Heren Veteranen D

12e in poule Heren Veteranen Veteranen 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
2
Ypenburg HB
6
Alphen HB
1
Rotterdam HE
2
HGC HC
2
hdm HF
2
Cartouche HE
3
Zoetermeer HA
1
Rijswijk HB
3
Roomburg HC
1
Ring Pass Delft HB
Zondag 8 september
5
Ring Pass Delft HB
2
Rotterdam HE
2
HGC HC
3
hdm HF
1
Klein Zwitserland HD
4
Roomburg HC
2
Rijswijk HB
0
Ypenburg HB
2
Alphen HB
2
HDS HA
2
Cartouche HE
6
Zoetermeer HA

Wedstrijdschema

Thuis
22-09-2019 14:00
Veld: KG6
Nr. 233975
Fluitdiensten: HC (Lodewijk Bedaux, Paul Borker), HEREN VET. C
Uit
29-09-2019 11:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 233981
Thuis
06-10-2019 12:15
Veld: KG5
Nr. 233985
Uit
13-10-2019
Nr. 233991
Let op: Reserve tenue
Thuis
27-10-2019 11:00
Veld: KG2
Nr. 233997
Uit
03-11-2019
Nr. 234006
Uit
10-11-2019
Nr. 234009
Thuis
17-11-2019
Nr. 234014
Uit
24-11-2019
Nr. 234020
Uit
08-03-2020
Nr. 234025
Let op: Reserve tenue
Thuis
15-03-2020
Nr. 234037
Uit
22-03-2020 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 234039
Let op: Reserve tenue
Thuis
29-03-2020
Nr. 234047
Uit
05-04-2020
Nr. 234048
Thuis
19-04-2020
Nr. 234057
Uit
10-05-2020
Nr. 234062
Thuis
17-05-2020
Nr. 234069
Thuis
24-05-2020
Nr. 234074
Uit
07-06-2020
Nr. 234079
Thuis
14-06-2020
Nr. 234087

Poule stand (12e in poule Heren Veteranen Veteranen 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zoetermeer HA22009306
2.Roomburg HC22007206
3.Alphen HB21108404
4.HDS HA21106204
5.hdm HF21105404
6.Ring Pass Delft HB21016503
7.HGC HC21014403
8.Rijswijk HB21013303
9.Cartouche HE20114801
10.Rotterdam HE20023700
11.Ypenburg HB20022800
12.Klein Zwitserland HD20021800

Fluit dienst

Zondag 22 september
15:45
HERoomburg HD
Fluitdiensten: HD (Joep Akkermans, Thijs Wagner), HEREN VET. D
Veld: KG6

Team resultaten

Ypenbhdm HRing HDS HZoeteRijswRotteRoombKleinHGC HCartoAlphe
Ypenburg HB2 - 6
hdm HF2 - 2
Ring Pass Delft HB5 - 2
HDS HA
Zoetermeer HA3 - 1
Rijswijk HB2 - 0
Rotterdam HE1 - 2
Roomburg HC3 - 1
Klein Zwitserland HD1 - 4
HGC HC2 - 3
Cartouche HE2 - 6
Alphen HB2 - 2