Heren Veteranen LA

1e in poule Heren 45+ Lentecompetitie Overgangsklasse 45+ B
2e in poule Heren 45+ Voorcompetitie Overgangsklasse 45+ C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 22 mei
Klein Zwitserland H45A
Dordrecht H45A
1
Cartouche H45A
6
HDS H45A
1
HDM H45A
0
Schiedam H45B
Zondag 15 mei
2
HDS H45A
3
Schiedam H45B
4
HDM H45A
5
Klein Zwitserland H45A
4
Dordrecht H45A
2
Cartouche H45A
Zondag 8 mei
Cartouche H45A
Klein Zwitserland H45A
9
HDS H45A
1
HDM H45A
3
Schiedam H45B
4
Dordrecht H45A
Zondag 24 april
3
HDM H45A
1
Cartouche H45A
3
Klein Zwitserland H45A
1
Schiedam H45B
7
Dordrecht H45A
1
HDS H45A

Wedstrijdschema

Thuis
22-05-2022 15:00
Veld: KG2
Nr. 683111
Fluitdiensten: H35G (Ruud Smits, Halbert Huitema), HEREN VET. G
Uit
29-05-2022 10:00
Kunstgrasveld 5 (Zandveld)
Nr. 736902
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 683113
Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland H45A76013010018
2.Dordrecht H45A85032919015
3.HDM H45A94141825013
4.HDS H45A94052625012
5.Schiedam H45B93151820010
6.Cartouche H45A8206113306
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HGC H45A108023311024
2.Klein Zwitserland H45A106132516019
3.HUDITO H45A5500215015
4.Dordrecht H45A103252321011
5.Schiedam H45B10235142209
6.HDM H45B10145153207
7.Schiedam H45C500522600

Teambegeleiders (2)

Spelers (26)

Fluit dienst

Zondag 22 mei
13:00
H35GNoordwijk
Fluitdiensten: H45A (Michael Blokland, Olivier van Hardenbroek), HEREN VET LA
Veld: KG6

Team resultaten

SchieKleinDordrHDM HHDS HCarto
Schiedam H45B2 - 43 - 40 - 04 - 0
Klein Zwitserland H45A3 - 1 - 3 - 03 - 010 - 0
Dordrecht H45A2 - 43 - 27 - 14 - 2
HDM H45A1 - 04 - 54 - 24 - 23 - 1
HDS H45A2 - 33 - 29 - 13 - 0
Cartouche H45A4 - 1 - 0 - 53 - 11 - 6
SchieHGC HHDM HSchieKleinDordrHUDIT
Schiedam H45C1 - 60 - 6
HGC H45A5 - 05 - 12 - 13 - 05 - 3
HDM H45B1 - 81 - 12 - 22 - 21 - 4
Schiedam H45B3 - 11 - 21 - 11 - 22 - 1
Klein Zwitserland H45A2 - 16 - 02 - 11 - 42 - 3
Dordrecht H45A6 - 01 - 22 - 02 - 21 - 21 - 5
HUDITO H45A1 - 08 - 1 -