Heren 30-2

6e in poule Landelijk - Poule D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Woensdag 30 november
IJssel H30-1
Spijkenisse H30-1
Zondag 27 november
1
Klein Zwitserland H30-3
4
HGC H30-1
5
Berkel-Rodenrijs H30-1
3
Rotterdam H30-2
1
HUDITO H30-1
1
Klein Zwitserland H30-2
1
HDM H30-3
1
Pijnacker H30-1
4
Spijkenisse H30-1
4
HDS H30-1
Zondag 20 november
1
Klein Zwitserland H30-2
1
HDM H30-3
2
HDS H30-1
3
Berkel-Rodenrijs H30-1
Zondag 13 november
3
HUDITO H30-1
1
Rotterdam H30-2
3
HDS H30-1
2
IJssel H30-1
2
Klein Zwitserland H30-3
2
Berkel-Rodenrijs H30-1
1
HDM H30-3
4
HGC H30-1
2
Spijkenisse H30-1
0
Pijnacker H30-1
Zondag 6 november
2
Klein Zwitserland H30-2
2
Spijkenisse H30-1
0
Rotterdam H30-2
1
HDM H30-3
1
Klein Zwitserland H30-3
6
HUDITO H30-1
3
Pijnacker H30-1
1
HDS H30-1
1
Berkel-Rodenrijs H30-1
1
IJssel H30-1
Woensdag 2 november
4
HDS H30-1
3
Rotterdam H30-2

Wedstrijdschema

Uit
12-03-2023
Nr. 850050
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Thuis
19-03-2023
Nr. 850059
Uit
26-03-2023
Nr. 850061
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
Thuis
02-04-2023
Nr. 850071
Thuis
16-04-2023
Nr. 850073
Uit
23-04-2023
Nr. 850081
Locatie: Sportpark Dorrestein, Nieuwerkerk aan den Ijssel
Thuis
14-05-2023
Nr. 850086
Uit
21-05-2023
Nr. 850091
Locatie: Sportpark Groenewoud, Spijkenisse
Uit
11-06-2023
Nr. 850106
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, 's-Gravenhage
Thuis
18-06-2023
Nr. 850112

Poule stand (6e in poule Landelijk - Poule D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HGC H30-198013914024
2.HUDITO H30-196213714317
3.Berkel-Rodenrijs H30-1104511815017
4.HDM H30-3104331414015
5.HDS H30-1104242424014
6.Klein Zwitserland H30-2103431614013
7.Pijnacker H30-1103341318012
8.Spijkenisse H30-192431622010
9.IJssel H30-19216183607
10.Rotterdam H30-29126152205
11.Klein Zwitserland H30-39126112805

Teambegeleiders (2)

Spelers (16)

Team resultaten

SpijkHDM HKleinHDS HBerkeIJsseRottePijnaKleinHUDITHGC H
Spijkenisse H30-10 - 13 - 04 - 41 - 12 - 02 - 7
HDM H30-32 - 10 - 01 - 21 - 11 - 4
Klein Zwitserland H30-31 - 52 - 21 - 11 - 61 - 4
HDS H30-12 - 33 - 24 - 31 - 0 -
Berkel-Rodenrijs H30-11 - 15 - 31 - 01 - 10 - 2
IJssel H30-1 - 2 - 54 - 22 - 12 - 8
Rotterdam H30-20 - 00 - 16 - 30 - 3
Pijnacker H30-13 - 11 - 12 - 13 - 2
Klein Zwitserland H30-22 - 21 - 11 - 22 - 14 - 3
HUDITO H30-17 - 23 - 12 - 28 - 13 - 11 - 1
HGC H30-13 - 22 - 16 - 1