Heren 30-3

6e in poule Landelijk - Poule D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 4 december
3
HGC H30-1
0
HUDITO H30-1
Donderdag 1 december
1
Rotterdam H30-2
2
Klein Zwitserland H30-3
Woensdag 30 november
3
IJssel H30-1
2
Spijkenisse H30-1
Zondag 27 november
1
Klein Zwitserland H30-3
4
HGC H30-1
5
Berkel-Rodenrijs H30-1
3
Rotterdam H30-2
1
HUDITO H30-1
1
Klein Zwitserland H30-2
1
HDM H30-3
1
Pijnacker H30-1
4
Spijkenisse H30-1
4
HDS H30-1
Zondag 20 november
1
Klein Zwitserland H30-2
1
HDM H30-3
2
HDS H30-1
3
Berkel-Rodenrijs H30-1
Zondag 13 november
3
HUDITO H30-1
1
Rotterdam H30-2
3
HDS H30-1
2
IJssel H30-1
2
Klein Zwitserland H30-3
2
Berkel-Rodenrijs H30-1
1
HDM H30-3
4
HGC H30-1
2
Spijkenisse H30-1
0
Pijnacker H30-1

Wedstrijdschema

Thuis
12-03-2023
Nr. 850050
Uit
19-03-2023 10:45
ELLF veld 1 (Semiveld)
Nr. 850058
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Let op: Reserve tenue
Thuis
26-03-2023
Nr. 850063
Uit
02-04-2023
Nr. 850068
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
Thuis
16-04-2023
Nr. 850076
Thuis
14-05-2023
Nr. 850089
Uit
21-05-2023
Nr. 850094
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', Delft
Let op: Reserve tenue
Uit
04-06-2023
Nr. 850102
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
Thuis
11-06-2023
Nr. 850104
Uit
18-06-2023
Nr. 850113
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar

Poule stand (6e in poule Landelijk - Poule D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HGC H30-1109014214027
2.HUDITO H30-1106223717317
3.Berkel-Rodenrijs H30-1104511815017
4.HDM H30-3104331414015
5.HDS H30-1104242424014
6.Klein Zwitserland H30-2103431614013
7.Pijnacker H30-1103341318012
8.IJssel H30-1103162138010
9.Spijkenisse H30-1102441825010
10.Klein Zwitserland H30-310226132908
11.Rotterdam H30-210127162405

Teambegeleiders (2)

Spelers (22)

Team resultaten

SpijkHDM HKleinHDS HBerkeIJsseRottePijnaKleinHUDITHGC H
Spijkenisse H30-10 - 13 - 04 - 41 - 12 - 02 - 7
HDM H30-32 - 10 - 01 - 21 - 11 - 4
Klein Zwitserland H30-31 - 52 - 21 - 11 - 61 - 4
HDS H30-12 - 33 - 24 - 31 - 0 -
Berkel-Rodenrijs H30-11 - 15 - 31 - 01 - 10 - 2
IJssel H30-13 - 22 - 54 - 22 - 12 - 8
Rotterdam H30-20 - 00 - 11 - 26 - 30 - 3
Pijnacker H30-13 - 11 - 12 - 13 - 2
Klein Zwitserland H30-22 - 21 - 11 - 22 - 14 - 3
HUDITO H30-17 - 23 - 12 - 28 - 13 - 11 - 1
HGC H30-13 - 22 - 16 - 13 - 0