KZ STUDS DJ5

1e in poule Dames Jong Senioren lentecompetitie 5e klasse B
4e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 5e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 22 mei
Leiden DJ13
Craeyenhout DJ2
5
Klein Zwitserland DJ5
0
Thor DJ3
3
Rotterdam DJ3
9
Scoop Delft DJ3
4
HUDITO DJ4
2
Schiedam DJ6
Zondag 15 mei
4
Schiedam DJ6
2
Thor DJ3
1
HUDITO DJ4
1
Leiden DJ13
0
Leiden-Leidse Studs DJ21
1
Klein Zwitserland DJ5
Craeyenhout DJ2
Rotterdam DJ3
2
Thor DJ5
1
Westland DJ2
Zondag 8 mei
4
Klein Zwitserland DJ5
1
Thor DJ5
1
Westland DJ2
3
Scoop Delft DJ3
Thor DJ3
Leiden-Leidse Studs DJ21
2
Leiden DJ13
0
Schiedam DJ6
1
Rotterdam DJ3
8
HUDITO DJ4
Zondag 1 mei
Leiden DJ13
Rotterdam DJ3
HDS DJ2
Westland DJ2
Zaterdag 30 april
Rotterdam DJ3
HDS DJ2
HDS DJ2
Leiden DJ13
HUDITO DJ4
HDS DJ2
Zondag 24 april
2
Thor DJ5
3
Thor DJ3
1
Schiedam DJ6
4
Leiden-Leidse Studs DJ21
HUDITO DJ4
HDS DJ2
0
Craeyenhout DJ2
3
Westland DJ2
3
Scoop Delft DJ3
6
Klein Zwitserland DJ5

Wedstrijdschema

DJ5
Thor
Thuis
22-05-2022 15:00
Veld: KG5
Nr. 712493
Fluitdiensten: DJ2 (Madelief Alserda, Daphne van der Hout), DAMES JONG 2
DJ5
Schiedam DJ6
Thuis
29-05-2022 12:45
Veld: KG2
Nr. 712498
Fluitdiensten: DJ6 (Karlijn Damen, Sammie Eslamimoghaddam), DAMES JONG 6
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 712507
Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', NAALDWIJK

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland DJ59801318024
2.HUDITO DJ485213316017
3.Scoop Delft DJ385122312016
4.Leiden DJ136411125013
5.Westland DJ273131916010
6.Schiedam DJ693152020010
7.Thor DJ58224121708
8.Leiden-Leidse Studs DJ217223121908
9.Thor DJ38215132507
10.Craeyenhout DJ2620471206
11.Rotterdam DJ36015113401
12.HDS DJ220020900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden-Leidse Studs DJ22108025213024
2.Alkemade DJ1-O108025012024
3.Alecto DJ2107035420021
4.Klein Zwitserland DJ510307204736
5.Thor DJ510208104506
6.Zoetermeer DJ610208116006

Teambegeleiders (1)

Spelers (24)

Fluit dienst

Zondag 22 mei
13:15
DJ2Forcial DJ1
AFGELAST, , Fluitdiensten: DJ5 (Ayanti Acosta Contreras, Ella van Buitenen), DAMES JONG 5
Veld: KG5
Zondag 29 mei
14:30
DJ6Ommoord DJ3
Fluitdiensten: DJ5 (Lisanne de Kruijk, Julie Ebrard), DAMES JONG 5
Veld: KG2

Team resultaten

RotteLeideCraeyHUDITSchieWestlHDS DKleinThor Thor ScoopLeide
Rotterdam DJ31 - 82 - 4 - 1 - 53 - 9
Leiden-Leidse Studs DJ214 - 30 - 13 - 30 - 3
Craeyenhout DJ2 - 0 - 32 - 0 -
HUDITO DJ48 - 14 - 2 - 3 - 21 - 1
Schiedam DJ61 - 4 - 4 - 20 - 1
Westland DJ24 - 04 - 44 - 31 - 3
HDS DJ20 - 5 - -
Klein Zwitserland DJ53 - 04 - 04 - 15 - 01 - 0
Thor DJ52 - 32 - 12 - 31 - 0
Thor DJ34 - 4 - 3 - 20 - 5
Scoop Delft DJ30 - 02 - 13 - 6
Leiden DJ13 - - 2 - 04 - 22 - 1
LeideZoeteAlkemAlectKleinThor
Leiden-Leidse Studs DJ225 - 00 - 18 - 23 - 14 - 1
Zoetermeer DJ66 - 00 - 90 - 101 - 62 - 0
Alkemade DJ1-O0 - 66 - 21 - 2 - 8 - 0
Alecto DJ22 - 617 - 00 - 37 - 08 - 0
Klein Zwitserland DJ50 - 95 - 00 - 141 - 46 - 2
Thor DJ50 - 112 - 02 - 31 - 22 - 1