Dames 5

5e in poule 3e klasse Dames Jong Senioren Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 16 september
1
Schoonhoven DJ1
0
Noordwijk DJ1 (D3)
1
HDS DJ2
4
Klein Zwitserland DJ1 (D4)
0
Leonidas DJ4 (D23)
1
Victoria DJ2 (D11)
3
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11)
0
Hudito DJ3 (D9)
0
Berkel-Rodenrijs DJ2
0
Zoetermeer DJ2
Zondag 9 september
1
Noordwijk DJ1 (D3)
1
Berkel-Rodenrijs DJ2
4
Thor DJ1 (O) D2
0
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11)
5
Hudito DJ3 (D9)
0
Leonidas DJ4 (D23)
3
Victoria DJ2 (D11)
0
HDS DJ2
0
Klein Zwitserland DJ1 (D4)
4
Schoonhoven DJ1

Wedstrijdschema

Thuis
24-09-2018 20:15
Veld: KG2
Nr. 15927
Uit
30-09-2018 14:15
Veld: WATER
Nr. 15954
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST - Veld 1
Let op: Reserve tenue
Berkel DJ2
DJ1 (D4)
Uit
14-10-2018 15:00
Veld: SEMI
Nr. 15987
Locatie: Sportp. 'Het Hoge Land', BERKEL EN RODENRIJS - Veld 4
Thuis
28-10-2018
Nr. 15999
Uit
04-11-2018
Nr. 16020
Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER
DJ1 (D4)
DJ1
Thuis
11-11-2018
Nr. 16035
Hudito DJ3
DJ1 (D4)
Uit
18-11-2018
Nr. 16056
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
Let op: Reserve tenue
Thuis
25-11-2018
Nr. 16071
Uit
10-03-2019
Nr. 16106
Locatie: Schoonhoven-Oost, SCHOONHOVEN
DJ1 (D4)
HDS DJ2
Thuis
17-03-2019
Nr. 16107
Uit
24-03-2019
Nr. 16138
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
Thuis
31-03-2019
Nr. 16143
DJ1 (D4)
Berkel DJ2
Thuis
14-04-2019
Nr. 16179
Uit
05-05-2019
Nr. 16203
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, NOORDWIJK ZH
Thuis
12-05-2019
Nr. 16215
DJ1
DJ1 (D4)
Uit
19-05-2019
Nr. 16236
Locatie: Gorlaeus Sportcomplex, LEIDEN
DJ1 (D4)
Hudito DJ3
Thuis
26-05-2019
Nr. 16251
Uit
02-06-2019
Nr. 16269
Locatie: Sportp. Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM

Poule stand (5e in poule 3e klasse Dames Jong Senioren Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Schoonhoven DJ122005006
2.Victoria DJ2 (D11)22004006
3.Thor DJ1 (O) D211004003
4.Hudito DJ3 (D9)21015303
5.Klein Zwitserland DJ1 (D4)21014503
6.Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11)21013403
7.Berkel-Rodenrijs DJ220201102
8.Zoetermeer DJ210100001
9.Noordwijk DJ1 (D3)20111201
10.HDS DJ220021700
11.Leonidas DJ4 (D23)20020600

Fluit dienst

Zaterdag 22 september
16:00
MA7Leonidas MA7
Fluitdiensten: DJ1 (D4) (Sam van de Ven, Noortje Hofstee). SENIOREN DAMES JONG 1 (D4)
Veld: KG5

Team resultaten

BerHDSHUDKleLeiLeoNooSchThoVicZoe
Berkel-Rodenrijs DJ20 - 0
HDS DJ21 - 4
HUDITO DJ35 - 0
Klein Zwitserland DJ10 - 4
Leiden DJ23 - 0
Leonidas DJ40 - 1
Noordwijk DJ11 - 1
Schoonhoven DJ11 - 0
Thor DJ14 - 0
Victoria DJ23 - 0
Zoetermeer DJ2