KZ STUDS DJ6

12e in poule Dames Jong Senioren lentecompetitie 5e klasse A
6e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 5e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 22 mei
Craeyenhout DJ3
Alecto DJ2
2
Thor DJ4
3
Bleiswijk DJ1-O
Gouda DJ2
Klein Zwitserland DJ6
Leiden-Quintus DJ17
Kieviten DJ1
12
Ommoord DJ3
0
Alphen DJ3
13
Roomburg DJ2
0
Zoetermeer DJ6
Leiden-Leidse Studs DJ18
Alkemade DJ2
Zondag 15 mei
Ommoord DJ3
Gouda DJ2
0
Zoetermeer DJ6
4
Craeyenhout DJ3
10
Bleiswijk DJ1-O
0
Leiden-Quintus DJ17
1
Alkemade DJ2
6
Roomburg DJ2
4
Klein Zwitserland DJ6
8
Leiden-Leidse Studs DJ18
1
Alphen DJ3
17
Kieviten DJ1
0
Alecto DJ2
2
Thor DJ4
Zondag 8 mei
0
Leiden-Leidse Studs DJ18
10
Ommoord DJ3
10
Thor DJ4
0
Zoetermeer DJ6
0
Leiden-Quintus DJ17
8
Alecto DJ2
3
Kieviten DJ1
6
Bleiswijk DJ1-O
0
Craeyenhout DJ3
3
Alkemade DJ2
11
Gouda DJ2
0
Alphen DJ3
11
Roomburg DJ2
0
Klein Zwitserland DJ6
Zondag 24 april
4
Alkemade DJ2
1
Thor DJ4
0
Klein Zwitserland DJ6
3
Craeyenhout DJ3
0
Ommoord DJ3
1
Roomburg DJ2
3
Alecto DJ2
3
Kieviten DJ1
0
Alphen DJ3
10
Bleiswijk DJ1-O
5
Gouda DJ2
1
Leiden-Leidse Studs DJ18
Zoetermeer DJ6
Leiden-Quintus DJ17

Wedstrijdschema

Uit
22-05-2022 13:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 722842
AFGELAST, Eerst genoemde team is niet aanwezig, Locatie: Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel), GOUDA
Thuis
29-05-2022 14:30
Veld: KG2
Nr. 722852
Fluitdiensten: DJ5 (Lisanne de Kruijk, Julie Ebrard), DAMES JONG 5
Thuis
12-06-2022 12:15
Veld: KG5
Nr. 722856

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bleiswijk DJ1-O99005911027
2.Roomburg DJ29801656024
3.Alkemade DJ286023219018
4.Alecto DJ295135317016
5.Craeyenhout DJ385122613016
6.Thor DJ495042915015
7.Kieviten DJ184135124013
8.Gouda DJ274123514013
9.Ommoord DJ384043317012
10.Leiden-Quintus DJ17720593406
11.Leiden-Leidse Studs DJ188206134806
12.Klein Zwitserland DJ6910886403
13.Alphen DJ3910887803
14.Zoetermeer DJ6800846500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Waddinxveen DJ1-O10802397024
2.Zoetermeer DJ5107124613022
3.Gouda DJ210622347020
4.Craeyenhout DJ2105143418016
5.Leiden DJ2310208154506
6.Klein Zwitserland DJ610001048200

Teambegeleiders (2)

Spelers (25)

Fluit dienst

Zondag 29 mei
12:45
DJ5Schiedam DJ6
Fluitdiensten: DJ6 (Karlijn Damen, Sammie Eslamimoghaddam), DAMES JONG 6
Veld: KG2

Team resultaten

CraeyKleinOmmooZoeteAlpheAlkemGoudaAlectRoombLeideBleisKieviThor Leide
Craeyenhout DJ31 - 34 - 00 - 3 - -
Klein Zwitserland DJ60 - 34 - 81 - 61 - 6
Ommoord DJ312 - 0 - 0 - 12 - 32 - 3
Zoetermeer DJ60 - 41 - 100 - 6 -
Alphen DJ35 - 00 - 110 - 101 - 17
Alkemade DJ25 - 11 - 65 - 34 - 1
Gouda DJ23 - 3 - 11 - 05 - 19 - 0
Alecto DJ26 - 08 - 33 - 30 - 2
Roomburg DJ23 - 511 - 013 - 010 - 05 - 0
Leiden-Leidse Studs DJ180 - 103 - 2 - 0 - 12
Bleiswijk DJ1-O8 - 26 - 04 - 310 - 0
Kieviten DJ111 - 19 - 02 - 63 - 6
Thor DJ40 - 110 - 03 - 10 - 48 - 02 - 3
Leiden-Quintus DJ171 - 21 - 40 - 81 - 0 -
LeideZoeteKleinWaddiGoudaCraey
Leiden DJ230 - 89 - 0 - 0 - 60 - 2
Zoetermeer DJ59 - 18 - 12 - 11 - 12 - 1
Klein Zwitserland DJ60 - 41 - 101 - 81 - 30 - 14
Waddinxveen DJ1-O4 - 12 - 09 - 02 - 01 - 2
Gouda DJ24 - 01 - 015 - 00 - 23 - 0
Craeyenhout DJ27 - 04 - 62 - 01 - 51 - 1