Dames Jong 1

10e in poule Dames Jong Senioren lentecompetitie Jong Senioren 3e klasse B
11e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 2e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Uit
19-04-2020
Nr. 389767
AFGELAST,
Thuis
10-05-2020
Nr. 389771
Uit
17-05-2020
Nr. 389778
Let op: Reserve tenue
Uit
24-05-2020 11:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 389786
Thuis
07-06-2020
Nr. 389788
Uit
14-06-2020
Nr. 389794

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen DJ111006203
2.Scoop Delft DJ211005103
3.Dordrecht DJ111004003
4.Zoetermeer DJ211004003
5.Ring Pass Delft DJ311002003
6.Dopie DJ210101101
7.Wateringse veld DJ1 (O)10101101
8.Leiden-Leidse Studs DJ210010200
9.HUDITO DJ510012600
10.Klein Zwitserland DJ110011500
11.Krimpen DJ110010400
12.Victoria DJ810010400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Schiedam DJ2119113616028
2.Victoria DJ111830539027
3.Berkel-Rodenrijs DJ1117222811023
4.Ypenburg DJ1 (O)116324025021
5.Zoetermeer DJ1115422716019
6.Schiedam DJ1116052721018
7.Leonidas DJ1115153430016
8.Leonidas DJ2114072435012
9.Scoop Delft DJ1 (O)113172144010
10.HDS DJ111227143108
11.Klein Zwitserland DJ111119114404
12.HUDITO DJ111101084103

Begeleiders (2)

Spelers (26)

Team resultaten

VictoRing AlpheHUDITKrimpDopieWaterZoeteLeideKleinDordrScoop
Victoria DJ80 - 4
Ring Pass Delft DJ32 - 0
Alphen DJ1
HUDITO DJ52 - 6
Krimpen DJ10 - 4
Dopie DJ2
Wateringse veld DJ1 (O)1 - 1
Zoetermeer DJ2
Leiden-Leidse Studs DJ2
Klein Zwitserland DJ1
Dordrecht DJ1
Scoop Delft DJ2
VictoKleinHDS DBerkeScoopSchieSchieLeoniLeoniHUDITZoeteYpenb
Victoria DJ12 - 07 - 04 - 12 - 2
Klein Zwitserland DJ1
HDS DJ12 - 22 - 11 - 40 - 32 - 2
Berkel-Rodenrijs DJ11 - 26 - 25 - 01 - 2
Scoop Delft DJ1 (O)0 - 131 - 35 - 22 - 2
Schiedam DJ23 - 18 - 12 - 05 - 32 - 1
Schiedam DJ16 - 03 - 2
Leonidas DJ20 - 70 - 32 - 64 - 1
Leonidas DJ12 - 55 - 20 - 11 - 02 - 2
HUDITO DJ10 - 30 - 31 - 31 - 40 - 4
Zoetermeer DJ17 - 01 - 44 - 21 - 01 - 0
Ypenburg DJ1 (O)0 - 55 - 410 - 13 - 3