Heren 4

12e in poule Res. 3e klasse Heren senioren reserve Poule A
Bekijk begeleiders

Uitslag

Zondag 13 mei
3
Leonidas H24
1
Roomburg H4
5
Leonidas H19
1
Klein Zwitserland H4
0
Zoetermeer H4
4
Pollux H3
3
Ommoord H3 (O)
0
HDS H4
3
Groen-Geel H7
0
Dopie H3
3
DSHC H8
3
Alecto H6

Wedstrijdschema

Thuis
27-05-2018 16:00
Veld: KG2
Nr. 13273
Fluitdiensten: H8. HEREN 8
Thuis
03-06-2018
Nr. 13272
Uit
10-06-2018
Nr. 13341
Locatie: Sportpark Kooikersweg, VLAARDINGEN
Let op: Reserve tenue
Thuis
17-06-2018
Nr. 13280

Poule stand (12e in poule Res. 3e klasse Heren senioren reserve Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ommoord H3 (O)18152112632047
2.Alecto H61811437026037
3.Groen-Geel H71812067930036
4.Leonidas H241810445835034
5.DSHC H8189367151030
6.Leonidas H19189186559028
7.Dopie H3188463935028
8.Roomburg H4188194454025
9.HDS H4188284246323
10.Pollux H31842123370311
11.Zoetermeer H41820161711606
12.Klein Zwitserland H41801171710701

Fluit dienst

Zondag 27 mei
14:00
H8Feijenoord H2
Fluitdiensten: H4. HEREN 4
Veld: WATER1

Team resultaten

AleDopDSHGroHDSKleLeoLeoOmmPolRooZoe
Alecto H64 - 03 - 34 - 36 - 14 - 05 - 02 - 33 - 12 - 4
Dopie H31 - 02 - 50 - 35 - 26 - 03 - 32 - 71 - 04 - 0
DSHC H83 - 32 - 14 - 28 - 11 - 43 - 310 - 28 - 210 - 1
Groen-Geel H73 - 02 - 18 - 12 - 31 - 53 - 59 - 22 - 013 - 0
HDS H40 - 21 - 16 - 00 - 71 - 13 - 13 - 22 - 12 - 0
Klein Zwitserland H41 - 71 - 51 - 51 - 62 - 110 - 32 - 31 - 4
Leonidas H194 - 40 - 33 - 03 - 42 - 35 - 11 - 21 - 97 - 1
Leonidas H242 - 22 - 27 - 00 - 14 - 27 - 18 - 33 - 13 - 11 - 0
Ommoord H32 - 13 - 23 - 014 - 011 - 29 - 19 - 27 - 19 - 1
Pollux H30 - 62 - 23 - 41 - 71 - 33 - 24 - 41 - 31 - 0
Roomburg H40 - 101 - 35 - 05 - 36 - 22 - 51 - 13 - 17 - 1
Zoetermeer H40 - 30 - 31 - 90 - 101 - 44 - 11 - 142 - 150 - 4