Heren 30-1
5e in poule Landelijk - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 14 april
4
Gooische H30-2
2
Huizen H30-1
1
Klein Zwitserland H30-1
1
Voordaan H30-1
6
Amsterdam H30-1
1
Laren H30-1
1
Gooische H30-1
3
Kampong H30-1
3
Bloemendaal H30-1
1
Roomburg H30-1
2
Rotterdam H30-1
2
Rood-Wit H30-1
Zondag 7 april
2
Voordaan H30-1
2
Gooische H30-2
2
Roomburg H30-1
4
Klein Zwitserland H30-1
2
Laren H30-1
7
Gooische H30-1
1
Rood-Wit H30-1
3
Bloemendaal H30-1
4
Huizen H30-1
3
Amsterdam H30-1
Donderdag 28 maart
2
Kampong H30-1
2
Rotterdam H30-1
Zondag 24 maart
2
Gooische H30-1
2
Huizen H30-1
0
Bloemendaal H30-1
2
Kampong H30-1
1
Amsterdam H30-1
1
Voordaan H30-1
0
Gooische H30-2
1
Klein Zwitserland H30-1
1
Rood-Wit H30-1
3
Roomburg H30-1
0
Rotterdam H30-1
2
Laren H30-1
Wedstrijdschema
Huizen H30-1
H30-1
Uit
21-04-2024
10:45
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1161173
Locatie: Sportpark Bestevaer (Huizen), Naarden
H30-1
Laren H30-1
Thuis
26-05-2024
10:30
Veld: KG1
Nr. 1161179
SC
Kampong H30-1
H30-1
Uit
02-06-2024
14:15
Instituut Blankestijn veld 2 (Waterveld)
Nr. 1161184
Locatie: Laan van Maarschalkerweerd, Utrecht
H30-1
Rood-Wit H30-1
Thuis
09-06-2024
Nr. 1161190
Bloemendaal H30-1
H30-1
Uit
16-06-2024
Nr. 1161195
Locatie: Sportpark Aelbertsbergweg, Bloemendaal
Poule stand (5e in poule Landelijk - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Kampong H30-1 | 17 | 12 | 1 | 4 | 62 | 31 | 0 | 37 |
2. | Bloemendaal H30-1 | 17 | 12 | 0 | 5 | 55 | 26 | 0 | 36 |
3. | Voordaan H30-1 | 17 | 9 | 4 | 4 | 59 | 36 | 0 | 31 |
4. | Rotterdam H30-1 | 17 | 9 | 4 | 4 | 39 | 29 | 0 | 31 |
5. | Klein Zwitserland H30-1 | 17 | 9 | 3 | 5 | 49 | 33 | 0 | 30 |
6. | Gooische H30-2 | 17 | 9 | 3 | 5 | 47 | 33 | 0 | 30 |
7. | Amsterdam H30-1 | 17 | 8 | 5 | 4 | 52 | 41 | 0 | 29 |
8. | Huizen H30-1 | 17 | 5 | 4 | 8 | 42 | 46 | 0 | 19 |
9. | Gooische H30-1 | 17 | 4 | 4 | 9 | 47 | 57 | 0 | 16 |
10. | Rood-Wit H30-1 | 17 | 3 | 3 | 11 | 31 | 60 | 0 | 12 |
11. | Roomburg H30-1 | 17 | 2 | 4 | 11 | 31 | 64 | 0 | 10 |
12. | Laren H30-1 | 17 | 2 | 1 | 14 | 30 | 88 | 0 | 7 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (21)
Stefan
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zondag 26 mei
Team resultaten
Voord | Rotte | Roomb | Rood- | Laren | Klein | Kampo | Huize | Goois | Goois | Bloem | Amste | |
Voordaan H30-1 | 3 - 1 | 4 - 1 | 8 - 1 | 10 - 0 | 3 - 2 | 2 - 2 | 4 - 1 | 4 - 0 | 3 - 3 | |||
Rotterdam H30-1 | 2 - 1 | 2 - 2 | 0 - 2 | 2 - 3 | 1 - 0 | 4 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | ||||
Roomburg H30-1 | 2 - 4 | 2 - 2 | 4 - 3 | 2 - 4 | 2 - 9 | 2 - 3 | 2 - 6 | 1 - 3 | ||||
Rood-Wit H30-1 | 1 - 4 | 1 - 3 | 4 - 2 | 3 - 2 | 1 - 3 | 1 - 5 | 1 - 3 | 2 - 6 | ||||
Laren H30-1 | 4 - 4 | 1 - 6 | 2 - 7 | 3 - 4 | 6 - 3 | 2 - 7 | 0 - 9 | 1 - 6 | ||||
Klein Zwitserland H30-1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 4 - 0 | 1 - 3 | 1 - 1 | 4 - 2 | 5 - 3 | 5 - 2 | 1 - 1 | |||
Kampong H30-1 | 5 - 1 | 2 - 2 | 4 - 1 | 7 - 1 | 3 - 0 | 1 - 2 | 7 - 3 | 1 - 4 | ||||
Huizen H30-1 | 2 - 6 | 2 - 2 | 2 - 2 | 4 - 1 | 2 - 3 | 5 - 1 | 4 - 3 | 0 - 1 | 4 - 3 | |||
Gooische H30-2 | 3 - 4 | 2 - 1 | 7 - 1 | 3 - 1 | 7 - 1 | 0 - 1 | 4 - 2 | 6 - 4 | 2 - 2 | |||
Gooische H30-1 | 4 - 3 | 2 - 4 | 1 - 1 | 3 - 3 | 3 - 1 | 5 - 1 | 1 - 3 | 2 - 2 | 1 - 1 | |||
Bloemendaal H30-1 | 7 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 5 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 6 - 1 | ||||
Amsterdam H30-1 | 1 - 1 | 4 - 4 | 6 - 1 | 1 - 6 | 6 - 5 | 3 - 2 | 1 - 0 | 4 - 3 | 2 - 3 |