Dames 2
12e in poule Landelijk - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
1
Hurley D5
2
Leonidas D4
0
Klein Zwitserland D2-O
4
AthenA D2-O
3
Alecto D2-O
2
Craeyenhout D2-O
1
Leonidas D3-O
0
Ring Pass Delft D2-O
1
Berkel-Rodenrijs D2-O
1
Schiedam D2-O
0
Leiden-Leidse Studs D2-O
1
Zoetermeer D2-O
Zondag 17 maart
2
AthenA D2-O
0
Hurley D5
1
Leonidas D4
2
Leiden-Leidse Studs D2-O
4
Schiedam D2-O
0
Klein Zwitserland D2-O
3
Ring Pass Delft D2-O
2
Berkel-Rodenrijs D2-O
2
Zoetermeer D2-O
0
Alecto D2-O
2
Craeyenhout D2-O
2
Leonidas D3-O
Zondag 10 maart
0
Klein Zwitserland D2-O
2
Ring Pass Delft D2-O
0
Alecto D2-O
2
Leonidas D4
1
Leonidas D3-O
1
Zoetermeer D2-O
5
Berkel-Rodenrijs D2-O
2
Craeyenhout D2-O
2
Schiedam D2-O
1
AthenA D2-O
Woensdag 6 maart
6
Leiden-Leidse Studs D2-O
0
Hurley D5
Zondag 3 maart
3
Hurley D5
2
Alecto D2-O
4
Zoetermeer D2-O
1
Berkel-Rodenrijs D2-O
2
Ring Pass Delft D2-O
2
Schiedam D2-O
0
AthenA D2-O
0
Leiden-Leidse Studs D2-O
7
Craeyenhout D2-O
0
Klein Zwitserland D2-O
0
Leonidas D4
1
Leonidas D3-O
Wedstrijdschema
D2
Berkel D2-O
Thuis
07-04-2024
14:30
Veld: KG1
Nr. 1158393
SC
Uit
14-04-2024
11:00
veld 2 (Waterveld)
Nr. 1158401
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
D2
Alecto D2-O
Thuis
21-04-2024
Nr. 1188891
Uit
26-05-2024
10:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1158411
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Let op:
Reserve tenue
D2
Hurley D5
Thuis
02-06-2024
Nr. 1188754
Leonidas D4
D2
Uit
09-06-2024
Nr. 1158426
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Thuis
16-06-2024
Nr. 1158432
Poule stand (12e in poule Landelijk - B)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Zoetermeer D2-O | 15 | 11 | 2 | 2 | 41 | 14 | 0 | 35 |
2. | Leiden-Leidse Studs D2-O | 15 | 9 | 5 | 1 | 41 | 12 | 0 | 32 |
3. | Leonidas D3-O | 15 | 8 | 6 | 1 | 33 | 19 | 0 | 30 |
4. | Leonidas D4 | 15 | 8 | 1 | 6 | 20 | 19 | 0 | 25 |
5. | Craeyenhout D2-O | 15 | 7 | 3 | 5 | 45 | 29 | 0 | 24 |
6. | Ring Pass Delft D2-O | 15 | 7 | 3 | 5 | 29 | 24 | 0 | 24 |
7. | AthenA D2-O | 15 | 7 | 2 | 6 | 35 | 24 | 0 | 23 |
8. | Schiedam D2-O | 15 | 5 | 5 | 5 | 29 | 29 | 0 | 20 |
9. | Berkel-Rodenrijs D2-O | 15 | 5 | 2 | 8 | 32 | 34 | 0 | 17 |
10. | Hurley D5 | 15 | 4 | 0 | 11 | 20 | 40 | 0 | 12 |
11. | Alecto D2-O | 15 | 3 | 0 | 12 | 16 | 47 | 0 | 9 |
12. | Klein Zwitserland D2-O | 15 | 1 | 1 | 13 | 4 | 54 | 6 | -2 |
Teambegeleiders (4)
Michel
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (17)
Kris
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zondag 7 april
Team resultaten
Schie | Athen | Zoete | Leoni | Hurle | Craey | Berke | Ring | Alect | Leoni | Leide | Klein | |
Schiedam D2-O | 2 - 1 | 1 - 4 | 2 - 3 | 2 - 2 | 3 - 3 | 2 - 0 | 4 - 0 | |||||
AthenA D2-O | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 5 - 1 | 3 - 5 | 0 - 0 | 6 - 0 | |||||
Zoetermeer D2-O | 2 - 1 | 3 - 1 | 4 - 1 | 3 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 0 - 1 | 5 - 0 | ||||
Leonidas D3-O | 2 - 2 | 1 - 1 | 6 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 1 | |||||
Hurley D5 | 1 - 2 | 0 - 6 | 2 - 4 | 2 - 4 | 3 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 4 - 0 | ||||
Craeyenhout D2-O | 2 - 4 | 3 - 1 | 3 - 3 | 2 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | 3 - 2 | 7 - 0 | ||||
Berkel-Rodenrijs D2-O | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 5 - 2 | 3 - 1 | 4 - 1 | 6 - 0 | |||||
Ring Pass Delft D2-O | 2 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | 3 - 2 | 3 - 1 | - | 1 - 0 | |||||
Alecto D2-O | 2 - 6 | 0 - 4 | 1 - 5 | 1 - 2 | 3 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | ||||
Leonidas D4 | 3 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | ||||
Leiden-Leidse Studs D2-O | 5 - 1 | 5 - 1 | 0 - 1 | 6 - 0 | 2 - 2 | 4 - 2 | 8 - 0 | 1 - 1 | ||||
Klein Zwitserland D2-O | 0 - 2 | 0 - 4 | - | 0 - 6 | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 3 |