Dames 30-2
1e in poule Landelijk - C
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
1
Roomburg D30-1
0
Rotterdam D30-3
2
HDM D30-3
1
Cartouche D30-2
2
HGC D30-1
1
HUDITO D30-1
4
Klein Zwitserland D30-2
2
Schiedam D30-1
4
Zoetermeer D30-1
1
Forescate D30-1
Zondag 17 maart
1
Cartouche D30-2
2
HDM D30-2
1
Schiedam D30-1
2
HDM D30-3
3
Forescate D30-1
3
Klein Zwitserland D30-2
Dinsdag 12 maart
0
Rotterdam D30-3
0
HGC D30-1
Zondag 10 maart
4
Klein Zwitserland D30-2
3
HUDITO D30-1
2
HDM D30-2
0
HDM D30-3
1
Forescate D30-1
5
Schiedam D30-1
3
Zoetermeer D30-1
0
Rotterdam D30-3
2
Roomburg D30-1
1
Cartouche D30-2
Zondag 3 maart
2
Schiedam D30-1
5
HDM D30-2
0
Cartouche D30-2
3
HGC D30-1
2
HDM D30-3
2
Roomburg D30-1
1
HUDITO D30-1
4
Forescate D30-1
0
Rotterdam D30-3
5
Klein Zwitserland D30-2
Vrijdag 1 maart
1
HUDITO D30-1
3
Zoetermeer D30-1
Wedstrijdschema
D30-2
Zoetermeer D30-1
Thuis
07-04-2024
12:45
Veld: KG2
Nr. 1159746
Fluitdiensten: D30-1 (Noortje van Es, Marsha Cox), DAMES VET A
HGC D30-1
D30-2
Uit
14-04-2024
10:30
Wittebrugveld (Zandveld)
Nr. 1159753
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
D30-2
Roomburg D30-1
Thuis
21-04-2024
Nr. 1159757
HDM D30-2
D30-2
Uit
26-05-2024
Nr. 1159761
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
D30-2
HDM D30-3
Thuis
02-06-2024
Nr. 1159768
Cartouche D30-2
D30-2
Uit
09-06-2024
Nr. 1159773
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Poule stand (1e in poule Landelijk - C)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Klein Zwitserland D30-2 | 14 | 11 | 3 | 0 | 52 | 17 | 0 | 36 |
2. | HDM D30-2 | 13 | 10 | 2 | 1 | 43 | 14 | 0 | 32 |
3. | Zoetermeer D30-1 | 13 | 6 | 3 | 4 | 30 | 29 | 0 | 21 |
4. | HDM D30-3 | 14 | 6 | 2 | 6 | 29 | 30 | 0 | 20 |
5. | Cartouche D30-2 | 14 | 5 | 3 | 6 | 20 | 19 | 0 | 18 |
6. | Schiedam D30-1 | 14 | 4 | 4 | 6 | 33 | 34 | 0 | 16 |
7. | Roomburg D30-1 | 13 | 3 | 6 | 4 | 20 | 23 | 0 | 15 |
8. | HGC D30-1 | 13 | 4 | 2 | 7 | 20 | 31 | 0 | 14 |
9. | HUDITO D30-1 | 14 | 4 | 1 | 9 | 24 | 30 | 0 | 13 |
10. | Rotterdam D30-3 | 14 | 3 | 4 | 7 | 17 | 35 | 0 | 13 |
11. | Forescate D30-1 | 14 | 2 | 4 | 8 | 26 | 52 | 0 | 10 |
Teambegeleiders (1)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (21)
Monique
Willemijn
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zondag 7 april
14:30
D3
–
Groen Geel D6
Fluitdiensten: D30-2 (Crystal Dolphin, Marloon van Nistelrooij), DAMES VET B
Veld: KG2
Team resultaten
HGC D | Schie | Carto | Rotte | Klein | HDM D | HDM D | Zoete | Fores | Roomb | HUDIT | |
HGC D30-1 | 0 - 4 | 1 - 3 | 0 - 2 | 4 - 3 | 2 - 3 | 2 - 1 | |||||
Schiedam D30-1 | 1 - 1 | 1 - 4 | 1 - 2 | 2 - 5 | 2 - 4 | 6 - 2 | 3 - 2 | ||||
Cartouche D30-2 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 3 - 0 | 0 - 0 | |||
Rotterdam D30-3 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 5 | 3 - 2 | 2 - 4 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
Klein Zwitserland D30-2 | 5 - 1 | 4 - 2 | 4 - 1 | 5 - 0 | 2 - 2 | 3 - 1 | 4 - 3 | ||||
HDM D30-3 | 5 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | 1 - 5 | 0 - 3 | 2 - 2 | 2 - 0 | ||||
HDM D30-2 | 2 - 5 | 1 - 1 | 4 - 1 | 2 - 0 | 7 - 0 | 8 - 1 | 2 - 1 | ||||
Zoetermeer D30-1 | 3 - 0 | 0 - 3 | 4 - 3 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
Forescate D30-1 | 1 - 5 | 3 - 3 | 2 - 4 | 2 - 2 | 3 - 3 | 1 - 6 | |||||
Roomburg D30-1 | 3 - 4 | 3 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 3 | 0 - 3 | ||||
HUDITO D30-1 | 1 - 0 | 0 - 2 | 4 - 1 | 1 - 4 | 0 - 3 | 1 - 3 | 1 - 4 |