Heren 4

11e in poule Res. 3e klasse Heren senioren reserve Poule E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 14 oktober
0
HUDITO H8
0
Barendrecht H2 (O)
7
hdm H3
3
Leonidas H22
11
DSHC H8
1
Dopie H5
3
Gouda H2 (O)
0
Klein Zwitserland H4
2
Leiden H8
5
Leonidas H21

Wedstrijdschema

Thuis
28-10-2018 14:30
Veld: KG2
Nr. 12833
Fluitdiensten: H7. HEREN 7
Uit
04-11-2018 16:15
Veld: WATER
Nr. 12885
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM - veld 1
Thuis
11-11-2018 12:45
Veld: KG2
Nr. 12974
Thuis
18-11-2018
Nr. 13034
Uit
25-11-2018
Nr. 13106
Locatie: TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop, DELFT
Scoop Delft H2
H4
Uit
10-03-2019
Nr. 13217
Locatie: TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop, DELFT
Thuis
17-03-2019
Nr. 18495
Uit
24-03-2019
Nr. 13355
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
Let op: Reserve tenue
Uit
07-04-2019
Nr. 13480
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, DELFT
Thuis
14-04-2019
Nr. 13543
Uit
05-05-2019
Nr. 13605
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST
Let op: Reserve tenue
Thuis
12-05-2019
Nr. 13685
Uit
19-05-2019
Nr. 13739
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
Uit
26-05-2019
Nr. 13869
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, 'S-GRAVENHAGE
Thuis
02-06-2019
Nr. 13886

Poule stand (11e in poule Res. 3e klasse Heren senioren reserve Poule E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht H2 (O)6420308014
2.DSHC H864112511013
3.hdm H364023320012
4.Leonidas H2153202513011
5.HUDITO H863121612010
6.Gouda H2 (O)6303181809
7.Scoop Delft H2 (O)5203151406
8.Dopie H5520362306
9.Leonidas H225104101903
10.Leiden H8510492403
11.Klein Zwitserland H4500532800

Spelers (1)

Fluit dienst

Zondag 28 oktober
12:15
HDHDM HF
Fluitdiensten: H4. HEREN 4
Veld: KG6

Team resultaten

BarDopDSHGouhdmHUDKleLeiLeoLeoSco
Barendrecht H26 - 28 - 15 - 2
Dopie H50 - 82 - 1
DSHC H811 - 13 - 24 - 4
Gouda H23 - 23 - 03 - 4
hdm H38 - 510 - 17 - 3
HUDITO H80 - 00 - 23 - 9
Klein Zwitserland H41 - 40 - 71 - 6
Leiden H80 - 32 - 5
Leonidas H213 - 34 - 1
Leonidas H220 - 10 - 43 - 4
Scoop Delft H23 - 13 - 51 - 2