Dames 4

3e in poule Zuid-Holland - Poule A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Uit
12-03-2023
Nr. 933017
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Thuis
19-03-2023
Nr. 933022
Uit
26-03-2023
Nr. 933026
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
Thuis
02-04-2023
Nr. 933032
Uit
16-04-2023
Nr. 933035
Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
Thuis
23-04-2023
Nr. 933042
Uit
14-05-2023 11:00
Kera Bijoux veld 2 (Zandveld)
Nr. 952871
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Let op: Reserve tenue
Thuis
21-05-2023
Nr. 933051
Thuis
04-06-2023
Nr. 933055
Uit
11-06-2023
Nr. 933060
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
Let op: Reserve tenue
Thuis
18-06-2023
Nr. 933066

Poule stand (3e in poule Zuid-Holland - Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg D6118032611024
2.Cartouche D310631277021
3.Klein Zwitserland D4116321813021
4.Alphen D4106221810020
5.Leonidas D19116142323019
6.Leiden D7115061316015
7.Pijnacker D5114342219015
8.Alecto-Augustinus D7113352026012
9.HDM D4113261619011
10.Leonidas D18112451719010
11.Groen-Geel D711236163009
12.Forescate D311128103305

Teambegeleiders (2)

Spelers (15)

Team resultaten

PijnaKleinLeoniLeoniHDM DAlectRoombLeideGroenForesCartoAlphe
Pijnacker D54 - 24 - 41 - 22 - 01 - 1
Klein Zwitserland D42 - 12 - 00 - 12 - 00 - 3
Leonidas D193 - 13 - 11 - 12 - 56 - 41 - 0
Leonidas D181 - 10 - 20 - 15 - 11 - 1
HDM D41 - 12 - 41 - 24 - 11 - 1
Alecto-Augustinus D71 - 23 - 20 - 30 - 35 - 10 - 4
Roomburg D60 - 12 - 10 - 25 - 12 - 03 - 0
Leiden D71 - 21 - 23 - 01 - 31 - 00 - 2
Groen-Geel D73 - 33 - 22 - 23 - 11 - 1
Forescate D31 - 42 - 11 - 10 - 40 - 70 - 1
Cartouche D31 - 15 - 11 - 12 - 04 - 02 - 0
Alphen D42 - 10 - 42 - 06 - 2 -