Heren 1
6e in poule Landelijk - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
1
Schaerweijde H1
1
HGC H1
0
Klein Zwitserland H1
1
Amsterdam H1
2
Oranje-Rood H1
2
Laren H1
2
Rotterdam H1
1
Pinoké H1
Zaterdag 23 maart
3
Kampong H1
1
Den Bosch H1
9
Bloemendaal H1
2
HDM H1
Zondag 17 maart
2
Amsterdam H1
3
Oranje-Rood H1
2
HGC H1
3
Klein Zwitserland H1
2
HDM H1
1
Schaerweijde H1
2
Den Bosch H1
3
Bloemendaal H1
1
Kampong H1
0
Rotterdam H1
0
Laren H1
1
Pinoké H1
Vrijdag 15 maart
3
Bloemendaal H1
1
Kampong H1
3
Schaerweijde H1
4
Den Bosch H1
1
Klein Zwitserland H1
1
HDM H1
3
Oranje-Rood H1
0
HGC H1
2
Pinoké H1
0
Amsterdam H1
1
Rotterdam H1
0
Laren H1
Zondag 10 maart
1
HGC H1
1
Pinoké H1
2
Den Bosch H1
3
Klein Zwitserland H1
2
Kampong H1
1
Schaerweijde H1
4
Bloemendaal H1
2
Rotterdam H1
Zaterdag 9 maart
1
HDM H1
2
Oranje-Rood H1
2
Amsterdam H1
1
Laren H1
Wedstrijdschema
Laren H1
H1
Uit
06-04-2024
18:30
Nr. 1154047
Locatie: Sportpark Eemnesserweg, Laren nh
H1
Pinoké H1
Thuis
14-04-2024
14:45
Veld: KG1
Nr. 1154052
Oranje Rood H1
H1
Uit
21-04-2024
14:45
Nr. 1154057
Locatie: Genneper Parken, Eindhoven
Rotterdam H1
H1
Uit
28-04-2024
14:00
Het Schouten Zekerheid Stadion (Waterveld)
Nr. 1154065
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Thuis
05-05-2024
Nr. 1154067
Uit
11-05-2024
16:30
Nr. 1154076
Locatie: Sportpark Aelbertsbergweg, Bloemendaal
Poule stand (6e in poule Landelijk - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Bloemendaal H1 | 16 | 12 | 2 | 2 | 56 | 26 | 0 | 38 |
2. | Oranje-Rood H1 | 15 | 12 | 2 | 1 | 53 | 23 | 0 | 38 |
3. | Pinoké H1 | 16 | 10 | 4 | 2 | 34 | 18 | 0 | 34 |
4. | Kampong H1 | 15 | 10 | 1 | 4 | 42 | 23 | 0 | 31 |
5. | Rotterdam H1 | 16 | 9 | 1 | 6 | 40 | 30 | 0 | 28 |
6. | Klein Zwitserland H1 | 16 | 5 | 4 | 7 | 28 | 32 | 0 | 19 |
7. | Den Bosch H1 | 16 | 5 | 3 | 8 | 40 | 36 | 0 | 18 |
8. | HDM H1 | 16 | 4 | 4 | 8 | 28 | 41 | 0 | 16 |
9. | Amsterdam H1 | 16 | 4 | 2 | 10 | 23 | 37 | 0 | 14 |
10. | HGC H1 | 16 | 3 | 5 | 8 | 24 | 43 | 0 | 14 |
11. | Schaerweijde H1 | 16 | 3 | 2 | 11 | 19 | 50 | 0 | 11 |
12. | Laren H1 | 16 | 2 | 2 | 12 | 22 | 50 | 0 | 8 |
Teambegeleiders (7)
Linda
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (22)
Nicolas Santiago
Štěpán
Koene
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Oranj | Den B | HDM H | Schae | Rotte | Pinok | Laren | Klein | Kampo | HGC H | Bloem | Amste | |
Oranje-Rood H1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 3 - 1 | 6 - 3 | 1 - 2 | 2 - 2 | - | 3 - 0 | 4 - 2 | |||
Den Bosch H1 | 2 - 3 | 5 - 0 | 4 - 1 | 2 - 3 | 4 - 1 | 4 - 4 | 2 - 3 | |||||
HDM H1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 2 - 4 | 1 - 1 | |||||
Schaerweijde H1 | 3 - 4 | 3 - 4 | 1 - 1 | 3 - 2 | 0 - 7 | 1 - 1 | 0 - 4 | 1 - 4 | ||||
Rotterdam H1 | 2 - 1 | 4 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 4 - 2 | 4 - 2 | ||||
Pinoké H1 | 4 - 4 | 1 - 1 | 2 - 1 | 4 - 0 | 4 - 2 | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | ||||
Laren H1 | 1 - 5 | 2 - 4 | 0 - 1 | 3 - 7 | 0 - 1 | 2 - 7 | 2 - 1 | 1 - 2 | ||||
Klein Zwitserland H1 | 1 - 4 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | 3 - 5 | 0 - 1 | |||
Kampong H1 | 3 - 1 | 5 - 4 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 2 | 5 - 2 | ||||
HGC H1 | 0 - 9 | 1 - 3 | 4 - 1 | 2 - 4 | 1 - 1 | 3 - 3 | 2 - 3 | 0 - 4 | ||||
Bloemendaal H1 | 3 - 3 | 2 - 1 | 9 - 2 | 7 - 1 | 4 - 2 | 5 - 2 | 3 - 1 | 1 - 1 | ||||
Amsterdam H1 | 2 - 3 | 1 - 1 | 2 - 4 | 1 - 4 | 2 - 1 | 1 - 4 | 0 - 1 | 0 - 1 |