | Klein | Schie | Leoni | DSHC | |
Victoria DO25-1 | 2 - 4 | 2 - 2 | 5 - 1 | 5 - 1 | 8 - 0 | |
Barendrecht DO25-1 | 2 - 3 | 3 - 3 | 0 - 2 | 0 - 0 | 5 - 0 | |
Klein Zwitserland DO25-1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 5 - 3 | 3 - 1 | |
Schiedam DO25-1 | 4 - 2 | 1 - 4 | 1 - 3 | 5 - 1 | 1 - 2 | |
Leonidas DO25-1 | 3 - 3 | 1 - 5 | 1 - 1 | 2 - 4 | 3 - 2 | |
DSHC DO25-1 | 5 - 0 | 4 - 6 | 2 - 6 | 3 - 4 | 1 - 3 |