Heren 5

11e in poule Heren senioren reserve Res. 4e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 24 november
2
DSHC H10
1
Roomburg H5
5
HUDITO H8
0
HDS H5
2
Alecto/Augustinus H8
3
Klein Zwitserland H5
5
Leonidas H22
3
Catwijck H2 (O)
5
Scoop Delft H3
7
Leiden H7
Zondag 17 november
0
Roomburg H5
2
HUDITO H8
0
HDS H5
6
Leonidas H22
1
Alkemade H1
1
Scoop Delft H3
1
Klein Zwitserland H5
5
DSHC H10
6
Catwijck H2 (O)
1
Leonidas H23
Zondag 10 november
8
HUDITO H8
0
Klein Zwitserland H5
1
HDS H5
3
Roomburg H5
2
Catwijck H2 (O)
3
Scoop Delft H3
2
Leonidas H23
2
Leonidas H22

Wedstrijdschema

H5
Scoop Delft H3
Thuis
08-03-2020
Nr. 230438
Thuis
15-03-2020
Nr. 230509
Uit
22-03-2020
Nr. 230515
Thuis
29-03-2020
Nr. 230522
Uit
05-04-2020
Nr. 230529
Let op: Reserve tenue
Thuis
19-04-2020
Nr. 230535
Thuis
10-05-2020
Nr. 230537
Uit
17-05-2020
Nr. 230545
Thuis
24-05-2020
Nr. 230551
Uit
07-06-2020
Nr. 230556
Thuis
14-06-2020
Nr. 230564

Poule stand (11e in poule Heren senioren reserve Res. 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HUDITO H811920447029
2.DSHC H10119024719027
3.Alkemade H1108114216025
4.Scoop Delft H3115333324018
5.Leiden H7114433130016
6.Roomburg H5114431919016
7.Catwijck H2 (O)114163534013
8.Leonidas H23103342833012
9.Leonidas H22113352531012
10.HDS H511218124007
11.Klein Zwitserland H511209153606
12.Alecto/Augustinus H8111010115303

Spelers (22)

Team resultaten

ScoopAlectLeoniLeoniHDS HLeideRoombKleinHUDITDSHC CatwiAlkem
Scoop Delft H34 - 02 - 13 - 35 - 75 - 2
Alecto/Augustinus H82 - 83 - 01 - 42 - 30 - 2
Leonidas H232 - 24 - 23 - 5
Leonidas H220 - 51 - 22 - 15 - 33 - 5
HDS H51 - 70 - 61 - 33 - 2
Leiden H72 - 23 - 4
Roomburg H51 - 13 - 03 - 31 - 00 - 2
Klein Zwitserland H51 - 21 - 51 - 2
HUDITO H82 - 06 - 01 - 15 - 08 - 04 - 13 - 1
DSHC H106 - 22 - 110 - 0
Catwijck H2 (O)2 - 36 - 14 - 13 - 31 - 2
Alkemade H11 - 16 - 04 - 05 - 33 - 24 - 1