Dames Jong 1

12e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
0
Leonidas DJ2
3
Berkel-Rodenrijs DJ1
2
Victoria DJ1
0
HDS DJ1
2
Scoop Delft DJ1 (O)
2
Ypenburg DJ1 (O)
0
HUDITO DJ1
4
Zoetermeer DJ1
Zondag 8 september
5
Berkel-Rodenrijs DJ1
0
HUDITO DJ1
1
HDS DJ1
4
Schiedam DJ1
5
Schiedam DJ2
3
Leonidas DJ2
4
Zoetermeer DJ1
2
Scoop Delft DJ1 (O)
0
Ypenburg DJ1 (O)
5
Victoria DJ1

Wedstrijdschema

Schiedam DJ1
DJ1
Uit
22-09-2019 14:30
Barista Italiano koffie ā€“ Veld 3 (Waterveld)
Nr. 235546
Thuis
29-09-2019 16:30
Veld: KG1
Nr. 235550
Fluitdiensten: D4, DAMES 4
Uit
06-10-2019
Nr. 235558
Thuis
13-10-2019 14:00
Veld: KG5
Nr. 235564
Scoop Delft (O)
DJ1
Uit
27-10-2019
Nr. 235570
Thuis
03-11-2019
Nr. 235577
Uit
10-11-2019
Nr. 235581
Let op: Reserve tenue
Uit
17-11-2019
Nr. 235585
Thuis
24-11-2019
Nr. 235592

Poule stand (12e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas DJ1220011306
2.Berkel-Rodenrijs DJ122008006
3.Victoria DJ122007006
4.Zoetermeer DJ122008206
5.Schiedam DJ222009406
6.Schiedam DJ121017503
7.Scoop Delft DJ1 (O)20114601
8.Ypenburg DJ1 (O)20112701
9.Leonidas DJ220023800
10.HDS DJ120021600
11.HUDITO DJ120020900
12.Klein Zwitserland DJ1200211100

Fluit dienst

Zaterdag 21 september
16:35
MA6Kieviten MA4
Fluitdiensten: DJ1, DAMES J1
Veld: KG6
Zondag 29 september
14:00
DJ3Craeyenhout DJ2
Fluitdiensten: DJ1, DAMES J1
Veld: KG6

Team resultaten

VictoKleinHDS DBerkeScoopSchieSchieLeoniLeoniHUDITZoeteYpenb
Victoria DJ12 - 0
Klein Zwitserland DJ1
HDS DJ11 - 4
Berkel-Rodenrijs DJ15 - 0
Scoop Delft DJ1 (O)2 - 2
Schiedam DJ25 - 3
Schiedam DJ1
Leonidas DJ20 - 3
Leonidas DJ1
HUDITO DJ10 - 4
Zoetermeer DJ14 - 2
Ypenburg DJ1 (O)0 - 5