Dames 4

3e in poule Zuid-Holland - Poule A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Woensdag 30 november
Groen-Geel D7
Forescate D3
Zondag 27 november
1
Alecto-Augustinus D7
2
Klein Zwitserland D4
1
Leiden D7
3
Roomburg D6
0
Forescate D3
1
Alphen D4
4
HDM D4
1
Groen-Geel D7
1
Cartouche D3
1
Leonidas D18
3
Leonidas D19
1
Pijnacker D5
Zondag 20 november
0
Leonidas D18
2
Leonidas D19
4
Pijnacker D5
4
Alecto-Augustinus D7
Zondag 13 november
2
Forescate D3
1
HDM D4
2
Cartouche D3
0
Groen-Geel D7
0
Roomburg D6
1
Klein Zwitserland D4
3
Alecto-Augustinus D7
2
Leonidas D18
1
Leonidas D19
0
Alphen D4
1
Leiden D7
2
Pijnacker D5
Zondag 6 november
0
Leonidas D18
1
Leiden D7
0
Alphen D4
4
Alecto-Augustinus D7
2
HDM D4
4
Klein Zwitserland D4
0
Forescate D3
7
Cartouche D3
3
Groen-Geel D7
2
Leonidas D19
1
Pijnacker D5
2
Roomburg D6

Wedstrijdschema

Thuis
04-12-2022 10:00
Veld: KG1
Nr. 933006
Uit
12-03-2023
Nr. 933017
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Thuis
19-03-2023
Nr. 933022
Uit
26-03-2023
Nr. 933026
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
Thuis
02-04-2023
Nr. 933032
Uit
16-04-2023
Nr. 933035
Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
Thuis
23-04-2023
Nr. 933042
Uit
14-05-2023 11:00
Kera Bijoux veld 2 (Zandveld)
Nr. 952871
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Let op: Reserve tenue
Thuis
21-05-2023
Nr. 933051
Thuis
04-06-2023
Nr. 933055
Uit
11-06-2023
Nr. 933060
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
Let op: Reserve tenue
Thuis
18-06-2023
Nr. 933066

Poule stand (3e in poule Zuid-Holland - Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg D610802269024
2.Cartouche D310631277021
3.Klein Zwitserland D4106311812021
4.Alphen D4106221810020
5.Leonidas D19116142323019
6.Pijnacker D5114342219015
7.Leiden D7104061216012
8.Alecto-Augustinus D7113352026012
9.Leonidas D18112451719010
10.HDM D410226141908
11.Groen-Geel D710226152908
12.Forescate D31011893204

Teambegeleiders (2)

Spelers (15)

Team resultaten

PijnaKleinLeoniLeoniHDM DAlectRoombLeideGroenForesCartoAlphe
Pijnacker D54 - 24 - 41 - 22 - 01 - 1
Klein Zwitserland D42 - 12 - 02 - 00 - 3
Leonidas D193 - 13 - 11 - 12 - 56 - 41 - 0
Leonidas D181 - 10 - 20 - 15 - 11 - 1
HDM D41 - 12 - 41 - 24 - 11 - 1
Alecto-Augustinus D71 - 23 - 20 - 30 - 35 - 10 - 4
Roomburg D60 - 12 - 15 - 12 - 03 - 0
Leiden D71 - 21 - 23 - 01 - 31 - 00 - 2
Groen-Geel D73 - 33 - 22 - 23 - 1 -
Forescate D31 - 42 - 11 - 10 - 40 - 70 - 1
Cartouche D31 - 15 - 11 - 12 - 04 - 02 - 0
Alphen D42 - 10 - 42 - 06 - 2