KZ STUDS DJ3

9e in poule Dames Jong Senioren lentecompetitie 4e klasse C
6e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 3e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 22 mei
HUDITO DJ3
Victoria DJ3
DSHC DJ3
Victoria DJ15
3
Wateringse veld DJ2
4
Klein Zwitserland DJ3
Leiden-Leidse Studs DJ11
Schiedam DJ3
2
Rijswijk DJ2
2
Scoop Delft DJ2
7
Spijkenisse DJ2
0
Leiden DJ15
Dinsdag 17 mei
DSHC DJ3
Rijswijk DJ2
Zondag 15 mei
3
Scoop Delft DJ2
2
Spijkenisse DJ2
7
Victoria DJ3
1
Schiedam DJ3
1
Klein Zwitserland DJ3
2
Leiden-Leidse Studs DJ11
0
Victoria DJ15
3
Rijswijk DJ2
8
Leiden DJ15
0
Wateringse veld DJ2
8
HUDITO DJ3
1
DSHC DJ3
Donderdag 12 mei
0
Wateringse veld DJ2
1
Scoop Delft DJ2
2
DSHC DJ3
3
Victoria DJ3
Zondag 8 mei
0
Leiden-Leidse Studs DJ11
13
Leiden DJ15
3
Schiedam DJ3
2
Klein Zwitserland DJ3
2
Rijswijk DJ2
3
HUDITO DJ3
5
Spijkenisse DJ2
0
Victoria DJ15
Wateringse veld DJ2
Scoop Delft DJ2
DSHC DJ3
Victoria DJ3
Zondag 1 mei
HUDITO DJ3
Leiden-Leidse Studs DJ11
Zondag 24 april
3
HUDITO DJ3
1
Spijkenisse DJ2
4
Scoop Delft DJ2
0
Leiden-Leidse Studs DJ11
5
Victoria DJ3
0
Klein Zwitserland DJ3
2
Victoria DJ15
2
Wateringse veld DJ2
16
Leiden DJ15
0
Schiedam DJ3
DSHC DJ3
Rijswijk DJ2

Wedstrijdschema

Uit
22-05-2022 12:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 721689
Thuis
29-05-2022 15:45
Veld: KG5
Nr. 721690
Fluitdiensten: DJ2 (Noor de Visser, Floor Stoelinga), DAMES JONG 2
Uit
12-06-2022 11:15
Veld 4 (Waterveld)
Nr. 721699
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, RIJSWIJK ZH
Let op: Reserve tenue

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Scoop Delft DJ297113010022
2.Victoria DJ397112913022
3.HUDITO DJ37700298021
4.Leiden DJ1596035921018
5.Spijkenisse DJ2105143615016
6.Rijswijk DJ284222213014
7.DSHC DJ36303182709
8.Victoria DJ158224172308
9.Klein Zwitserland DJ39117123704
10.Leiden-Leidse Studs DJ11610553103
11.Schiedam DJ38107105303
12.Wateringse veld DJ29027163202
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Voorhout DJ1-O101000852030
2.Forescate DJ1108023924024
3.Cartouche DJ3104151528013
4.Leiden-Quintus DJ6104061741012
5.Roomburg DJ1103162029010
6.Klein Zwitserland DJ31000105573-3

Teambegeleiders (2)

Spelers (22)

Fluit dienst

Zondag 29 mei
14:00
DJ2Ypenburg DJ2
Fluitdiensten: DJ3 (Sanne van Hees, Floor Nienhuis), DAMES JONG 3
Veld: KG5

Team resultaten

RijswSpijkKleinVictoSchieDSHC HUDITWaterLeideLeideVictoScoop
Rijswijk DJ23 - 30 - 22 - 32 - 02 - 2
Spijkenisse DJ20 - 17 - 03 - 17 - 05 - 0
Klein Zwitserland DJ33 - 51 - 51 - 21 - 1
Victoria DJ31 - 05 - 07 - 14 - 84 - 0
Schiedam DJ31 - 63 - 21 - 40 - 7
DSHC DJ3 - - 5 - 25 - 4 -
HUDITO DJ33 - 16 - 0 - 8 - 1 -
Wateringse veld DJ22 - 43 - 42 - 22 - 3 -
Leiden DJ1516 - 01 - 28 - 01 - 3
Leiden-Leidse Studs DJ113 - 8 - - 0 - 13 -
Victoria DJ150 - 36 - 22 - 24 - 73 - 0
Scoop Delft DJ23 - 27 - 04 - 03 - 1
CartoKleinVoorhLeideForesRoomb
Cartouche DJ34 - 00 - 102 - 00 - 31 - 1
Klein Zwitserland DJ32 - 30 - 111 - 31 - 50 - 10
Voorhout DJ1-O2 - 1 - 10 - 010 - 07 - 0
Leiden-Quintus DJ64 - 14 - 00 - 132 - 61 - 3
Forescate DJ15 - 14 - 11 - 74 - 04 - 2
Roomburg DJ11 - 22 - 00 - 41 - 30 - 7