Heren 1

1e in poule Overgangsklasse Heren senioren Poule B
2e in poule Overgangsklasse Play-Offs Heren senioren 1e ronde Poule Nrs 1
2e in poule Goldcup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 4 Poule 02
1e in poule Goldcup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 3 Poule 04
1e in poule Goldcup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 2 Poule 04
2e in poule Goldcup - Poulefase Heren Bekercompetitie Ronde 1 Poule A
Bekijk begeleiders

Uitslag

Zondag 20 mei
1
Klein Zwitserland H1
2
Hurley H1
Zondag 13 mei
5
Victoria H1
0
Zwart-Wit H1
2
Groningen H1
4
Push H1
4
Laren H1
1
Union H1
2
Klein Zwitserland H1
2
Qui Vive H1
3
Leonidas H1
4
Phoenix H1
5
Cartouche H1
2
Gooische H1

Wedstrijdschema

Uit
26-05-2018 15:00
Veld: WATER
Nr. 28787
Locatie: A'damse Bos (Hurley), AMSTELVEEN - Veld 20
Uit
27-05-2018 15:00
Veld: WATER
Nr. 28788
Locatie: A'damse Bos (Hurley), AMSTELVEEN - Veld 20

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland H12214357141045
2.Push H12213635843045
3.Qui Vive H12211837152041
4.Cartouche H12212466340040
5.Laren H12210665941036
6.Victoria H12210665739036
7.Zwart-Wit H1228684951030
8.Gooische H1225894265023
9.Phoenix H12245133257017
10.Union H12238112347017
11.Groningen H12236134463015
12.Leonidas H12236133464015
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hurley H111002103
2.Klein Zwitserland H110011200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Den Bosch H111001003
2.Klein Zwitserland H110010100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland H111001003
2.Qui Vive H110010100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland H110103301
2.Zwart-Wit H110103301
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwart-Wit H111009203
2.Klein Zwitserland H111004103
3.Ede H111003203
4.USHC H110012300
5.Leonidas H110011400
6.MEP H110012900

Team resultaten

CarGooGroKleLarLeoPhoPusQuiUniVicZwa
Cartouche H15 - 22 - 11 - 20 - 04 - 16 - 02 - 46 - 12 - 22 - 51 - 4
Gooische H13 - 23 - 71 - 62 - 73 - 31 - 02 - 72 - 24 - 01 - 42 - 4
Groningen H11 - 32 - 24 - 22 - 42 - 12 - 22 - 43 - 63 - 31 - 44 - 5
Klein Zwitserland H12 - 34 - 03 - 22 - 33 - 11 - 23 - 42 - 25 - 05 - 23 - 2
Laren H12 - 43 - 34 - 01 - 35 - 02 - 01 - 24 - 44 - 10 - 00 - 2
Leonidas H11 - 10 - 01 - 00 - 61 - 43 - 43 - 03 - 44 - 11 - 51 - 3
Phoenix H10 - 30 - 23 - 30 - 32 - 12 - 21 - 30 - 33 - 42 - 64 - 1
Push H14 - 32 - 21 - 13 - 34 - 25 - 23 - 21 - 02 - 03 - 31 - 1
Qui Vive H13 - 53 - 35 - 13 - 34 - 47 - 25 - 35 - 12 - 02 - 13 - 2
Union H11 - 11 - 00 - 01 - 20 - 11 - 11 - 00 - 22 - 21 - 11 - 1
Victoria H11 - 31 - 23 - 22 - 30 - 22 - 21 - 13 - 02 - 24 - 35 - 0
Zwart-Wit H10 - 42 - 22 - 14 - 55 - 52 - 11 - 12 - 22 - 33 - 01 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Overgangsklasse Play-Offs Heren senioren 1e ronde Poule Nrs 1".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Goldcup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 4 Poule 02".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Goldcup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 3 Poule 04".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Goldcup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 2 Poule 04".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Goldcup - Poulefase Heren Bekercompetitie Ronde 1 Poule A".