Dames 30-2

3e in poule Landelijk - Poule B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Dinsdag 29 november
2
Bennebroek D30-1
3
Roomburg D30-1
Zondag 27 november
4
Pinoké D30-3
1
Bennebroek D30-1
0
Kieviten D30-1
7
HGC D30-1
0
Rood-Wit D30-2
7
Kikkers D30-1
5
Klein Zwitserland D30-2
2
Alphen D30-1
0
Roomburg D30-1
2
HDM D30-3
2
Forescate D30-1
1
Qui Vive D30-1
Zondag 20 november
3
HDM D30-3
0
Kieviten D30-1
Zondag 13 november
0
Pinoké D30-3
1
Qui Vive D30-1
0
Rood-Wit D30-2
6
HDM D30-3
2
Klein Zwitserland D30-2
0
Kikkers D30-1
5
Bennebroek D30-1
1
Alphen D30-1
1
Forescate D30-1
1
HGC D30-1
Woensdag 9 november
0
Kieviten D30-1
7
Roomburg D30-1
Zondag 6 november
3
Roomburg D30-1
1
Alphen D30-1
1
Kikkers D30-1
2
Pinoké D30-3
5
Qui Vive D30-1
1
Bennebroek D30-1
1
HDM D30-3
1
Forescate D30-1
2
Kieviten D30-1
2
Rood-Wit D30-2
1
HGC D30-1
3
Klein Zwitserland D30-2
Woensdag 2 november
0
Kieviten D30-1
8
Qui Vive D30-1

Wedstrijdschema

Uit
04-12-2022 11:00
veld 1 (Waterveld)
Nr. 848779
Locatie: Sportpark Noorddammerweg, De Kwakel
Thuis
12-03-2023
Nr. 848793
Uit
19-03-2023
Nr. 848795
Locatie: Amsterdamse Bos (Pinoké), Amstelveen
Uit
26-03-2023
Nr. 848806
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Let op: Reserve tenue
Thuis
02-04-2023
Nr. 848812
Uit
16-04-2023
Nr. 848817
Locatie: Marienweide, AERDENHOUT
Thuis
23-04-2023
Nr. 848824
Uit
14-05-2023
Nr. 848828
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, 's-Gravenhage
Thuis
21-05-2023
Nr. 848836
Kikkers D30-1
D30-2
Uit
04-06-2023
Nr. 848839
Locatie: Getsewoud-Noord, Nieuw-vennep
Thuis
11-06-2023
Nr. 848847
Uit
18-06-2023
Nr. 848850
Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn

Poule stand (3e in poule Landelijk - Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pinoké D30-310811375025
2.Qui Vive D30-110802439024
3.Klein Zwitserland D30-2108023611024
4.Bennebroek D30-1115153924016
5.HDM D30-3115152216016
6.Alphen D30-1105142722016
7.Kikkers D30-1104332514015
8.Roomburg D30-1114252614014
9.Forescate D30-194232131014
10.HGC D30-110235152209
11.Rood-Wit D30-21001926801
12.Kieviten D30-1100192593-2

Teambegeleiders (3)

Spelers (20)

Team resultaten

KleinRood-KikkeKieviAlpheHDM DQui VPinokHGC DForesRoombBenne
Klein Zwitserland D30-28 - 02 - 05 - 22 - 11 - 21 - 0
Rood-Wit D30-20 - 70 - 30 - 60 - 80 - 70 - 8
Kikkers D30-17 - 02 - 21 - 22 - 2
Kieviten D30-10 - 22 - 20 - 80 - 70 - 70 - 8
Alphen D30-17 - 01 - 61 - 07 - 0
HDM D30-30 - 23 - 01 - 21 - 41 - 31 - 1
Qui Vive D30-110 - 01 - 25 - 1
Pinoké D30-38 - 00 - 15 - 05 - 00 - 04 - 1
HGC D30-11 - 31 - 41 - 51 - 1
Forescate D30-11 - 102 - 11 - 14 - 35 - 3
Roomburg D30-11 - 13 - 10 - 21 - 20 - 1
Bennebroek D30-14 - 29 - 04 - 15 - 11 - 22 - 3