Dames 3
4e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
1
Alecto D5
4
Alphen D3
0
HDS D2-O
1
Schiedam D3
1
Noordwijk D2-O
0
Wateringse veld D2-O
2
Craeyenhout D3
0
Victoria D5
2
Groen-Geel D6
9
Alecto-Augustinus D6
2
Roomburg D4
1
Klein Zwitserland D3
Zondag 17 maart
4
Wateringse veld D2-O
1
HDS D2-O
6
Victoria D5
2
Groen-Geel D6
5
Alecto-Augustinus D6
1
Roomburg D4
3
Schiedam D3
0
Craeyenhout D3
1
Klein Zwitserland D3
1
Alecto D5
3
Alphen D3
0
Noordwijk D2-O
Zondag 10 maart
0
Klein Zwitserland D3
3
Alphen D3
1
HDS D2-O
1
Noordwijk D2-O
0
Craeyenhout D3
2
Wateringse veld D2-O
2
Alecto D5
3
Alecto-Augustinus D6
1
Groen-Geel D6
4
Schiedam D3
Zondag 3 maart
0
Victoria D5
3
Alecto D5
2
Wateringse veld D2-O
0
Groen-Geel D6
0
Alphen D3
0
HDS D2-O
3
Alecto-Augustinus D6
1
Klein Zwitserland D3
1
Schiedam D3
2
Roomburg D4
8
Noordwijk D2-O
4
Craeyenhout D3
Wedstrijdschema
Thuis
07-04-2024
14:30
Veld: KG2
Nr. 1171900
Fluitdiensten: D30-2 (Crystal Dolphin, Marloon van Nistelrooij), DAMES VET B
Uit
14-04-2024
14:30
WK veld (Waterveld)
Nr. 1171906
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
Let op:
Reserve tenue
D3
HDS D2-O
Thuis
21-04-2024
Nr. 1171913
Uit
12-05-2024
11:00
veld 2 (Waterveld)
Nr. 1171922
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
Thuis
26-05-2024
Nr. 1171926
Schiedam D3
D3
Uit
02-06-2024
Nr. 1171931
Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
D3
Victoria D5
Thuis
09-06-2024
Nr. 1171939
Poule stand (4e in poule Zuid-Holland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Alecto-Augustinus D6 | 14 | 13 | 1 | 0 | 50 | 13 | 0 | 40 |
2. | Alphen D3 | 14 | 11 | 3 | 0 | 38 | 6 | 0 | 36 |
3. | Noordwijk D2-O | 14 | 8 | 2 | 4 | 36 | 30 | 0 | 26 |
4. | Klein Zwitserland D3 | 14 | 7 | 2 | 5 | 23 | 27 | 0 | 23 |
5. | Wateringse veld D2-O | 14 | 7 | 1 | 6 | 22 | 17 | 0 | 22 |
6. | Schiedam D3 | 14 | 6 | 2 | 6 | 33 | 28 | 0 | 20 |
7. | Roomburg D4 | 13 | 6 | 1 | 6 | 24 | 27 | 0 | 19 |
8. | Alecto D5 | 14 | 3 | 3 | 8 | 25 | 31 | 0 | 12 |
9. | Groen-Geel D6 | 14 | 3 | 1 | 10 | 19 | 48 | 0 | 10 |
10. | HDS D2-O | 14 | 1 | 4 | 9 | 12 | 29 | 0 | 7 |
11. | Craeyenhout D3 | 14 | 1 | 2 | 11 | 12 | 37 | 0 | 5 |
12. | Victoria D5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 7 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (20)
Nikita
Naam ontbreekt
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zondag 7 april
Team resultaten
Water | Schie | HDS D | Victo | Roomb | Noord | Klein | Groen | Craey | Alphe | Alect | Alect | |
Wateringse veld D2-O | 4 - 1 | - | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 0 - 2 | ||||
Schiedam D3 | 3 - 1 | 2 - 2 | 1 - 2 | 4 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | ||||
HDS D2-O | 2 - 3 | 0 - 1 | - | 0 - 4 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | ||||
Victoria D5 | - | - | - | - | 6 - 2 | - | - | 0 - 3 | ||||
Roomburg D4 | 4 - 3 | 3 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 4 - 3 | ||||||
Noordwijk D2-O | 1 - 0 | 6 - 2 | 2 - 1 | 5 - 0 | 8 - 4 | 0 - 6 | 2 - 6 | 2 - 1 | ||||
Klein Zwitserland D3 | 3 - 3 | 3 - 1 | 3 - 2 | 1 - 0 | 0 - 3 | 0 - 2 | 1 - 1 | |||||
Groen-Geel D6 | 2 - 3 | 1 - 4 | 1 - 0 | - | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 9 | |||||
Craeyenhout D3 | 0 - 2 | 0 - 4 | 2 - 0 | - | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | 3 - 3 | ||||
Alphen D3 | 0 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | 5 - 0 | 4 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | |||||
Alecto-Augustinus D6 | 2 - 1 | 5 - 0 | - | 5 - 1 | 3 - 1 | 5 - 1 | 3 - 2 | |||||
Alecto D5 | 1 - 1 | 2 - 1 | - | 2 - 4 | 1 - 2 | 1 - 4 | 2 - 3 |