Dames 7

9e in poule Zuid-Holland - Poule A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Woensdag 30 november
Rotterdam D7
Wateringse veld D3
Zondag 27 november
6
Groen-Geel D18
1
Leonidas D30
Groen-Geel D21
Groen-Geel D19
Alphen D5
Groen-Geel D17
Zondag 20 november
0
Groen-Geel D17
2
Groen-Geel D18
1
Groen-Geel D19
0
Groen-Geel D20
2
Leonidas D30
9
Rotterdam D7
8
Wateringse veld D3
0
Groen-Geel D21
Zondag 13 november
0
Rotterdam D7
1
Groen-Geel D18
1
Klein Zwitserland D7
2
Groen-Geel D19
0
Groen-Geel D21
6
Leonidas D30
2
Groen-Geel D20
2
Wateringse veld D3
Zondag 6 november
1
Leonidas D30
2
Groen-Geel D20
3
Wateringse veld D3
0
Klein Zwitserland D7
8
Rotterdam D7
0
Groen-Geel D21
3
Groen-Geel D19
0
Alphen D5

Wedstrijdschema

Thuis
12-03-2023
Nr. 934466
Uit
19-03-2023
Nr. 934468
Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
Uit
26-03-2023
Nr. 934477
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar
Thuis
02-04-2023
Nr. 934482
Uit
16-04-2023
Nr. 934486
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar
Thuis
23-04-2023
Nr. 934492
Uit
14-05-2023
Nr. 934495
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Thuis
21-05-2023
Nr. 934502
Uit
04-06-2023
Nr. 934504
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar

Poule stand (9e in poule Zuid-Holland - Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groen-Geel D189900461027
2.Rotterdam D78701614021
3.Wateringse veld D38611298019
4.Groen-Geel D178413289013
5.Leonidas D3094051626012
6.Groen-Geel D2093331224012
7.Groen-Geel D19830582509
8.Alphen D5821572907
9.Klein Zwitserland D7910853403
10.Groen-Geel D21800825400

Teambegeleiders (2)

Spelers (19)

Team resultaten

KleinWaterGroenGroenLeoniRotteGroenGroenGroenAlphe
Klein Zwitserland D73 - 20 - 21 - 20 - 90 - 5
Wateringse veld D33 - 08 - 05 - 14 - 1
Groen-Geel D210 - 50 - 6 - 0 - 110 - 1
Groen-Geel D203 - 12 - 20 - 140 - 00 - 5
Leonidas D301 - 22 - 91 - 02 - 1
Rotterdam D72 - 0 - 8 - 02 - 10 - 1
Groen-Geel D176 - 012 - 03 - 05 - 10 - 2
Groen-Geel D191 - 21 - 00 - 133 - 0
Groen-Geel D183 - 06 - 13 - 0
Alphen D50 - 50 - 00 - 13 - 0 - 6