Heren 2
3e in poule Landelijk - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
3
Amsterdam H2-O
3
Almere H2-O
1
Hurley H2-O
1
Victoria H2-O
2
Klein Zwitserland H2-O
1
Amsterdam H3
3
Rotterdam H2-O
3
Bloemendaal H2-O
4
Kampong H2-O
2
Hurley H3
Zondag 17 maart
4
Bloemendaal H2-O
1
Kampong H2-O
3
Hurley H3
6
Amsterdam H2-O
2
Amsterdam H3
8
Rotterdam H2-O
1
Victoria H2-O
3
Klein Zwitserland H2-O
4
Almere H2-O
3
Pinoké H2-O
Zondag 10 maart
2
Hurley H2-O
1
Almere H2-O
4
Amsterdam H2-O
1
Bloemendaal H2-O
4
Rotterdam H2-O
1
Klein Zwitserland H2-O
3
Kampong H2-O
1
Amsterdam H3
4
Pinoké H2-O
1
Hurley H3
Zondag 3 maart
2
Hurley H3
2
Hurley H2-O
2
Bloemendaal H2-O
2
Pinoké H2-O
0
Amsterdam H3
3
Amsterdam H2-O
2
Klein Zwitserland H2-O
3
Kampong H2-O
3
Victoria H2-O
1
Rotterdam H2-O
Wedstrijdschema
Uit
07-04-2024
11:00
ABN AMRO KG1 (Waterveld)
Nr. 1160111
Locatie: Sportpark Aelbertsbergweg, Bloemendaal
H2
Hurley H3
Thuis
14-04-2024
10:30
Veld: KG1
Nr. 1160117
SC
Almere H2-O
H2
Uit
21-04-2024
10:30
Veld 2 - ABNAmro (Waterveld)
Nr. 1160120
Locatie: Sportpark 'Klein Brandt', Almere
Hurley H2-O
H2
Uit
02-06-2024
Nr. 1160130
Locatie: Amsterdamse Bos (Hurley), Amstelveen
H2
Pinoké H2-O
Thuis
09-06-2024
Nr. 1160136
Uit
16-06-2024
Nr. 1160139
Locatie: Amsterdamse Bos (Amsterdam), Amstelveen
Poule stand (3e in poule Landelijk - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Amsterdam H2-O | 14 | 11 | 2 | 1 | 55 | 23 | 0 | 35 |
2. | Rotterdam H2-O | 14 | 10 | 1 | 3 | 42 | 24 | 0 | 31 |
3. | Klein Zwitserland H2-O | 14 | 8 | 0 | 6 | 33 | 30 | 0 | 24 |
4. | Hurley H2-O | 13 | 7 | 3 | 3 | 28 | 22 | 0 | 24 |
5. | Pinoké H2-O | 13 | 6 | 3 | 4 | 30 | 25 | 0 | 21 |
6. | Bloemendaal H2-O | 14 | 5 | 3 | 6 | 29 | 33 | 0 | 18 |
7. | Kampong H2-O | 14 | 5 | 2 | 7 | 37 | 41 | 0 | 17 |
8. | Almere H2-O | 13 | 4 | 5 | 4 | 34 | 30 | 0 | 17 |
9. | Victoria H2-O | 13 | 3 | 3 | 7 | 21 | 29 | 0 | 12 |
10. | Amsterdam H3 | 14 | 2 | 1 | 11 | 20 | 50 | 0 | 7 |
11. | Hurley H3 | 14 | 1 | 3 | 10 | 24 | 46 | 0 | 6 |
Teambegeleiders (2)
Patrick
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (20)
Patrick
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zondag 14 april
12:45
H30-1
–
Voordaan H30-1
Fluitdiensten: H2 (Didier Witte, Richard Wijtenburg-Smith), HEREN 2
Veld: KG1
Team resultaten
Victo | Rotte | Pinok | Klein | Kampo | Hurle | Hurle | Bloem | Amste | Amste | Almer | |
Victoria H2-O | 3 - 1 | 0 - 2 | 1 - 3 | 0 - 1 | 2 - 3 | 3 - 3 | |||||
Rotterdam H2-O | 2 - 0 | 2 - 1 | 4 - 1 | 4 - 3 | 3 - 2 | 3 - 3 | 3 - 2 | ||||
Pinoké H2-O | 4 - 1 | 3 - 3 | 4 - 1 | 3 - 1 | 4 - 2 | 2 - 2 | |||||
Klein Zwitserland H2-O | 3 - 2 | 0 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | 4 - 3 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 5 | |||
Kampong H2-O | 2 - 3 | 1 - 4 | 4 - 2 | 2 - 3 | 4 - 0 | 3 - 1 | 1 - 4 | 4 - 4 | |||
Hurley H3 | 3 - 3 | 0 - 1 | 0 - 3 | 4 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | 3 - 6 | ||||
Hurley H2-O | 1 - 1 | 3 - 2 | 5 - 1 | 3 - 0 | 2 - 4 | 2 - 1 | |||||
Bloemendaal H2-O | 3 - 0 | 0 - 3 | 2 - 2 | 4 - 1 | 1 - 1 | 4 - 1 | 3 - 5 | 2 - 1 | |||
Amsterdam H3 | 2 - 3 | 2 - 8 | 2 - 1 | 2 - 6 | 3 - 4 | 3 - 3 | 0 - 3 | ||||
Amsterdam H2-O | 4 - 2 | 5 - 0 | 4 - 2 | 4 - 1 | 7 - 0 | 3 - 3 | |||||
Almere H2-O | 0 - 4 | 4 - 3 | 5 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 3 - 3 |