Dames 30-1
2e in poule Landelijk - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Woensdag 27 maart
2
Gooische D30-1
1
AthenA D30-1
Zondag 24 maart
1
Pinoké D30-1
2
HDM D30-1
2
Kampong D30-1
4
Rotterdam D30-1
3
Klein Zwitserland D30-1
2
SCHC D30-1
3
AthenA D30-1
3
Cartouche D30-1
1
Amsterdam D30-1
2
Gooische D30-1
7
Victoria D30-1
3
Kampong D30-2
Zondag 17 maart
0
HDM D30-1
7
Klein Zwitserland D30-1
8
Gooische D30-1
0
Kampong D30-1
1
Cartouche D30-1
4
Amsterdam D30-1
2
Kampong D30-2
0
AthenA D30-1
2
SCHC D30-1
1
Victoria D30-1
2
Rotterdam D30-1
1
Pinoké D30-1
Zondag 10 maart
2
HDM D30-1
2
SCHC D30-1
1
AthenA D30-1
6
Victoria D30-1
0
Pinoké D30-1
2
Gooische D30-1
4
Amsterdam D30-1
2
Kampong D30-2
1
Kampong D30-1
4
Cartouche D30-1
1
Rotterdam D30-1
0
Klein Zwitserland D30-1
Zondag 3 maart
1
Kampong D30-2
0
Kampong D30-1
2
Victoria D30-1
2
Amsterdam D30-1
2
Gooische D30-1
1
Klein Zwitserland D30-1
5
SCHC D30-1
1
AthenA D30-1
3
Cartouche D30-1
2
Pinoké D30-1
2
Rotterdam D30-1
0
HDM D30-1
Wedstrijdschema
D30-1
Pinoké D30-1
Thuis
07-04-2024
10:30
Veld: KG1
Nr. 1159185
Fluitdiensten: D2 (Claire Wareman, Emily Lochtenberg), DAMES 2
Kampong D30-1
D30-1
Uit
14-04-2024
10:45
De Klapperboom (Waterveld)
Nr. 1159193
Locatie: Laan van Maarschalkerweerd, Utrecht
D30-1
Amsterdam D30-1
Thuis
21-04-2024
Nr. 1159198
AthenA D30-1
D30-1
Uit
26-05-2024
Nr. 1159203
Locatie: Oost Watergraafsmeer, Amsterdam
D30-1
Victoria D30-1
Thuis
02-06-2024
Nr. 1159211
Kampong D30-2
D30-1
Uit
09-06-2024
Nr. 1159218
Locatie: Laan van Maarschalkerweerd, Utrecht
D30-1
Cartouche D30-1
Thuis
16-06-2024
Nr. 1159224
Poule stand (2e in poule Landelijk - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Gooische D30-1 | 16 | 14 | 1 | 1 | 57 | 15 | 0 | 43 |
2. | Klein Zwitserland D30-1 | 15 | 12 | 1 | 2 | 49 | 19 | 0 | 37 |
3. | Amsterdam D30-1 | 15 | 10 | 3 | 2 | 56 | 21 | 0 | 33 |
4. | Rotterdam D30-1 | 15 | 10 | 1 | 4 | 33 | 23 | 0 | 31 |
5. | Victoria D30-1 | 15 | 8 | 3 | 4 | 51 | 28 | 0 | 27 |
6. | SCHC D30-1 | 15 | 7 | 3 | 5 | 33 | 27 | 0 | 24 |
7. | Kampong D30-2 | 15 | 6 | 2 | 7 | 28 | 32 | 0 | 20 |
8. | HDM D30-1 | 15 | 4 | 2 | 9 | 16 | 54 | 0 | 14 |
9. | Pinoké D30-1 | 15 | 3 | 1 | 11 | 22 | 39 | 0 | 10 |
10. | Kampong D30-1 | 15 | 3 | 0 | 12 | 13 | 46 | 0 | 9 |
11. | Cartouche D30-1 | 15 | 2 | 2 | 11 | 21 | 53 | 0 | 8 |
12. | AthenA D30-1 | 16 | 2 | 1 | 13 | 23 | 45 | 0 | 7 |
Teambegeleiders (2)
Renske
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (23)
Renske
Afgeschermd persoon
Tessa
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zondag 7 april
12:45
D30-2
–
Zoetermeer D30-1
Fluitdiensten: D30-1 (Noortje van Es, Marsha Cox), DAMES VET A
Veld: KG2
Team resultaten
Kampo | Kampo | Athen | HDM D | Klein | Pinok | SCHC | Rotte | Amste | Carto | Victo | Goois | |
Kampong D30-2 | 1 - 0 | 2 - 0 | 7 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 6 | 3 - 4 | 1 - 3 | ||||
Kampong D30-1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 0 - 4 | 2 - 4 | 1 - 4 | 0 - 3 | |||||
AthenA D30-1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 5 - 1 | 0 - 3 | 0 - 2 | 3 - 3 | 1 - 6 | 1 - 3 | ||||
HDM D30-1 | 0 - 7 | 4 - 2 | 2 - 2 | 2 - 3 | 0 - 7 | 0 - 0 | 1 - 5 | |||||
Klein Zwitserland D30-1 | 2 - 0 | 3 - 0 | 4 - 0 | 5 - 1 | 3 - 2 | 2 - 0 | 5 - 4 | |||||
Pinoké D30-1 | 1 - 2 | 0 - 3 | 3 - 1 | 0 - 5 | 5 - 0 | 1 - 5 | 0 - 2 | |||||
SCHC D30-1 | 3 - 0 | 5 - 1 | 5 - 0 | 2 - 3 | 4 - 1 | 1 - 5 | 2 - 1 | |||||
Rotterdam D30-1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 4 | |||||
Amsterdam D30-1 | 4 - 2 | 7 - 0 | 2 - 4 | 4 - 0 | 3 - 3 | 4 - 3 | 3 - 1 | 1 - 2 | ||||
Cartouche D30-1 | 1 - 3 | 1 - 2 | 0 - 8 | 2 - 4 | 3 - 2 | 1 - 3 | 0 - 3 | 1 - 4 | ||||
Victoria D30-1 | 7 - 3 | 1 - 3 | 4 - 0 | 3 - 3 | 1 - 1 | 4 - 1 | 2 - 2 | 5 - 1 | ||||
Gooische D30-1 | 8 - 0 | 2 - 1 | 6 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 5 - 0 | 2 - 2 | 6 - 1 | 3 - 2 |