Heren 3

7e in poule Heren senioren reserve Reserve 1e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 13 oktober
5
HUDITO H2 (O)
2
Victoria H3
6
Kampong H4
1
Zoetermeer H2 (O)
3
Ring Pass Delft H3
4
Leonidas H5
4
Klein Zwitserland H3
0
Berkel-Rodenrijs H2 (O)
2
HDS H2 (O)
2
Cartouche H3
Zondag 6 oktober
4
Leonidas H5
3
HUDITO H2 (O)
2
DSHC H2 (O)
1
Klein Zwitserland H3
3
Berkel-Rodenrijs H2 (O)
3
Ring Pass Delft H3
6
Victoria H3
1
HDS H2 (O)
0
Cartouche H3
2
Kampong H4
Zondag 29 september
2
Groen-Geel H2
2
Cartouche H3
5
Kampong H4
2
Victoria H3
2
Klein Zwitserland H3
1
Zoetermeer H2 (O)
2
HDS H2 (O)
2
Leonidas H5
4
Berkel-Rodenrijs H2 (O)
3
DSHC H2 (O)
Zondag 22 september
2
Leonidas H5
2
Kampong H4
0
HUDITO H2 (O)
3
HDS H2 (O)
2
Zoetermeer H2 (O)
3
Berkel-Rodenrijs H2 (O)

Wedstrijdschema

Thuis
27-10-2019 11:00
Veld: KG1
Nr. 203098
Uit
03-11-2019 14:30
Groene Weide (Semiveld)
Nr. 203100
Thuis
10-11-2019
Nr. 203110
Uit
17-11-2019
Nr. 203112
Thuis
24-11-2019
Nr. 203121
Thuis
08-03-2020
Nr. 203126
Uit
15-03-2020
Nr. 203132
Thuis
22-03-2020
Nr. 203140
Uit
29-03-2020
Nr. 203148
Thuis
05-04-2020
Nr. 203151
Uit
19-04-2020
Nr. 203155
Uit
10-05-2020
Nr. 203164
Thuis
17-05-2020
Nr. 203169
Uit
24-05-2020
Nr. 203174
Thuis
07-06-2020
Nr. 203181
Uit
14-06-2020
Nr. 203186
Let op: Reserve tenue

Poule stand (7e in poule Heren senioren reserve Reserve 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kampong H46510238016
2.Ring Pass Delft H364112517013
3.Victoria H364022213012
4.Cartouche H363212011011
5.Leonidas H56231161509
6.Groen-Geel H2621391107
7.Klein Zwitserland H36213111707
8.Berkel-Rodenrijs H2 (O)6213132207
9.HUDITO H2 (O)6204162106
10.Zoetermeer H2 (O)6204141906
11.HDS H2 (O)6123101805
12.DSHC H2 (O)6105142103

Begeleiders (2)

Spelers (22)

Team resultaten

HDS HZoeteVictoRing LeoniKleinKampoHUDITGroenDSHC CartoBerke
HDS H2 (O)2 - 21 - 42 - 2
Zoetermeer H2 (O)3 - 52 - 3
Victoria H36 - 15 - 2
Ring Pass Delft H33 - 4
Leonidas H53 - 32 - 24 - 3
Klein Zwitserland H32 - 14 - 0
Kampong H46 - 15 - 24 - 2
HUDITO H2 (O)0 - 35 - 24 - 3
Groen-Geel H22 - 2
DSHC H2 (O)2 - 52 - 1
Cartouche H30 - 25 - 3
Berkel-Rodenrijs H2 (O)3 - 34 - 31 - 5