Heren Veteranen LA

12e in poule Heren Veteranen L herfstcompetitie Overgangsklasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 10 november
2
Leonidas HLA
0
Bloemendaal HLA
1
Cartouche HLA
1
Alecto HLA
6
Rood-Wit HLA
4
Pinoké HLA
4
SCHC HLA
1
Bloemendaal HLB
1
AthenA HLA
0
Dordrecht HLA
Zondag 3 november
0
Bloemendaal HLB
6
Cartouche HLA
4
Pinoké HLA
2
Xenios HLA
1
Alecto HLA
3
Rood-Wit HLA
3
hdm HLA
3
SCHC HLA
1
AthenA HLA
3
Leonidas HLA
Zondag 27 oktober
1
Cartouche HLA
3
hdm HLA
5
Rood-Wit HLA
0
Bloemendaal HLB
5
Leonidas HLA
0
Dordrecht HLA
7
Xenios HLA
2
Alecto HLA
0
SCHC HLA
0
Bloemendaal HLA
Zondag 20 oktober
0
Dordrecht HLA
2
Pinoké HLA
2
Bloemendaal HLB
1
Xenios HLA
6
Bloemendaal HLA
0
Cartouche HLA
3
hdm HLA
3
Rood-Wit HLA
2
Leonidas HLA
0
Klein Zwitserland HLA

Wedstrijdschema

Uit
17-11-2019 11:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 235202
Thuis
24-11-2019 12:15
Veld: KG6
Nr. 235209
Thuis
01-12-2019
Nr. 310358

Poule stand (12e in poule Heren Veteranen L herfstcompetitie Overgangsklasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rood-Wit HLA1110105311031
2.Leonidas HLA118033013024
3.Pinoké HLA97023517021
4.Bloemendaal HLA106223516020
5.hdm HLA95402215019
6.AthenA HLA94051517012
7.Xenios HLA104062732012
8.SCHC HLA113261521011
9.Cartouche HLA113261730011
10.Dordrecht HLA10235122209
11.Alecto HLA10235162709
12.Klein Zwitserland HLA11218163407
13.Rotterdam-Victoria HLA31024803
14.Bloemendaal HLB910853903

Begeleiders (2)

Spelers (17)

Team resultaten

AthenXenioSCHC Rood-PinokBloemBloemRotteKleinDordrLeonihdm HCartoAlect
AthenA HLA1 - 01 - 41 - 01 - 30 - 1
Xenios HLA2 - 42 - 34 - 27 - 2
SCHC HLA0 - 44 - 10 - 02 - 32 - 11 - 2
Rood-Wit HLA6 - 45 - 06 - 04 - 0
Pinoké HLA3 - 24 - 23 - 1
Bloemendaal HLB2 - 10 - 71 - 30 - 6
Bloemendaal HLA6 - 13 - 27 - 16 - 0
Rotterdam-Victoria HLA2 - 11 - 3
Klein Zwitserland HLA4 - 10 - 0
Dordrecht HLA0 - 23 - 02 - 33 - 3
Leonidas HLA7 - 12 - 32 - 02 - 05 - 03 - 0
hdm HLA3 - 33 - 30 - 02 - 2
Cartouche HLA2 - 40 - 70 - 01 - 31 - 1
Alecto HLA1 - 33 - 01 - 61 - 2