Dames 4
5e in poule Zuid-Holland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
0
Ring Pass Delft D5
5
Leiden D5
1
HUDITO D5
0
Alecto-Augustinus D7
1
Leiden D7
0
Nieuwkoop D1
0
Klein Zwitserland D4
1
Roomburg D7
0
Alphen D4
2
Groen-Geel D9
0
DSHC D5
4
Leonidas D18
Donderdag 21 maart
3
Nieuwkoop D1
1
HUDITO D5
Zondag 17 maart
1
Roomburg D7
1
Leiden D7
3
Leiden D5
0
Klein Zwitserland D4
1
Groen-Geel D9
3
DSHC D5
2
Alecto-Augustinus D7
1
Ring Pass Delft D5
5
Leonidas D18
2
HUDITO D5
1
Nieuwkoop D1
2
Alphen D4
Zondag 10 maart
4
Leiden D5
0
Roomburg D7
2
DSHC D5
5
Nieuwkoop D1
3
Klein Zwitserland D4
0
Alecto-Augustinus D7
0
Alphen D4
2
Leiden D7
0
HUDITO D5
0
Groen-Geel D9
1
Ring Pass Delft D5
3
Leonidas D18
Zondag 3 maart
3
Leonidas D18
0
Klein Zwitserland D4
0
Roomburg D7
2
Alphen D4
0
Leiden D7
1
DSHC D5
0
Alecto-Augustinus D7
9
Leiden D5
4
Groen-Geel D9
0
Ring Pass Delft D5
Wedstrijdschema
D4
Ring Pass D5
Thuis
07-04-2024
11:00
Veld: KG2
Nr. 1172427
Fluitdiensten: D3 (Leonne Dieleman, Kim Rijsdijk), DAMES 3
Hudito D5
D4
Uit
14-04-2024
Nr. 1172435
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', Delft
Let op:
Reserve tenue
D4
DSHC D5
Thuis
21-04-2024
Nr. 1172440
Alphen D4
D4
Uit
12-05-2024
Nr. 1172445
Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
Thuis
26-05-2024
Nr. 1172453
Nieuwkoop D1
D4
Uit
02-06-2024
12:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1172460
Locatie: Sportpark 'De Dulen', Nieuwkoop
Let op:
Reserve tenue
Thuis
09-06-2024
Nr. 1172466
Poule stand (5e in poule Zuid-Holland - B)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Leiden D5 | 15 | 13 | 1 | 1 | 73 | 3 | 0 | 40 |
2. | Leonidas D18 | 15 | 12 | 1 | 2 | 48 | 8 | 0 | 37 |
3. | Leiden D7 | 15 | 10 | 2 | 3 | 39 | 11 | 0 | 32 |
4. | DSHC D5 | 15 | 10 | 1 | 4 | 31 | 22 | 0 | 31 |
5. | Klein Zwitserland D4 | 15 | 8 | 1 | 6 | 25 | 21 | 0 | 25 |
6. | Groen-Geel D9 | 15 | 7 | 1 | 7 | 32 | 41 | 0 | 22 |
7. | Alphen D4 | 15 | 6 | 2 | 7 | 24 | 31 | 0 | 20 |
8. | HUDITO D5 | 15 | 5 | 2 | 8 | 28 | 26 | 0 | 17 |
9. | Roomburg D7 | 15 | 5 | 2 | 8 | 24 | 45 | 0 | 17 |
10. | Nieuwkoop D1 | 15 | 5 | 0 | 10 | 25 | 35 | 0 | 15 |
11. | Ring Pass Delft D5 | 15 | 1 | 1 | 13 | 17 | 47 | 0 | 4 |
12. | Alecto-Augustinus D7 | 15 | 1 | 0 | 14 | 5 | 81 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (19)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zondag 7 april
12:45
DO25-3
–
Rijswijk DO25-1
Fluitdiensten: D4 (Naomi Stiekema, Joella Raquel Gonçalves Neto), DAMES 4
Veld: KG4
Team resultaten
Klein | Leoni | Alect | Roomb | Ring | Leide | Leide | HUDIT | Groen | DSHC | Alphe | Nieuw | |
Klein Zwitserland D4 | 1 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 3 | 1 - 0 | 2 - 2 | 3 - 2 | |||||
Leonidas D18 | 3 - 0 | 5 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 5 - 2 | 2 - 0 | 1 - 1 | ||||
Alecto-Augustinus D7 | 1 - 4 | 0 - 7 | 2 - 1 | 0 - 9 | 0 - 7 | 0 - 7 | 2 - 4 | |||||
Roomburg D7 | 4 - 3 | 2 - 0 | 3 - 2 | 1 - 1 | 0 - 6 | 2 - 5 | 0 - 2 | |||||
Ring Pass Delft D5 | 0 - 3 | 1 - 3 | 2 - 0 | 1 - 3 | 0 - 5 | 4 - 8 | 1 - 2 | |||||
Leiden D7 | 1 - 0 | 10 - 0 | 6 - 1 | 2 - 1 | 5 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | ||||
Leiden D5 | 3 - 0 | 14 - 0 | 4 - 0 | 5 - 0 | 1 - 1 | 11 - 0 | 0 - 1 | |||||
HUDITO D5 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 4 | 0 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | |||||
Groen-Geel D9 | 1 - 4 | 6 - 0 | 2 - 1 | 4 - 0 | 2 - 1 | 1 - 3 | 0 - 3 | 4 - 2 | ||||
DSHC D5 | 0 - 1 | 0 - 4 | 4 - 0 | 6 - 2 | 2 - 1 | 0 - 3 | 5 - 2 | 2 - 5 | ||||
Alphen D4 | 0 - 9 | 2 - 2 | 3 - 2 | 0 - 2 | 0 - 4 | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
Nieuwkoop D1 | 0 - 4 | 1 - 4 | 2 - 1 | 1 - 4 | 0 - 3 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 |