Dames 5

3e in poule 3e klasse Dames Jong Senioren Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 18 november
1
Noordwijk DJ1 (D3)
1
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11)
3
Zoetermeer DJ2
1
Leonidas DJ4 (D23)
2
Thor DJ1 (O) D2
0
HDS DJ2
Hudito DJ3 (D9)
Klein Zwitserland DJ1 (D4)
2
Victoria DJ2 (D11)
1
Schoonhoven DJ1
Zondag 11 november
0
HDS DJ2
3
Zoetermeer DJ2
1
Leonidas DJ4 (D23)
3
Noordwijk DJ1 (D3)
5
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11)
5
Berkel-Rodenrijs DJ2
3
Victoria DJ2 (D11)
2
Hudito DJ3 (D9)
1
Klein Zwitserland DJ1 (D4)
0
Thor DJ1 (O) D2

Wedstrijdschema

Thuis
25-11-2018 12:30
Veld: KG4
Nr. 16071
Fluitdiensten: DB. DAMES VET. B
Hudito DJ3
DJ1 (D4)
Uit
02-12-2018
Nr. 50167
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
Let op: Reserve tenue
Uit
10-03-2019
Nr. 16106
Locatie: Schoonhoven-Oost, SCHOONHOVEN
DJ1 (D4)
HDS DJ2
Thuis
17-03-2019
Nr. 16107
Uit
24-03-2019
Nr. 16138
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
Thuis
31-03-2019
Nr. 16143
DJ1 (D4)
Berkel DJ2
Thuis
14-04-2019
Nr. 16179
Uit
05-05-2019
Nr. 16203
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, NOORDWIJK ZH
Thuis
12-05-2019
Nr. 16215
DJ1
DJ1 (D4)
Uit
19-05-2019
Nr. 16236
Locatie: Gorlaeus Sportcomplex, LEIDEN
DJ1 (D4)
Hudito DJ3
Thuis
26-05-2019
Nr. 16251
Uit
02-06-2019
Nr. 16269
Locatie: Sportp. Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM

Poule stand (3e in poule 3e klasse Dames Jong Senioren Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zoetermeer DJ29711218022
2.Schoonhoven DJ195222013017
3.Klein Zwitserland DJ1 (D4)85121612016
4.Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11)94412515016
5.Noordwijk DJ1 (D3)104421912016
6.Berkel-Rodenrijs DJ293421717013
7.Victoria DJ2 (D11)84131315310
8.Thor DJ1 (O) D28305111109
9.Hudito DJ3 (D9)8215111307
10.HDS DJ2910872503
11.Leonidas DJ4 (D23)902772602

Fluit dienst

Zondag 25 november
14:30
DJ3 (D7) DJ3
Fluitdiensten: DJ1 (D4). DAMES J1/D4
Veld: KG4

Team resultaten

BerHDSHUDKleLeiLeoNooSchThoVicZoe
Berkel-Rodenrijs DJ22 - 10 - 32 - 20 - 0
HDS DJ20 - 31 - 41 - 32 - 30 - 3
HUDITO DJ35 - 01 - 11 - 0
Klein Zwitserland DJ11 - 03 - 20 - 41 - 0
Leiden DJ25 - 53 - 02 - 27 - 01 - 1
Leonidas DJ41 - 21 - 32 - 20 - 1
Noordwijk DJ11 - 13 - 11 - 13 - 02 - 2
Schoonhoven DJ13 - 11 - 03 - 12 - 4
Thor DJ14 - 12 - 04 - 00 - 2
Victoria DJ21 - 33 - 03 - 21 - 32 - 10 - 4
Zoetermeer DJ21 - 03 - 23 - 11 - 3