Heren Veteranen LA

7e in poule Heren Veteranen L herfstcompetitie Overgangsklasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
1
Rotterdam-Victoria HLA
3
Leonidas HLA
1
Alecto HLA
6
Bloemendaal HLA
0
Cartouche HLA
0
Dordrecht HLA
1
Bloemendaal HLB
3
hdm HLA
3
Pinoké HLA
2
AthenA HLA
Zondag 8 september
0
AthenA HLA
1
Alecto HLA
2
Leonidas HLA
3
Pinoké HLA
7
Bloemendaal HLA
1
Bloemendaal HLB
4
Klein Zwitserland HLA
1
Rotterdam-Victoria HLA
2
Dordrecht HLA
3
hdm HLA
0
SCHC HLA
4
Xenios HLA
0
Cartouche HLA
7
Rood-Wit HLA
Zondag 1 september
0
hdm HLA
0
Bloemendaal HLA
4
Xenios HLA
2
Cartouche HLA
2
Rotterdam-Victoria HLA
1
SCHC HLA
1
Alecto HLA
2
Leonidas HLA

Wedstrijdschema

Thuis
22-09-2019 16:00
Veld: KG1
Nr. 235109
Fluitdiensten: Vet LB, HEREN VET. LB
Uit
29-09-2019 11:30
Kunstgrasveld 5 (Zandveld)
Nr. 235151
Thuis
06-10-2019 12:00
Veld: KG6
Nr. 235161
Thuis
13-10-2019 12:15
Veld: KG6
Nr. 235165
Uit
20-10-2019
Nr. 235176
HLA
AthenA HLA
Thuis
27-10-2019 14:00
Veld: KG6
Nr. 235178
Uit
03-11-2019
Nr. 235187
Thuis
10-11-2019
Nr. 235195
Uit
17-11-2019
Nr. 235202
Thuis
24-11-2019
Nr. 235209

Poule stand (7e in poule Heren Veteranen L herfstcompetitie Overgangsklasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pinoké HLA330013509
2.Xenios HLA330011409
3.Bloemendaal HLA321013207
4.hdm HLA32106307
5.Rood-Wit HLA220013106
6.Leonidas HLA32017506
7.Klein Zwitserland HLA310271103
8.Rotterdam-Victoria HLA31024803
9.Alecto HLA31023803
10.Dordrecht HLA30123901
11.Cartouche HLA301221101
12.AthenA HLA20022400
13.SCHC HLA20021600
14.Bloemendaal HLB200221000

Fluit dienst

Zondag 22 september
14:30
Vet LBHDM HLB
Fluitdiensten: HLA, HEREN VET. LA
Veld: KG1

Team resultaten

AthenXenioSCHC Rood-PinokBloemBloemRotteKleinDordrLeonihdm HCartoAlect
AthenA HLA0 - 1
Xenios HLA4 - 2
SCHC HLA0 - 4
Rood-Wit HLA
Pinoké HLA3 - 2
Bloemendaal HLB1 - 3
Bloemendaal HLA7 - 1
Rotterdam-Victoria HLA2 - 11 - 3
Klein Zwitserland HLA4 - 1
Dordrecht HLA2 - 3
Leonidas HLA2 - 3
hdm HLA0 - 0
Cartouche HLA0 - 70 - 0
Alecto HLA1 - 61 - 2