KZ STUDS DJ2

3e in poule Dames Jong Senioren lentecompetitie 1e klasse A
1e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 22 mei
Rijswijk DJ1-O
HDM DJ1
Klein Zwitserland DJ2
Forcial DJ1
2
Schiedam DJ2
4
Schiedam DJ1
0
Cartouche DJ1
16
Zoetermeer DJ1
10
IJssel DJ1
1
Ypenburg DJ2
1
Victoria DJ2
5
Victoria DJ1
Maandag 16 mei
0
Forcial DJ1
11
Schiedam DJ1
Zondag 15 mei
4
Zoetermeer DJ1
1
Rijswijk DJ1-O
2
Victoria DJ1
2
Schiedam DJ2
2
Schiedam DJ1
5
Klein Zwitserland DJ2
1
Ypenburg DJ2
5
Forcial DJ1
0
HDM DJ1
4
Victoria DJ2
9
IJssel DJ1
0
Cartouche DJ1
Zondag 8 mei
1
Victoria DJ2
8
Zoetermeer DJ1
Forcial DJ1
Schiedam DJ1
6
Klein Zwitserland DJ2
2
Victoria DJ1
6
Cartouche DJ1
5
Ypenburg DJ2
1
Rijswijk DJ1-O
3
IJssel DJ1
2
Schiedam DJ2
1
HDM DJ1
Zondag 1 mei
4
IJssel DJ1
3
Victoria DJ2
Zondag 24 april
0
Ypenburg DJ2
18
Schiedam DJ1
4
Victoria DJ1
0
Forcial DJ1
0
HDM DJ1
0
Klein Zwitserland DJ2
2
Cartouche DJ1
6
Rijswijk DJ1-O
4
Zoetermeer DJ1
0
Schiedam DJ2
IJssel DJ1
Victoria DJ2

Wedstrijdschema

Thuis
22-05-2022 13:15
Veld: KG5
Nr. 710643
AFGELAST, , Fluitdiensten: DJ5 (Ayanti Acosta Contreras, Ella van Buitenen), DAMES JONG 5
Thuis
29-05-2022 14:00
Veld: KG5
Nr. 710652
Fluitdiensten: DJ3 (Sanne van Hees, Floor Nienhuis), DAMES JONG 3
Schiedam DJ2
DJ2
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 710659
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zoetermeer DJ19900496027
2.IJssel DJ196124115019
3.Klein Zwitserland DJ28611309019
4.Schiedam DJ196035917018
5.Victoria DJ194233022014
6.Schiedam DJ294232220014
7.Rijswijk DJ1-O84132120013
8.Victoria DJ293241822011
9.HDM DJ1821572207
10.Cartouche DJ19207176206
11.Forcial DJ1810793603
12.Ypenburg DJ29009116300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland DJ210820359026
2.Alecto DJ1107123614022
3.Craeyenhout DJ1107122617022
4.Leiden-Leidse Studs DJ1104061018012
5.Thor DJ1-O10208203706
6.Catwijck DJ110001063800

Teambegeleiders (1)

Spelers (21)

Fluit dienst

Zondag 22 mei
15:00
DJ5Thor
Fluitdiensten: DJ2 (Madelief Alserda, Daphne van der Hout), DAMES JONG 2
Veld: KG5
Zondag 29 mei
15:45
DJ3Spijkenisse DJ2
Fluitdiensten: DJ2 (Noor de Visser, Floor Stoelinga), DAMES JONG 2
Veld: KG5

Team resultaten

HDM DForciYpenbVictoKleinIJsseCartoVictoSchieSchieRijswZoete
HDM DJ10 - 00 - 40 - 50 - 3
Forcial DJ11 - 20 - 3 - 1 - 2
Ypenburg DJ22 - 31 - 50 - 70 - 18
Victoria DJ15 - 14 - 02 - 22 - 2
Klein Zwitserland DJ2 - 6 - 27 - 13 - 11 - 2
IJssel DJ110 - 11 - 39 - 0 - 7 - 2
Cartouche DJ15 - 16 - 52 - 52 - 60 - 16
Victoria DJ23 - 01 - 53 - 01 - 11 - 8
Schiedam DJ22 - 15 - 03 - 22 - 42 - 4
Schiedam DJ17 - 12 - 5 - 0 - 1
Rijswijk DJ1-O - 6 - 20 - 51 - 31 - 1
Zoetermeer DJ18 - 13 - 24 - 04 - 1
CatwiKleinAlectThor LeideCraey
Catwijck DJ10 - 22 - 50 - 30 - 11 - 2
Klein Zwitserland DJ27 - 11 - 06 - 05 - 12 - 1
Alecto DJ15 - 02 - 26 - 43 - 09 - 2
Thor DJ1-O5 - 23 - 51 - 50 - 12 - 5
Leiden-Leidse Studs DJ13 - 00 - 40 - 14 - 00 - 4
Craeyenhout DJ15 - 01 - 12 - 03 - 21 - 0