Dames 5

1e in poule 3e klasse Dames Jong Senioren Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 12 mei
1
HDS DJ2
3
Noordwijk DJ1 (D3)
4
Leonidas DJ4 (D23)
2
Berkel-Rodenrijs DJ2
1
Hudito DJ3 (D9)
6
Schoonhoven DJ1
0
Victoria DJ2 (D11)
5
Thor DJ1 (O) D2
6
Klein Zwitserland DJ1 (D4)
1
Zoetermeer DJ2
Zondag 5 mei
1
Schoonhoven DJ1
2
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11)
2
Zoetermeer DJ2
1
Victoria DJ2 (D11)
3
Thor DJ1 (O) D2
2
Hudito DJ3 (D9)

Wedstrijdschema

DJ1
DJ1 (D4)
Uit
19-05-2019 11:00
Veld: ZAND
Nr. 16236
Locatie: Gorlaeus Sportcomplex, LEIDEN - Veld 1
DJ1 (D4)
Hudito DJ3
Thuis
26-05-2019 12:15
Veld: KG6
Nr. 16251
Fluitdiensten: DB. DAMES VET. B
Uit
02-06-2019 14:15
Veld: WATER
Nr. 16269
Locatie: Sportp. Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM - veld 3

Poule stand (1e in poule 3e klasse Dames Jong Senioren Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland DJ1 (D4)1713226029041
2.Schoonhoven DJ11811345123036
3.Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11)1710525633035
4.Thor DJ1 (O) D21710073320030
5.Zoetermeer DJ2179263127029
6.Noordwijk DJ1 (D3)186753532025
7.Victoria DJ2 (D11)178184444322
8.Berkel-Rodenrijs DJ2185673443021
9.HDS DJ21740131546012
10.Hudito DJ3 (D9)172213174008
11.Leonidas DJ4 (D23)172213185708

Fluit dienst

Zondag 26 mei
14:30
D8Groen Geel D16
Fluitdiensten: DJ1 (D4) (Elsemiek van Erkel, Marguerita Vogelsang). DAMES J1 (D4)
Veld: KG5

Team resultaten

BerHDSHUDKleLeiLeoNooSchThoVicZoe
Berkel-Rodenrijs DJ22 - 32 - 10 - 32 - 21 - 11 - 31 - 60 - 0
HDS DJ20 - 31 - 01 - 41 - 32 - 11 - 32 - 31 - 30 - 3
HUDITO DJ30 - 30 - 21 - 65 - 01 - 11 - 61 - 00 - 1
Klein Zwitserland DJ17 - 35 - 05 - 21 - 03 - 20 - 41 - 06 - 46 - 1
Leiden DJ25 - 52 - 03 - 02 - 27 - 01 - 12 - 16 - 54 - 4
Leonidas DJ44 - 21 - 23 - 02 - 61 - 71 - 32 - 20 - 20 - 1
Noordwijk DJ11 - 13 - 12 - 23 - 31 - 11 - 53 - 02 - 23 - 1
Schoonhoven DJ11 - 15 - 03 - 12 - 41 - 27 - 01 - 03 - 12 - 4
Thor DJ14 - 12 - 03 - 24 - 01 - 01 - 35 - 10 - 2
Victoria DJ21 - 33 - 03 - 21 - 35 - 06 - 32 - 10 - 50 - 4
Zoetermeer DJ21 - 31 - 03 - 23 - 11 - 30 - 10 - 12 - 1