KZ STUDS DJ1

7e in poule Dames Jong Senioren lentecompetitie 2e klasse A
2e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 22 mei
1
Zoetermeer DJ3
7
Alphen DJ1
Craeyenhout DJ1
Leonidas DJ6
1
Noordwijk DJ1
1
Alecto DJ1
3
Ypenburg DJ1
6
Klein Zwitserland DJ1
11
Voorhout DJ1-O
3
HDS DJ1
7
Leonidas DJ2
1
Leiden-Leidse Studs DJ2
Vrijdag 20 mei
1
Ypenburg DJ1
0
Leiden-Leidse Studs DJ2
Zondag 15 mei
3
Leiden-Leidse Studs DJ2
0
Craeyenhout DJ1
Noordwijk DJ1
Zoetermeer DJ3
Alecto DJ1
Klein Zwitserland DJ1
3
Leonidas DJ6
3
Ypenburg DJ1
0
HDS DJ1
2
Leonidas DJ2
3
Alphen DJ1
2
Voorhout DJ1-O
Zondag 8 mei
Klein Zwitserland DJ1
Leonidas DJ6
0
Craeyenhout DJ1
0
HDS DJ1
Ypenburg DJ1
Leiden-Leidse Studs DJ2
6
Voorhout DJ1-O
1
Noordwijk DJ1
0
Zoetermeer DJ3
3
Alecto DJ1
1
Leonidas DJ2
4
Alphen DJ1
Zondag 24 april
1
HDS DJ1
2
Ypenburg DJ1
2
Leiden-Leidse Studs DJ2
2
Klein Zwitserland DJ1
6
Alphen DJ1
0
Craeyenhout DJ1
3
Noordwijk DJ1
2
Leonidas DJ2
2
Zoetermeer DJ3
7
Voorhout DJ1-O
6
Alecto DJ1
1
Leonidas DJ6

Wedstrijdschema

Uit
22-05-2022 11:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 712430
Let op: Reserve tenue
Thuis
23-05-2022 20:30
Veld: KG5
Nr. 736838
Fluitdiensten: Bas Brand, SC
Thuis
29-05-2022 12:15
Veld: KG5
Nr. 712434
Fluitdiensten: D4 (Josephine van der Zeeuw, Emy Wierbos), DAMES 4
Uit
30-05-2022 00:00
Nr. 737826
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
Uit
12-06-2022 09:30
veld 3 (Semiveld)
Nr. 712441
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen DJ199004011027
2.Voorhout DJ1-O97114718022
3.Alecto DJ18620339020
4.Leonidas DJ294142921013
5.Ypenburg DJ193242230011
6.Leonidas DJ673131819010
7.Klein Zwitserland DJ17223171808
8.Noordwijk DJ18215182507
9.Leiden-Leidse Studs DJ29216132807
10.Craeyenhout DJ1821582707
11.Zoetermeer DJ38206133106
12.HDS DJ19126103105
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria DJ28800455024
2.Klein Zwitserland DJ186023112018
3.Ypenburg DJ184043125012
4.Dopie DJ2810783603
5.Wateringse veld DJ1810774403

Teambegeleiders (1)

Spelers (29)

Team resultaten

AlpheZoeteVoorhAlectNoordLeideKleinLeoniHDS DCraeyLeoniYpenb
Alphen DJ13 - 24 - 02 - 16 - 0
Zoetermeer DJ31 - 72 - 70 - 34 - 50 - 4
Voorhout DJ1-O4 - 46 - 111 - 36 - 26 - 2
Alecto DJ15 - 0 - 6 - 1 -
Noordwijk DJ1 - 1 - 11 - 33 - 24 - 5
Leiden-Leidse Studs DJ24 - 32 - 22 - 33 - 0
Klein Zwitserland DJ1 - 1 - 3 - 2 - 2
Leonidas DJ63 - 5 - 3 - 13 - 3
HDS DJ10 - 41 - 40 - 21 - 2
Craeyenhout DJ11 - 30 - 63 - 2 - 0 - 0
Leonidas DJ21 - 43 - 13 - 47 - 17 - 0
Ypenburg DJ13 - 51 - 3 - 3 - 62 - 2
DopieWaterVictoKleinRing Ypenb
Dopie DJ21 - 20 - 51 - 72 - 7
Wateringse veld DJ11 - 30 - 70 - 50 - 8
Victoria DJ25 - 010 - 02 - 18 - 0
Klein Zwitserland DJ15 - 15 - 01 - 44 - 3
Ring Pass Delft DJ1
Ypenburg DJ14 - 05 - 43 - 41 - 3