Heren 3

2e in poule Res. 2e klasse Heren senioren reserve Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
1
Dordrecht H2 (O)
3
Ring Pass Delft H4
2
Leonidas H6
5
Rotterdam H4
2
Forescate H2 (O)
3
Leiden-Leidse Studs H4
7
Victoria H4
2
Alphen H3
4
Leonidas H7
7
Klein Zwitserland H3
Donderdag 16 mei
3
HUDITO H4
8
Leonidas H7
Zondag 12 mei
7
Alphen H3
3
Forescate H2 (O)
4
Leiden-Leidse Studs H4
1
Leonidas H6
2
Rotterdam H4
4
Ring Pass Delft H4
1
Schiedam H3
1
Dordrecht H2 (O)
HUDITO H4
Leonidas H7
2
Klein Zwitserland H3
2
Victoria H4

Wedstrijdschema

H3
Schiedam H3
Thuis
26-05-2019 10:30
Veld: KG6
Nr. 13814
Fluitdiensten: Carel Prins, Michiel Staal, SC/CS+
Uit
02-06-2019 10:45
Veld: SEMI
Nr. 13887
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT - Maltha Sport
Let op: Reserve tenue

Poule stand (2e in poule Res. 2e klasse Heren senioren reserve Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria H42015326630048
2.Klein Zwitserland H32015237928047
3.Alphen H32011367766036
4.Leonidas H72010286353032
5.HUDITO H4199375157030
6.Leonidas H6208484948028
7.Leiden-Leidse Studs H4208394044027
8.Rotterdam H4207495771025
9.Ring Pass Delft H42061134978019
10.Schiedam H31945104652017
11.Dordrecht H2 (O)2043132646015
12.Forescate H2 (O)2035124575014

Spelers (1)

Fluit dienst

Zondag 26 mei
13:00
H5HDM H4
Fluitdiensten: H3 (Dignus den Haan, Christoph van Spaendonck), HEREN 3
Veld: KG5

Team resultaten

AlpDorForHUDKleLeiLeoLeoRinRotSchVic
Alphen H37 - 07 - 35 - 44 - 34 - 24 - 56 - 63 - 42 - 12 - 5
Dordrecht H21 - 22 - 12 - 11 - 02 - 30 - 31 - 33 - 52 - 01 - 2
Forescate H23 - 31 - 14 - 41 - 52 - 32 - 20 - 36 - 45 - 42 - 9
HUDITO H42 - 73 - 24 - 22 - 13 - 23 - 83 - 13 - 13 - 32 - 4
Klein Zwitserland H36 - 14 - 26 - 04 - 15 - 02 - 23 - 14 - 010 - 32 - 2
Leiden H42 - 21 - 03 - 21 - 11 - 44 - 13 - 26 - 24 - 20 - 3
Leonidas H62 - 34 - 02 - 41 - 23 - 04 - 33 - 22 - 52 - 23 - 1
Leonidas H72 - 53 - 22 - 22 - 04 - 72 - 25 - 13 - 42 - 42 - 4
Ring Pass Delft H43 - 14 - 23 - 62 - 51 - 61 - 53 - 52 - 35 - 41 - 7
Rotterdam H45 - 70 - 02 - 31 - 43 - 33 - 21 - 42 - 44 - 41 - 1
Schiedam H31 - 14 - 20 - 13 - 12 - 33 - 41 - 43 - 42 - 2
Victoria H47 - 22 - 12 - 14 - 11 - 01 - 02 - 12 - 33 - 15 - 2